Wsparcie dla przedsiębiorców od Fundacji Polska Bezgotówkowa

Wsparcie dla przedsiębiorców od Fundacji Polska Bezgotówkowa

author
14 maja 2020

Fundacja Polska Bezgotówkowa w komunikacie poinformowała o rozpoczęciu kampanii edukacyjnej #DziałamyNieZnikamy. Pomoc i dobra rada kierowana jest w stronę małych i mikroprzedsiębiorców będących w trudnej sytuacji ze względu na trwający stan zagrożenia epidemicznego.

#DziałamyNieZnikamy

“Celem kampanii jest wsparcie małych i mikroprzedsiębiorców, którzy w związku z trwającą sytuacją epidemiologiczną zostali zmuszeni do ograniczenia, a nawet zawieszenia swojej działalności gospodarczej” – czytamy w najnowszym komunikacie Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Głównym elementem realizowanej kampanii jest specjalnie przygotowana platforma edukacyjna, na której fundacja umieszczać będzie treści merytoryczne i materiały kierowane właśnie do przedsiębiorców prowadzących małe lub średnie firmy. Publikacje te mają pomóc głównie w unowocześnieniu biznesu i dostosowaniu go do aktualnej rzeczywistości, głównie do uruchomienia sprzedaży online.

Czytaj także: Fundacja Polska Bezgotówkowa wesprze finansowo przedsiębiorców

Pomoc dla firm od Fundacji Polska Bezgotówkowa

Sytuacja epidemiczna zmusiła część przedsiębiorców do ograniczenia albo wręcz wstrzymania prowadzonej działalności. Z jednej strony jest to więc sytuacja bardzo trudna – przedsiębiorcy towarzyszy duży stres, niepewność i strach o brak perspektyw.

Z drugiej jednak strony niemożliwość wykonywania działalności w dotychczasowym jej wydaniu daje szansę na zmianę jej profilu, np.: wdrożenie nowych metod, może bardziej odpowiadających współczesnym czasom.

Dlatego też Fundacja Polska Bezgotówkowa zdecydowała się na udostępnienie narzędzi i treści edukacyjnych dla przedsiębiorców, którzy dotychczas nie wykorzystywali internetowych kanałów sprzedaży i marketingu” – podkreślił cytowany w komunikacie dr Paweł Widawski, wiceprezes Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Na przygotowanej przez fundację platformie przedsiębiorcy będą mogli znaleźć:

  • szkolenia online,
  • artykuły,
  • e-booki,
  • plakaty (dostępne do powieszenia w witrynie swojego punktu handlowo-usługowego),
  • infografiki z najważniejszymi informacjami.

Ponadto zainteresowani mogą zapisać się do newslettera, który będzie każdorazowo informował ich o nowych materiałach umieszczonych na stronie. Kampanię będzie można śledzić w kanałach społecznościowych Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Partnerem kampanii #DziałamyNieZnikamy jest Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., która również zajmuje się wspieraniem transformacji cyfrowej polskich przedsiębiorców.

W czasach koronawirusa, które odczuwamy wszyscy, chcemy okazać przedsiębiorcom jak największe wsparcie. Łączymy siły z naszymi partnerami i tworzymy nowe możliwości rozwoju dla małych i średnich firm. Partnerstwo w kampanii #DziałamyNieZnikamy to dla nas kolejny etap budowania świadomości e-commerce u polskich przedsiębiorców.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki dostępne w czasie pandemii – aktualne oferty firm

Wierzymy, że wspólna praca pomoże przedsiębiorcom zdobywać nowe rynki sprzedaży tym razem internetowe – mówi cytowany w komunikacie Bartosz Sokoliński, dyrektor Biura Rozwoju i Innowacji w Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.

Strona dostępna jest pod adresem: https://polskabezgotowkowa.pl/dzialamy. 


Źródło:

https://polskabezgotowkowa.pl/aktualnosci/fundacja-polska-bezgotowkowa-startuje-z-akcja-wsparcia-przedsiebiorcow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Złoty Dźwigacz Kultury dla Banku Millennium
Bez kategorii
author
05 marca 2020

Złoty Dźwigacz Kultury dla Banku Millennium

Tablet od Providenta – nowy konkurs
Wpisy
author
17 sierpnia 2016

Tablet od Providenta – nowy konkurs

Kredyt gotówkowy Braniewo
Kredyty miasta
author
07 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Braniewo

PKO BP w Wąbrzeźnie
Oddziały
author
23 lipca 2019

PKO BP w Wąbrzeźnie