zadluzenia.com
zamknij

Jaki bank najczęściej polecają Polacy ?

Badania TNS Polska oraz Millward Brown podały werdykt - najchętniej wybieranym przez Polaków bankiem w 2016 roku był Credit Agricole. To tam aż 60% z nich przeniosło w ubiegłym roku swój rachunek bankowy.

 

Sukces kontynuowany
 
Credit Agricole powtórzyło swoje osiągnięcie sprzed roku. Wtedy też właśnie ten bank był liderem w przenoszeniu kont pomiędzy różnymi bankami. Krajowa Izba Rozliczeniowa (KIR) podaje również, że wynik ten znacznie przewyższa ubiegłoroczny - wtedy na zmianę dotychczasowego banku zdecydowało się niemal 10% osób mniej. 

 

Sukces podwójny

 

Credit Agricole zwyciężył nie tylko w zestawieniu banków, do których najchętniej przenoszą się Polacy. Według badania „Zoom Finance Q3, 2016” przeprowadzonego przez TNS Polska, bank ten jest też najchętniej polecany przez klientów. Znacznie wyprzedził w tym rankingu BPS, bank Millenium oraz ING Bank Śląski. Polecenie przez znajomego lub członka rodziny traktujemy często jako istotniejsze niż oferta banku, w tym wysokość prowizji.

 

Sukces wypracowany

 

Wiceprezes zarządu banku Credit Agricole, Jędrzej Marciniak, mówi, że bank zawdzięcza sukces nie tylko atrakcyjnej i bogatej ofercie, ale głównie podejściu do klienta. Doradcy przechodzą specjalne szkolenia, są profesjonalni i przyjaźni klientowi, starają się budować z nim długoterminowe relacje. Ponadto satysfakcję klientów banku i powody, przez które polecają oferowane przez niego usługi, bada cała Grupa Credit Agricole, jedna z największych grup bankowych w Europie.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY