Kredyt na 30 tysięcy zł – najlepsze oferty

Kredyt na 30 tysięcy zł – najlepsze oferty

autor wpisu
Marta Janusz
30 września 2022

Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu gotówkowego w wysokości 30 tysięcy złotych? W naszym artykule sprawdzisz, gdzie otrzymasz tego typu finansowanie, o jakim oprocentowaniu oraz wysokości miesięcznej raty. Wskazujemy, ile należy zarabiać, aby uzyskać kredyt w kwocie 30 000 złotych oraz maksymalny czas na jego spłatę.

Kredyt 30 tys. – ranking

Spis treści:

  1. Kredyt 30 tys. – ranking
  2. Jak otrzymać kredyt 30 tys.?
  3. Kredyt na 30 tys. – kto może otrzymać?
  4. Wymagane dokumenty przy kredycie
  5. Kredyt na 30 000 zł – także bez zaświadczeń?
  6. Kredyt na 30 tysięcy – ile trzeba zarabiać?
  7. Kredyt na 30 tys. – jakie są warunki?
  8. Kredyt na 30 tys. – jaka rata?
  9. Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać kredyt 30 tys.?

Kredyt gotówkowy jest bardzo wygodnym oraz powszechnie dostępnym finansowaniem, ponieważ wniosek o niego możemy składać w wybranej przez nas placówce bankowej. Uzyskamy go w każdym wybranym banku komercyjnym. Dodatkowo, jeśli nie mamy czasu oraz możliwości, aby złożyć wniosek w stacjonarnym punkcie banku, możemy bez problemu zrobić to za pomocą Internetu. Przygotowaliśmy ranking kredytów gotówkowych, które są dostępne całkowicie online. W powyższym rankingu kredytów gotówkowych na pewno znajdziesz ofertę dopasowaną do siebie.

Kredyt przez Internet jest dla Klienta bardzo wygodną formą finansowania. Dzięki tej opcji zaoszczędzimy czas, ponieważ nie musimy czekać w kolejkach w banku. Dodatkowo wnioskować możemy z każdego miejsca, bowiem wystarczy jedynie posiadać dostęp do sieci internetowej. Kolejną zaletą składania wniosku przez Internet jest fakt, że decyzję w sprawie przyznania finansowania otrzymamy naprawdę szybko. Niektóre banki już po wstępnych danych zamieszczonych przez Klienta, są w stanie podać informację o wstępnej decyzji.

Łatwiej wnioskować przez Internet

W odróżnieniu do kredytów, które udzielane są w tradycyjny sposób, w placówce bankowej, kredyt przez Internet znacznie upraszcza wymagania dotyczące dostarczanej dokumentacji. Znacznym ułatwieniem dla Klienta jest również kalkulator kredytu gotówkowego dostępny na stronach banków. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość oszacowania wysokości miesięcznej raty. Jeśli przybliżona kwota będzie dla nas odpowiednia, możemy przejść do złożenia wniosku. Pamietajmy, że otrzymanie pożyczki gotówkowej w firmach pozabankowych jest częściej o wiele łatwiejsze, niż otrzymanie kredytu w banku. Wszystko wiąże się oczywiście z większą/mniejszą ilością zalet i wad takiego rozwiązania.

Kredyt na 30 tys. – kto może otrzymać?

Klienci, którzy podejmują decyzję o zasięgnięciu kredytu na kwotę 30 000 złotych muszą pamiętać o tym, że takie zadłużenie będzie dodatkowym obciążeniem dla ich sytuacji finansowej. Oznacza to również, że będą musieli spełnić kilka warunków, aby otrzymać taki kredyt. Najpierw należy spojrzeć na jakikolwiek ranking kredytów gotówkowych i wybrać ten, który najbardziej do nas pasuje. Poniżej przedstawiamy najczęściej stawiane wymagania przy kredycie konsumenckim:

– być pełnoletnia,

– posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,

– mieć ważny dowód osobisty,

– posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,

– mieć odpowiednią zdolność kredytową,

– mieć pozytywną historię kredytową,

– uzyskiwać stałe dochody.

Klienci, którym zależy na wzięciu kredytu w takiej kwocie muszą pamiętać o tym, aby nie posiadać opóźnień w spłacie pozostałych zobowiązań. W przeciwnym razie musimy się liczyć z otrzymaniem odmownej decyzji w sprawie przyznania kredytu. Osoby, które posiadają negatywną historię kredytową mogą skorzystać z wygodnej opcji, którą jest pożyczka dla zadłużonych.

