Usługa Sejf w Getin Banku

Usługa Sejf w Getin Banku

author
10 sierpnia 2018
Getin Bank Bank wprowadza do swojej oferty nową usługę. Sejf jest przeznaczony dla osób, których problemem są nadmierne wydatki. Od tej pory Klienci mogą zablokować określoną ilość pieniędzy, której wykorzystanie nie będzie możliwe. 

Aby tego dokonać, nie trzeba posiadać rachunku oszczędnościowego. Nowa opcja jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu osób, których oszczędność nie jest tą mocną stroną.


 

Brak rachunku oszczędnościowego

Sejf jest o tyle wygodnym rozwiązaniem, że Klienci mogą w dowolnym momencie blokować i odblokowywać wcześniej ustaloną kwotę, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat. To możliwość bardziej korzystna od popularnych rachunków oszczędnościowych, w których przelewy są ograniczone, a po wykorzystaniu limitu dodatkowo płatne. Sejf pozwala na nieograniczoną ilość wpłat i wypłat, całkowicie za darmo.


 

Sejf w Getin Banku

Nowa usługa, jak poinformowało biuro prasowe instytucji, pozwala Klientom instytucji na bezpieczne, rozważne i rozsądne zarządzanie pieniędzmi. Możność zablokowania wybranej przez siebie kwoty ułatwia zaoszczędzić pieniądze, które mogłyby zostać wydane w niekorzystny dla Klienta sposób. Sejf, mówiąc kolokwialnie, nie wyda nam określonej sumy pieniędzy, która wcześniej została przez nas samych „zamrożona”.


 

Jak skorzystać z usługi?

Klienci posiadający konto w Getin Banku muszą zalogować się do swojej bankowości internetowej, po czym przejść do odpowiedniej sekcji przypisanej w opcjach przelewów. Wygenerowany przez serwis bankowy suwak pozwoli na oddzielenie kwoty, która trafi do Sejfu. Oczywiście Klient ma możliwość odblokowania ustalonej kwoty w każdym momencie. Korzyść z korzystania z tego rozwiązania skierowana jest do obu stron. Klient nie musi zakładać rachunku oszczędnościowego, a bank nie nalicza procentów, bowiem konto rozliczeniowe nie jest oprocentowane.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Marta
Marta
2019-12-21 22:45:03

Wielka ściema z tym sejfem i wcale nie działa tak jak powinno. Po " zgubieniu" przez bank 1000 zł z konta dowiedzieliśmy się,że bank nie ma możliwości blokowania środków a niby w tym celu została uruchomiona funkcja sejfu.

kasiabasia
kasiabasia
2018-10-25 14:07:06

Zablokowałam pewną kwotę pieniędzy w Sejfie, a już następnego dnia, jak zalogowałam się na konto, ku mojemu zdziwieniu, pieniędzy nie było. Całkowicie zniknęły, na sejfie z powrotem było okrągłe 0! Widać je teraz tylko jako saldo na koncie.... Oczywiście od razu zgłosiłam tę sprawę, ale od prawie dwóch tygodni sprawa jest nierozwiązana, a ja nie mam możliwości korzystania za swoich pieniędzy.... Także nie polecam.... Ta sprawa pozostawia duży niesmak...

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Raciborzu sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
22 września 2019

Bank Spółdzielczy w Raciborzu sesje przychodzące i wychodzące

Nowy prezes PZU
Wpisy
author
24 kwietnia 2017

Nowy prezes PZU

Golden Sand Bank
Banki
author
23 grudnia 2017

Golden Sand Bank

Kredyt hipoteczny Gryfice
Kredyty miasta
author
23 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Gryfice

Firmy mają problem z uzyskaniem należności od kontrahentów
Bez kategorii
author
10 września 2019

Firmy mają problem z uzyskaniem należności od kontrahentów