Wspólna promocja Banku Pocztowego, Caritas i Mastercard

Wspólna promocja Banku Pocztowego, Caritas i Mastercard

author
Patryk Byczek
08 sierpnia 2020

Bank Pocztowy w komunikacie prasowym poinformował, że wraz z Caritas i Mastercard przygotowali promocję, w której nowi Użytkownicy karty Mastercard Banku Pocztowego z logo Caritas, otrzymają cegiełki charytatywne o wartości 215 złotych w programu Bezcenne Chwile.

Klienci Banku Pocztowego, będący Użytkownikami nowo zarejestrowanych kart automatycznie otrzymają 215 złotych w formie punktów w programie Bezcenne Chwile, które zamienią się na dobroczynne cegiełki dla Caritas Polska. Promocja wystartowała 4 sierpnia 2020 roku i potrwa do końca bieżącego roku.

Pomagasz jak nigdy, płacąc jak zawsze – to motto najlepiej oddające sedno programu Bezcenne Chwile. Często chcemy pomagać, ale w codziennych obowiązkach nie mamy na to czasu. Unikalna na polskim rynku karta z logo Caritas Polska pozwala pomagać innym, przy realizacji codziennych płatności kartą, których każdy z nas wykonuje wiele. Dzięki temu rozwiązaniu pomoc potrzebującym osobom nie jest aktywnością „od święta”, lecz powtarzalną czynnością wpisującą się w agendę każdego dnia.

– mówił cytowany w komunikacie Jarosław Banach, dyrektor zarządzający Pionem Rozwoju Biznesu w Banku Pocztowym.

Wsparcie dla Caritas Polska

Bank Pocztowy podał do tej pory pomaganie nie było prostsze. Klienci Banku Pocztowego posiadający kartę Mastercard z logo Caritas, która jest dołączana do konta w ramach programu Uratuję Cię” pozwala Użytkownikowi na wsparcie celów dobroczynnych podczas zwykłych, codziennych zakupów. Każda płatność, również przez Internet, nagradzana jest punktami programie Mastercard Bezcenne Chwile, które automatycznie zamieniają w charytatywne cegiełki i są przekazywane Caritas Polska.

Caritas przeznacza przekazane przez Klientów cegiełki na pomoc osobom potrzebującym z serwisu uratujcie.pl. Użytkownicy kart największą liczbę punktów otrzymają za transakcje u partnerów handlowych programu Bezcenne Chwile, w grupie których znajduje się ponad 80 marek detalicznych reprezentujących 19 różnych kategorii zakupowych. Klienci Pocztowego, którzy od 4 sierpnia 2020 roku wybiorą kartę z logo Caritas dodatkowo otrzymają punkty na start, co pozwoli na pomaganie już od samego początku użytkowania karty. Osoby z nowo zarejestrowanymi kartami otrzymają bonusowe punkty warte 215 złotych, a punkty te automatycznie trafią do potrzebujących. Programowe punkty są przyznawane tylko wtedy, gdy karta płatnicza jest aktywna. Oznacza to, że Klient musi nią minimum jeden raz zapłacić.

Wielu z nas chętnie poświęca się działaniom filantropijnym oraz niesieniu pomocy potrzebującym. Pomaganie innym jest bezcenne, a obecnie istnieje wiele sposobów na takie działania. Polacy chętnie wspierają cele dobroczynne, zwłaszcza w wyjątkowych okolicznościach, takich jak pandemia. Prawie połowa (44%) ankietowanych w naszym badaniu przekazała w maju darowiznę online, a 18% zrobiło to po raz pierwszy[1]. Dlatego cieszymy się z możliwości wspierania tak szlachetnych inicjatyw jak karta Banku Pocztowego w ramach programu Uratuję Cię Caritas Polska. Nowa promocja udowadnia, że działania charytatywne jeszcze nigdy nie były prostsze.

– mówił cytowany w programie Marcin Klimkowicz, dyrektor ds. rozwiązań lojalnościowych i CRM w polskim oddziale Mastercard Europe.


źródło grafiki: Bank Pocztowy


Bank Pocztowy

Bank Pocztowy to instytucja komercyjna, która oferuje Klientom indywidualnym, małym i mikro przedsiębiorstwom usługi z zakresu finansów. Oferta banku dostępna jest w jego placówkach oraz w punktach mieszczących się w oddziałach Poczty Polskiej. Bank Pocztowy istnieje od 1990 roku. Instytucję założono w Bydgoszczy, w celu reaktywowania polskiej bankowości pocztowej. Bank Pocztowy posiada około 4600 placówek w całej Polsce, w tym prawie 800:

– odpowiedzialnych tylko za sprzedaż produktów i usług finansowych
– mikrooddziałów
– pocztowych stref finansowych.

Ponadto głównym udziałowcem instytucji jest Poczta Polska, posiadająca blisko 75% akcji. Drugim udziałowcem, posiadającym 25% akcji, jest największy bank w Polsce – PKO BP.


źródło: https://media.pocztowy.pl/pr/549482/nowa-promocja-banku-pocztowego-mastercard-i-caritas-polska-w-programie-bezcenne-chwile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank już z API
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
19 czerwca 2019

Alior Bank już z API

Ubezpieczenie turystyczne – ile można stracić na jego braku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
16 lipca 2019

Ubezpieczenie turystyczne – ile można stracić na jego braku

Finał Pucharów Regionalnych Nordic Walking z Santanderem
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
17 sierpnia 2019

Finał Pucharów Regionalnych Nordic Walking z Santanderem

Bank Spółdzielczy w Załuskach sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
18 września 2019

Bank Spółdzielczy w Załuskach sesje przychodzące i wychodzące

DNB Bank sesje przychodzące i wychodzące
Sesje przelewów
author
Dominika Sobieraj
11 stycznia 2023

DNB Bank sesje przychodzące i wychodzące

Kolizja a wypadek drogowy
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
21 stycznia 2019

Kolizja a wypadek drogowy

Porównaj