zadluzenia.com
zamknij

Play zapłaci właścicielom działek

Dodatkowe pieniądze nawet przez 10 lat? Sieć Play chce przyspieszyć rozbudowę swoich stacji i wychodzi z propozycją do wszystkich, którzy są właścicielami działek.

 

 

Własny zasięg

 

Play jest w trakcie rozbudowywania swojej sieci. Aktualnie operator używa głównie stacji bazowych, które należą do T-Mobile, Plusa i Orange. Dlatego też sieć chce przyspieszyć budowę własnych stacji bazowych, aby za trzy lata oferować usługi przede wszystkim w oparciu o własny zasięg. 

 

Buduj z Play

 

Stacje bazowe muszą zostać gdzieś umieszczone, stąd propozycja do wszystkich właścicieli działek. Sieć Play uruchomiła platformę budujemy.play.pl, na której zamieściła następujący komunikat:

 

Play dynamicznie rozbudowuje swoją sieć telekomunikacyjną i sukcesywnie zwiększa zasięg. Dostarczamy szybki, mobilny Internet i usługi telefoniczne coraz większej liczbie osób. I Ty możesz dołożyć do tego cegiełkę i zarabiać razem z nami. Wystarczy, że udostępnisz nam swój obiekt lub działkę i pozwolisz zainstalować nasz nadajnik. Załatwiamy wszystkie formalności, dla Ciebie zostają tylko korzyści!

 

Kogo konkretnie szuka operator ? 

 

Play poszukuje przede wszystkim:

 

  • właścicieli wysokich budynków i obiektów (dachy, pylony, kominy, kościoły, wieże itd)
  • właścicieli działek i posesji, którzy mogliby udostępnić teren o powierzchni co najmniej 120 m2

 

Partnerem sieci mogą zostać firmy, spółdzielnie mieszkaniowe, ale też osoby prywatne.

 

Jakie są korzyści ?

 

Play oferuje stałe przychody przy umowie na 10 lat, atrakcyjne oferty na telefon i Internet, a także lepszy zasięg w okolicy.

 

Operator nie sprecyzował jednak jak wysokie byłyby wspomniane przychody (można podejrzewać, że jest to kwestia indywidualna, która zależy od wielu czynników).

 

Jak zgłosić się do projektu ?

 

Wystarczy wypełnić specjalny formularz na stronie budujemy.play.pl

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY