Profi Credit w Płocku

Profi Credit w Płocku

author
Dominika Sobieraj
10 czerwca 2019

Profi Credit jest jedną z największych firm w Polsce udzielających pożyczek pozabankowych. Poniższe dane dotyczą placówki Profi Credit w Płocku.

Profi Credit oferuje szybkie pożyczki ratalne, dostępne na dowolny cel. Firma należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która udziela pożyczek także w Czechach, Słowacji i Bułgarii.

Adres Profi Credit w Płocku:
ul. Królewiecka 11/4
09-400 Płock

Telefon do oddziału w Płocku: 728 874 274

Mapa dojazdu:

OFERTA PROFI CREDIT W PŁOCKU

Klienci mogą liczyć nawet na 25 000 zł, ze spłatą maksymalnie do 48 miesięcy. Firma ma elastyczne podejście do Klienta, pożyczkę można otrzymać nawet bez wychodzenia z domu. Pieniądze są dostępne dla osób uzyskujących stały dochód, przedsiębiorców, emerytów i rencistów.

1.Pożyczki Profi Credit w Płocku

  • Kwota pożyczki: od 500 do 25 000 zł
  • Spłata: od 6 do 36 miesięcy
  • Do 9000 zł także na oświadczenie
  • Oferta także dla przedsiębiorców
  • Minimum formalności
  • Elastyczne podejście do Klienta
  • RRSO 89,93%

Złóż wniosek

Pożyczkę można otrzymać za pośrednictwem placówki w Płocku. Wniosek można złożyć także przez Internet, telefonicznie lub u doradców finansowych Profi Credit.

Pożyczka online Profi Credit

Pożyczka online Profi Credit

Kwota pożyczki: od 500 do 20 000 zł

Spłata: od 6 do 48 miesięcy

W całości przez Internet

Bez zaświadczeń o dochodach

Błyskawiczna decyzja

Pieniądze na dowolny cel

RRSO 90,21%

Do Profi Credit należy także marka Lendup, udzielające pożyczek w całości przez Internet.

OPINIE O PROFI CREDIT

Profi Credit budzi skrajne emocje. Firma była krytykowana za wysokie koszty oraz obligatoryjne ubezpieczenie. Sytuacja zmieniła się 11 marca 2016 roku, kiedy to Profi Credit zaprezentowało nową ofertę. Pożyczki są teraz dużo tańsze, zlikwidowano także obowiązkowe ubezpieczenie.

Nie zmieniła się natomiast kwota pożyczki, nadal maksymalnie pożyczymy 25 000 zł. Skrócono wprawdzie maksymalny okres spłaty – z 48 do 36 miesięcy, ale z uwagi na korzystniejsze oprocentowanie zmiana nie powinna być odczuwalna dla Klientów.

Jedno jest pewne – o produkty Profi Credit wnioskują najczęściej osoby mniej zamożne, z negatywną historią kredytową. Niestety Banki z góry odrzucają wnioski kredytowe takich Klientów. Osobom zadłużonym zostają wówczas albo pożyczki prywatne (u rodziny i znajomych), pożyczki pod zastaw nieruchomości (z wpisem do księgi wieczystej) lub wybrane pożyczki pozabankowe bez zabezpieczeń.

Potrzebujesz szybko gotówki? Sprawdź najlepsze oferty:

 

Kredyty przez Internet – do 200 000 zł online

 

Pożyczki na dowód – pieniądze nawet w ciągu 15 minut


Profi Credit a BIK

Jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Czy Profi Credit faktycznie nie weryfikuje Klienta w BIK (Biurze Informacji Kredytowej) ? Niestety nie mamy bliższych informacji.

Jedno jest pewne – firma pożyczkowa sprawdza czy Klient ma stałe dochody – przy każdej pożyczce wymagane jest bowiem oświadczenie/zaświadczenie o zarobkach lub wyciąg z rachunku bankowego.


Profi Credit – pożyczka z komornikiem ?

Wiele osób z komornikiem sądowym zastanawia się czy Profi Credit udzieli im pożyczki. Z naszych informacji wynika, że firma nie udziela pożyczek osobom z komornikiem sądowym.

Pieniądze na spłatę komornika możemy otrzymać w Rapida Money – do 25 000 zł w całości przez Internet. Wymagany jest jednak gwarant, czyli poręczyciel.