Kredyt na 30 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu:30 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty:333,06 zł
Jakie zarobki: kryterium dochodowe dostosowywane indywidualnie
Oprocentowanie:od 6%
Gdzie dostanę:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia:nie
RRSO:od 6,16%

Wymagane dokumenty przy kredycie

Wzięcie kredytu w wysokości 30 000 zł wymaga od Klienta wypełnienia kilku formalności. Nie musimy się tym przejmować, ponieważ ilość wymaganych dokumentów jest naprawdę niewielka. Z pewnością konieczne jest posiadanie aktualnego dowodu osobistego. Jest to dokument wymagany, gdy naszym celem finansowym jest wzięta w firmie pożyczkowej pożyczka gotówkowa, która często określana jest jako pożyczka na dowód.

Do uzyskania kredytu w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

– imię i nazwisko osoby wnioskującej,

– dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),

– dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,

– adres zameldowania/korespondencyjny,

– numer telefonu,

– adres e-mail,

– informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

– umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,

– nazwa stanowiska,

– data zatrudnienia,

– wysokość dochodów,

– NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,

– miesięczne koszty utrzymania,

– liczba osób w gospodarstwie domowym,

– wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Kredyt na 30 000 zł – także bez zaświadczeń?

Klienci, którzy mają w planach uzyskanie kredytu gotówkowego w wysokości 30 000 złotych mają w obowiązku dostarczenie dokumentów, które potwierdzają ich dochody. W większości przypadków jest to zaświadczenie, które możemy uzyskać od swojego pracodawcy. Czy w sytuacji kiedy nie jesteśmy w stanie okazać potwierdzenia naszych dochodów, mamy możliwość uzyskania kredytu w banku?

Niestety nie mamy dobrej wiadomości, ponieważ osoby, które nie mogą udokumentować swoich miesięcznych dochodów, nie mają możliwości uzyskania kredytu w takiej kwocie. Wynika to z faktu, że bank uznaje za zbyt ryzykowne udzielenie finansowania osobie, która nie może okazać swoich dyspozycji pieniężnych. Dla Klientów, którzy z danych powodów nie mogą uzyskać potwierdzenia swoich dochodów, istnieje opcja pożyczki bez zaświadczeń. Udzielenie tego typu pożyczki gotówkowej następuje jedynie na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach. Pożyczka gotówkowa w firmie pożyczkowej jest, z perspektywy Klienta, łatwiej dostępna, niż kredyt gotówkowy w banku.

Kredyt na 30 tysięcy – ile trzeba zarabiać?

Nie można jednoznacznie wskazać optymalnej kwoty dochodów, jeśli staramy się o kredyt gotówkowy w wysokości 30 tysięcy złotych. Wysokość naszych miesięcznych dochodów jest bardzo ważna, ponieważ to dzięki niej bank może ustalić zdolność kredytową Klienta. Bank weryfikując dane finansowe osoby, która stara się o kredyt, może odmówić przyznania finansowania, jeśli zarobki Klienta są zbyt niskie, w porównaniu z regularnymi wydatkami. Dla banku jest to sygnał, że Klient może mieć problem w terminowym spłacaniu tego typu kredytu. Jak widać, warunki udzielanego kredytu są uzależnione od naszego miesięcznego budżetu. To właśnie do niego bank dopasowuje wysokość raty kredytowej oraz czas spłaty takiego zadłużenia.

Rekomendacja T – czym jest rozporządzenie wydane przez KNF?

Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Kredyt na 30 tys. – jakie są warunki?

Jedną z najważniejszych informacji jest to, że wzięcie kredytu na 30 000 zł wymaga od Klienta spełnienia kilku procedur. Przede wszystkim należy okazać dokument, który będzie potwierdzeniem uzyskiwania przez nas miesięcznych dochodów. W większości przypadków jest to zaświadczenie, które otrzymamy od naszego pracodawcy. Istnieje również możliwość, że bank uzna takie zaświadczenie w formie deklaracji podatkowej lub wyciągu z konta bankowego, na które wpływają nasze przychody. Wybierajmy najtańszy kredyt gotówkowy, który znajdziemy na rynku.

Dodatkowo musimy dostarczyć kredytodawcy najważniejsze informacje o Kliencie. Takie podstawowe wiadomości widnieją na dowodzie osobistym, dlatego koniecznie musimy posiadać go przy sobie, podczas wnioskowania o kredyt. Musimy również pamiętać o tym, że w zależności od oferty, bank może wymagać również dokupienia dodatkowego ubezpieczenia lub założenia konta. W niektórych ofertach wymagane od Klienta jest ubezpieczenie kredytu gotówkowego. Nieważne czy jest to kredyt gotówkowy czy pożyczka gotówkowa, takie ubezpieczenie czasami jest konieczne.

Warto również zwrócić uwagę na to, że bank może wymagać od nas dostarczenia zgody na pobranie finansowania, którą wyraża nasz współmałżonek. Oczywiście nie jest to warunek, który pojawia się za każdym razem, lecz warto pamiętać o takiej możliwości.

Kredyt to nie pożyczka – należy o tym pamiętać

Należy wziąć pod uwagę fakt, że kredyty bankowe nie wliczają się do pożyczek bez baz. Pożyczki bez baz to tego typu finansowania co pożyczka gotówkowa, i nie wymagają weryfikacji Klienta w rejestrze zadłużonych. W przeciwieństwie do nich bank udzielający finansowania, zawsze sprawdza historię kredytową Klienta. W tym przypadku istotne jest, aby Klient nie posiadał żadnych opóźnień w spłacaniu swoich zobowiązań. W przypadku posiadania innych zobowiązań finansowych, warto rozpatrzyć opcję kredyt konsolidacyjny online, który pozwala uniknąć możliwych zadłużeń.

Jeżeli Amma wybraną ofertę, upewnijmy się, że jest ona polecana czy korzystna i przejrzyjmy jakiś ranking kredytów gotówkowych. Jeżeli oferta w takim zestawieniu będzie wysoko upozycjonowana, wtedy śmiało z niej korzystajmy. Można też, dla ułatwienia sobie sytuacji, skorzystać z porównywarki kredytów gotówkowych, gdzie również są zebrane niemalże wszystkie oferty kredytów gotówkowych. Zwróćmy uwagę na koszty kredytu. Tani kredyt gotówkowy to ten, którego zarówno RRSO jak i kwota całkowita będą najniższe. Na chwilę obecną maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego określa kodeks cywilny.

Kredyt na 30 tys. – jaka rata?

We wcześniejszej części artykułu poinformowaliśmy, że wysokość raty kredytu uzależniona jest od wielu czynników. Najczęściej dopasowywana jest do indywidualnych możliwości finansowych Klienta. Warto jednak wiedzieć, że wiele banków udostępnia obecnie kalkulator kredytu gotówkowego, który pozwala oszacować mniej więcej wysokość raty na podstawie określonych parametrów (wysokości kwoty i okresu spłaty). Wszystkie informacje można dostrzec również przeglądając profesjonalny ranking kredytów gotówkowych.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, jaka będzie rata kredytu. Wszystko zależy bowiem od kilku czynników, takich jak:

– oprocentowanie,

– prowizja bankowa,

– dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Poniżej przedstawiamy przykładowe wysokości rat kredytu na 30 000 zł rozłożonego na 120 rat:

– Kasa Stefczyka: miesięczna rata 333.06 zł

– Alior Bank: miesięczna rata 361,81 zł

Starajmy się wybrać jak najtańszy kredyt gotówkowy. Wówczas “stracimy” najmniej pieniędzy w kosztach dodatkowych.

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

Wiele w tej kwestii zależy od tego, jaka jest sytuacja finansowa indywidualnego Klienta. W sytuacji określania czasu spłaty kredytu warto pamiętać o tym, że im krótszy okres kredytowania wybierzemy, tym większe koszta poniesiemy za miesięczną ratę.

Kredyt na kwotę 30 000 złotych posiada stosunkowo długi czas spłaty. Jest to dobra informacja dla Klienta, ponieważ maksymalnie może on rozłożyć okres kredytowania nawet do 10 lat. Banki, które posiadają tak długi czas spłaty oferują rozłożenie spłaty aż na 120 rat.

Gdzie dostaniemy kredyt na 30 tysięcy?

Kredyt gotówkowy na 30 000 zł uzyskać można w wielu bankach komercyjnych w Polsce. Finansowanie otrzymać można w pełni bez wychodzenia z domu – przez Internet. Zobacz nasz ranking z najlepszymi ofertami dostępnymi w całości online.

Pieniądze uzyskać można w bardzo krótkim czasie. W przypadku kredytów online formalności zredukowane są bowiem do zupełnego minimum, dzięki czemu proces ubiegania się o kredyt jest bardzo krótki.

Czy można wziąć kredyt 30 000 na 10 lat?

Kredyt na 30 000 zł jest zobowiązaniem w wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich pieniędzy jest dostępne. Co ważne, środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie.

