zadluzenia.com
zamknij

Profi Credit w Płocku

PROFI CREDIT PŁOCK

 

Profi Credit to druga największa firma pożyczkowa w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która udziela pożyczek także w Czechach, Słowacji i w Bułgarii.

 

Profi Credit to pożyczki dla osób, które nie otrzymają normalnego kredytu w Banku czy SKOKu. Z oferty korzystają osoby zadłużone, z trudnościami finansowymi i negatywnymi wpisami w BIKu/biurach informacji gospodarczej. Firma wymaga wprawdzie udokumentowania dochodu Klienta, ale nie weryfikuje go w BIKu.  

 

W Polsce działa za pośrednictwem ponad 100 biur terenowych oraz 1500 doradców finansowych.

 

Adres Profi Credit w Płocku:

ul. Królewiecka 11
09-400 Płock

 

Skontaktuj się

 

Telefon: 728 874 274

 

OFERTA PROFI CREDIT

 

Od 11 marca 2016 pożyczki w Profi Credit są znacznie tańsze. To efekt zmiany przepisów dotyczących maksymalnych kosztów pożyczki. Więcej o firmie znajdziesz w tym miejscu.

 

Pożyczki Profi Credit w Płocku

 • Pożyczki od 500 do 25 000 zł
 • Spłata do 36 rat
 • Oferta dla osób zadłużonych
 • Również z komornikiem 
 • Bez sprawdzania BIK
 • Wniosek przez Internet
Złóż wniosek

Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę i wymagane dokumenty:

 

1. Pożyczka na oświadczenie

 • Kwota pożyczki: od 200 do 4 000 zł
 • Spłata: od 6 do 36 miesięcy
 • Bez zaświadczenia o dochodach
 • Także dla emerytów i rencistów
 • Szybka decyzja pożyczkowa
Złóż wniosek

Do otrzymania pożyczki potrzebna jest: kopia dowodu osobistego, oświadczenie o zarobkach oraz rachunek za media.

 

2. Pożyczka na zaświadczenie

 • Kwota pożyczki: od 2 000 do 9 000 zł
 • Spłata: od 12 do 36 miesięcy
 • Możliwość odroczenia spłaty na 3 miesiące
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Minimum formalności
Złóż wniosek

Do otrzymania pożyczki potrzebna jest: kopia dowodu osobistego, zaświadczenie o zarobkach, rachunek za media oraz wyciąg z rachunku bankowego (w przypadku pożyczek powyżej 6 000 zł).

 

3. Pożyczka Premium

 • Kwota pożyczki: od 9 000 do 25 000 zł
 • Spłata: od 12 do 36 miesięcy
 • Możliwość odroczenia spłaty na 3 miesiące
 • Szybka decyzja pożyczkowa
 • Pieniądze na dowolny cel
Złóż wniosek

Do otrzymania pożyczki potrzebna jest: kopia dowodu osobistego, zaświadczenie o zarobkach, rachunek za media oraz wyciąg z rachunku bankowego.

 

4. Pożyczka dla firm

 • Kwota pożyczki: od 500 do 4 000 zł
 • Spłata do 24 miesięcy
 • Wysoka przyznawalność pożyczki
 • Możliwość odroczenia spłaty
 • Szybka decyzja pożyczkowa
Złóż wniosek

Do otrzymania pożyczki potrzebna jest: kopia dowodu osobistego, rachunek za media, zaświadczenie o niezaleganiu ze składkami w ZUS, wyciąg z rachunku bankowego, PIT za ubiegły rok oraz oświadczenie o dochodach.

 

OPINIE O PROFI CREDIT

 

Profi Credit budzi skrajne emocje. Firma była krytykowana za wysokie koszty oraz obligatoryjne ubezpieczenie. Sytuacja zmieniła się 11 marca 2016 roku, kiedy to Profi Credit zaprezentowało nową ofertę. Pożyczki są teraz dużo tańsze, zlikwidowano także obowiązkowe ubezpieczenie.

 

Nie zmieniła się natomiast kwota pożyczki, nadal maksymalnie pożyczymy 25 000 zł. Skrócono wprawdzie maksymalny okres spłaty - z 48 do 36 miesięcy, ale z uwagi na korzystniejsze oprocentowanie zmiana nie powinna być odczuwalna dla Klientów.

 

Jedno jest pewne - po produkty Profi Credit najczęściej sięgają osoby mniej zamożne, z negatywną historią kredytową. Niestety Banki z góry odrzucają wnioski kredytowe takich Klientów. Osobom zadłużonym zostają wówczas albo pożyczki prywatne (u rodziny i znajomych), pożyczki pod zastaw nieruchomości (z wpisem do księgi wieczystej) lub oferty typu Profi Credit.

 


Profi Credit a BIK

 

Jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Profi Credit faktycznie nie weryfikuje Klienta w BIK (Biurze Informacji Kredytowej). Nie znaczy to jednak, że nie weryfikuje w ogóle osoby starającej się o pożyczkę.

 

W pierwszej kolejności firma pożyczkowa sprawdza czy Klient ma stałe dochody - przy każdej pożyczce wymagane jest bowiem oświadczenie/zaświadczenie o zarobkach oraz wyciąg z rachunku bankowego.

 


Profi Credit - pożyczka z komornikiem ?

 

Profi Credit udziela pożyczek również osobom z komornikiem sądowym. Decyzja pożyczkowa każdorazowo zależy od indywidualnej sytuacji Klienta. Pożyczki z komornikiem dostępne są również w:

 

Feniko.pl - pożyczki 1000 zł na 4 raty

Pożyczka Koliber - do 1200 zł

Fundusz Korona - do 10 000 zł

 


Profi Credit windykacja

 

Profi Credit posiada własną sieć windykacyjną. Klienci posiadający zaległości w spłacie najszybciej mogą się skontaktować z działem windykacji poprzez Panel Klienta. Istnieje możliwość spłaty zadłużenia w comiesięcznych ratach.

 


Wypowiedzenie umowy Profi Credit

 

Każdy Klient ma możliwość odstąpienia od podpisanej umowy pożyczki w terminie 14 dni od jej podpisania.

 


Profi Credit Panel Klienta

 

Klienci Profi Credit mają możliwość zalogowania do Panelu Klienta. Dzięki niemu możemy w szybki sposób ustalić:

 

 • stan umowy
 • harmonogram spłaty pożyczki
 • kontakt bezpośredni do naszego Doradcy Finansowego
 • dane kontaktowe Profi Credit
 • oferty specjalne i promocje.

 

W Panelu Klienta znajdziemy także wypełnione blankiety do wpłaty/przelewu. W razie wątpliwości istnieje możliwość wysłania pytania za pomocą formularza kontaktowego. 

 


Centrala PROFI CREDIT

 

Adres:

PROFI CREDIT POLSKA S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała


NIP: 547-215-10-80
KRS: 0000518190
REGON: 243624011

 

Infolinia: 801 700 999
e-mail: [email protected]

 

 

NASZA OCENA: 7/10

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~Magda

Zgadzam się z tobą absolutnie Wiesia to świetna wyszukiwarka pożyczek. Wszystkie oferty w jednym miejscu bez poszukiwań i straconego czasu. Wystarczy tylko odwiedzić tą porównywarkę http://e-forsa.pl i wszystko masz jak na dłoni.   Odpowiedź

~Wiesia

Miałam tródną sytuację materoalną a potrzebowalam gotówki na już. Przeglądałam raklamy firm pożyczkowych, byłam w kilku parabankach na mieście i wszędzie to samo. Jak już znalazłam firmę, która udzieli mi pożyczki to obsługa takiej chwilówki była bardzo droga. Już nawet się zdecydowałam kiedy to sąsiadka, która często korzysta z pożyczek online, bo tak się nazywają pożyczki przez internet, powiedziła mi o darmowych pożyczkach dastępnych w porównywarce e-forsa.pl Z początku niechętnie do tego typu pożyczek podchodziłam, ale teraz... jak tylko ptrzebuje kasy to pożyczam bez zżadnych kosztów.   Odpowiedź

~hitman

bardzo cihcialem zrobic przyzwoite prezenty dzieciom w te swieta a mialem w ostatnich miesiacach bardzo duze wydatki, pozadluzalem sie juz u kumpli i w innych firmach, no niestety trudny okres a kasy juz nie bylo skad wziasc. pare dni temu dowiedzialem sie ze profi kredit udziela pozyczek bez bik i faktycznie dostalem pozytywna odpowiedz. rzeczywiste oprocentowanie bardzo wysokie ale w skali kilku miesiecy to az tak nie boli, a pozatym tak to juz jest z pozyczkami, ze nie sa to niewielkie wartosci, na czyms musza zarobic   Odpowiedź

~zeitmeister

No gandalf ale właśnie dużo złego o nich można powiedzieć. W bezczelny sposób oszukują niewydolne polskie prawo i LEGALNIE dyktują lichwiarskie waunki oprocentowania i prowizji, do tego to ubezpieczenie. Ja bym wszystkim radził tą firmę omijać szerokim łukiem   Odpowiedź

~gandalf

profi credit to czegokolwiek by o nich nie powiedzieć mimo wszystko lider w polsce pożyczek bez bik   Odpowiedź

~hania

na bank nie sprawdzają BIKu mówię to na podstawie włąsnego doświadczenia z tą firmą. Ale szybcy to oni nie są. Ekspresowej pożyczki się nie spodziewajcie   Odpowiedź

~radek

cześć wszystkim. udzielili mi pożyczki na 5000 złotych, bardzo potrzebowałem tej kasy. zresztą dzięki tym 5 000 udało mi się stanąć na nogi, wypłacić z porpzednich długów i pozostało już tylko spłacić profi credit. KOSZTY SĄ KOSMICZNE. strach mówić, ale za 5000 do zwrotu było prawie drugie tyle... Młody i zdrowy jestem to się podłapało drugą fuchę, trochę przy oszczędziło na jedzeniu ale naprawdę nikomu nie życzę obudzić się z taką sytuacją. 5 razy przeczytajcie umowę, zapoznajcie się z REALNYMI kosztami tej pożyczki bo ja nie wiem czemu ale nie doczytałem a wszystko jest w umowie tylko trzeba ostrożnie i bez pośpiechu sobie tą umowę przeczytać. pozdrawiam   Odpowiedź

~hooligans

dobra firma, szybko, bez problemowo, dostałem pożyczkę ( niewielką ) o jaką składałem, szybko spłacę a pieniądze jak to pieniądze - były potrzebne na gwałt!   Odpowiedź

~julita

dobra opcja, że na bardzo długo można rozłożyć spłatę w przypadku zwykłych ludzi () nie na firmę ) to może być nawet 4 lata, ale dobrze się zastanówcie, czy nie macie znajomych od, których możecie pożyczyć pieniądze, bo jak bierzecie od firmy pożyczkowej to ksozty prowizje itd są bardzo pokaźne nie inaczej jest w profi credit   Odpowiedź