Profi Credit windykacja

Profi Credit posiada własną sieć windykacyjną. Klienci posiadający zaległości w spłacie najszybciej mogą się skontaktować z działem windykacji poprzez Panel Klienta. Istnieje możliwość spłaty zadłużenia w comiesięcznych ratach.


Wypowiedzenie umowy Profi Credit

Każdy Klient ma możliwość odstąpienia od podpisanej umowy pożyczki w terminie 14 dni od jej podpisania.


Profi Credit Panel Klienta

Klienci Profi Credit mają możliwość zalogowania do Panelu Klienta. Dzięki niemu możemy w szybki sposób ustalić:

– stan umowy
– harmonogram spłaty pożyczki
– kontakt bezpośredni do naszego Doradcy Finansowego
– dane kontaktowe Profi Credit
– oferty specjalne i promocje.

W Panelu Klienta znajdziemy także wypełnione blankiety do wpłaty/przelewu. W razie wątpliwości istnieje możliwość wysłania pytania za pomocą formularza kontaktowego.


Centrala PROFI CREDIT

Adres:

PROFI CREDIT POLSKA S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-215-10-80
KRS: 0000518190
REGON: 243624011

Infolinia: 801 700 999
e-mail: [email protected]

Przykłady reprezentatywne

Pożyczka offline – przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 971 zł, oprocentowanie – 1 592 zł, „Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017.

Całkowita kwota pożyczki – 10 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,90%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 13 220 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 9 967 zł, odsetki – 3 220 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 90,21%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 645 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 23 220 zł. Stan na dzień 1.06.2019 r.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Magda

Zgadzam się z tobą absolutnie Wiesia to świetna wyszukiwarka pożyczek. Wszystkie oferty w jednym miejscu bez poszukiwań i straconego czasu. Wystarczy tylko odwiedzić tą porównywarkę http://e-forsa.pl i wszystko masz jak na dłoni.

Wiesia

Miałam tródną sytuację materoalną a potrzebowalam gotówki na już. Przeglądałam raklamy firm pożyczkowych, byłam w kilku parabankach na mieście i wszędzie to samo. Jak już znalazłam firmę, która udzieli mi pożyczki to obsługa takiej chwilówki była bardzo droga. Już nawet się zdecydowałam kiedy to sąsiadka, która często korzysta z pożyczek online, bo tak się nazywają pożyczki przez internet, powiedziła mi o darmowych pożyczkach dastępnych w porównywarce e-forsa.pl Z początku niechętnie do tego typu pożyczek podchodziłam, ale teraz... jak tylko ptrzebuje kasy to pożyczam bez zżadnych kosztów.

hitman

bardzo cihcialem zrobic przyzwoite prezenty dzieciom w te swieta a mialem w ostatnich miesiacach bardzo duze wydatki, pozadluzalem sie juz u kumpli i w innych firmach, no niestety trudny okres a kasy juz nie bylo skad wziasc. pare dni temu dowiedzialem sie ze profi kredit udziela pozyczek bez bik i faktycznie dostalem pozytywna odpowiedz. rzeczywiste oprocentowanie bardzo wysokie ale w skali kilku miesiecy to az tak nie boli, a pozatym tak to juz jest z pozyczkami, ze nie sa to niewielkie wartosci, na czyms musza zarobic

zeitmeister

No gandalf ale właśnie dużo złego o nich można powiedzieć. W bezczelny sposób oszukują niewydolne polskie prawo i LEGALNIE dyktują lichwiarskie waunki oprocentowania i prowizji, do tego to ubezpieczenie. Ja bym wszystkim radził tą firmę omijać szerokim łukiem

gandalf

profi credit to czegokolwiek by o nich nie powiedzieć mimo wszystko lider w polsce pożyczek bez bik

Podobne artykuły

PKO BP w Kowarach
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
07 sierpnia 2019

PKO BP w Kowarach

Pożyczki bez zaświadczeń Poznań
Pożyczki miasta
author
Dominika Sobieraj
13 marca 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Poznań

PKO BP w Przedczu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
20 października 2019

PKO BP w Przedczu

Wykaz podatników VAT – biała lista
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
04 września 2019

Wykaz podatników VAT – biała lista

Wonga.com zwiększa kwotę pożyczki
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
06 marca 2017

Wonga.com zwiększa kwotę pożyczki

Konkurs Ferratum – spłata całej pożyczki
Promocje pożyczkowe
author
Dominika Sobieraj
10 października 2018

Konkurs Ferratum – spłata całej pożyczki