Pink, czyli światowej klasy wokalistka zagra, w ramach trasy koncertowej „Beatiful Trauma World Tour 2019”, koncert w Polsce. W związku z tym, Klienci Citi Handlowego będą mogli jako pierwsi nabyć bilety na to wydarzenie.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 17.10.2018
Udostępnij:

Przedsprzedaż wejściówek rusza 18 października o godzinie 9:00. Sam koncert Alecii Moore, znanej światu jako Pink, odbędzie się 20 lipca przyszłego roku w Warszawie na stadionie PGE Narodowy. Amerykańska gwiazda od kilkunastu lat cieszy się ogromną popularnością, dlatego z kupnem biletu nie można zwlekać.


 

Przedsprzedaż biletów

Przedsprzedaż biletów dotycząca Klientów Citi Handlowego rozpocznie się na kilka dni przed oficjalmą sprzedażą wejściówek. Użytkownicy banku, przy użyciu karty kredytowej lub debetowej Citi, będą mogli wejść w posiadanie maksymalnie sześciu biletów. Wówczas podczas kupowania w serwisie livenation, należy pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego, którym jest 6 pierwszych cyfr z karty Citi.

Jak kupić bilet

Żeby kupić bilet w przedsprzedaży, trzeba udać się na stronę Citi Handlowego: https://www.online.citibank.pl/citispecials/przedsprzedaz.html?prid=PRPI a następnie kliknąć w opcję „Kup bilet".  Następnie nastąpi przekierowanie do serwisu livenation , a tam znaleźć można opis wydarzenia, gwiazdy wieczoru oraz dostępnych biletów.


źródło grafiki: https://www.livenation.pl/show/1229373/p-nk/Warsaw/2019-07-20/pl

Citi HandlowyJest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu.

Pink

Pink, czyli właściwie Alecia Beth Moore, jest, między innymi, amerykańską piosenkarką i autorką tekstów. Pop-rockowa artystka zdobyła sławę na początku 2000 roku. Sukces wokalistki to 110 000 000 sprzedanych płyt na całym świecie, a liczba ta dzieli się na 70 000 000 singli oraz 40 000 000 albumów. 
 

Komentarze