Kredyt na 30 000 zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można w każdym celu. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy nie cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt na 30 tysięcy złotych – ranking

Tak jak wspominaliśmy, kredyty gotówkowe dostępne są w wielu bankach komercyjnych w Polsce. Poniżej przedstawimy parametry dla wybranych 10 kredytów gotówkowych w kwocie 30 000 zł:

1) Kasa Stefczyka: RRSO 25,12%

2) Alior Bank: RRSO 9,04%

3) PKO BP: RRSO 12,63%

4) Santander Bank Polska: RRSO 16,39%

5) Santander Consumer Bank: 12,93%

6) Citi Bank: RRSO 11,36%

7) Getin Bank: RRSO 23,3%

8) Bank Pekao: RRSO 9,92%

9) Bank Millennium: RRSO 13,92%

10) Smartney: RRSO 17,58%

Także kredyt hipoteczny

We wskazanych wyżej bankach, oprócz pożyczki gotówkowej i kredytu gotówkowego, można wziąć również kredyt hipoteczny. Kredyty hipoteczne to obecnie bardzo ciężki temat, ponieważ sytuacja w Polsce bardzo ograniczyła ich przyznawanie. W ofertach banków znajdują się kredyty hipoteczne, lecz warunki, które muszą spełniać Klienci są czasami bardzo abstrakcyjne. Z opinii Klientów można się dowiedzieć, że mimo wszystko, najkorzystniejsze kredyty hipoteczne są dostępne w bankach: PKO Bank Polski, Citi Handlowy, Credit Agricole. PKO Bank Polski to największy polski bank i nawet on ma aktualnie bardzo niską przyznawalność.

Kredy na 30 000 zł – informacje ogólne

Jeżeli chcesz zaciągnąć kredyt gotówkowych, dokładnie przeczytaj regulamin oraz szczegóły definiujące ofertę kredytu gotówkowego wybranego przez Ciebie. Świetnie może sprawdzić się porównywarka kredytów gotówkowych, dzięki której dostaniemy na talerzu wszystkie informacje i najlepszych produktach. Bardzo ważna jest oczywiście zdolność kredytowa Klienta. Pierwsze co zweryfikuje bank, to właśnie zdolność kredytowa.

Porównaj kilka ofert, skorzystaj z dostępnych narzędzi

Kalkulator kredytowy jest narzędziem, które bardzo ułatwi nam wybranie produktu kredytowego. Wówczas złożeniem wniosku zajmujemy się sami. Możemy iść również do placówki banku i tam w naszym imieniu taki wniosek złoży odpowiedni pracownik. Wybieramy kwotę kredytu i okres spłaty. Pamietajmy, że im dłuższy okres spłaty, tym większa kwota całkowita kredytu. Z reguły Klientom zależy na tym, aby wziąć tani kredyt gotówkowy. Aby wziąć kredyt, najczęściej wystarczy dowód osobisty (numer dowodu osobistego) i konto osobiste. Kredyty gotówkowe są dostępne w wielu bankach i firmach pozabankowych. Ofertę kredytu gotówkowego warto sprawdzić w każdym aspekcie. Możesz wziąć kredytu gotówkowy, lecz naprawdę warto porównać ze sobą kilka ofert i wybrać najlepszą z nich. Jeżeli chcesz zaciągnąć kredyt gotówkowy, skorzystaj z narzędzia, jakim jest porównywarka kredytów gotówkowych. W przygotowanym profesjonalnie rankingu kredytów gotówkowych możemy znaleźć wiele porad odnośnie do dobrego wyboru. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne na wyciągnięcie ręki – wystarczy wpisać hasło w wyszukiwarkę.

Za wcześniejszą, czyli przedterminową spłatę zobowiązania, należy się Klientowi zwrot prowizji. W zależności od tego, jakie kredyty gotówkowe posiadaliśmy, prowizja może się różnić. Wszystkiego należy dowiedzieć się w banku.

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, całkowity koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.


4) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , całkowity koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 10,33%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


5) Gotówkovo.pl

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


7) Getin Bank 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.


8) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Credit Agricole w Lesznie
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 lipca 2019

Credit Agricole w Lesznie

Ultimo – kontakt, infolinia
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
03 lipca 2020

Ultimo – kontakt, infolinia

BNP Paribas oddziały w Suchej Beskidzkiej
Oddziały
author
Patryk Byczek
24 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Suchej Beskidzkiej

Bank Pekao w Kruszwicy
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 sierpnia 2019

Bank Pekao w Kruszwicy

Pożyczka w Wonga.com za 10 zł
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
12 czerwca 2014

Pożyczka w Wonga.com za 10 zł

Sprawdź najlepsze samorządy w Polsce
Wpisy
author
Patryk Byczek
02 maja 2018

Sprawdź najlepsze samorządy w Polsce

Porównaj