Dodatkowe pieniądze nawet przez 10 lat? Sieć Play chce przyspieszyć rozbudowę swoich stacji i wychodzi z propozycją do wszystkich, którzy są właścicielami działek.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 11.10.2017
Udostępnij:

Własny zasięg

Play jest w trakcie rozbudowywania swojej sieci. Aktualnie operator używa głównie stacji bazowych, które należą do T-Mobile, Plusa i Orange. Dlatego też sieć chce przyspieszyć budowę własnych stacji bazowych, aby za trzy lata oferować usługi przede wszystkim w oparciu o własny zasięg. 

Buduj z Play

Stacje bazowe muszą zostać gdzieś umieszczone, stąd propozycja do wszystkich właścicieli działek. Sieć Play uruchomiła platformę budujemy.play.pl, na której zamieściła następujący komunikat:

Play dynamicznie rozbudowuje swoją sieć telekomunikacyjną i sukcesywnie zwiększa zasięg. Dostarczamy szybki, mobilny Internet i usługi telefoniczne coraz większej liczbie osób. I Ty możesz dołożyć do tego cegiełkę i zarabiać razem z nami. Wystarczy, że udostępnisz nam swój obiekt lub działkę i pozwolisz zainstalować nasz nadajnik. Załatwiamy wszystkie formalności, dla Ciebie zostają tylko korzyści!

Kogo konkretnie szuka operator ? 

Play poszukuje przede wszystkim:

  • właścicieli wysokich budynków i obiektów (dachy, pylony, kominy, kościoły, wieże itd)
  • właścicieli działek i posesji, którzy mogliby udostępnić teren o powierzchni co najmniej 120 m2

Partnerem sieci mogą zostać firmy, spółdzielnie mieszkaniowe, ale też osoby prywatne.

Jakie są korzyści ?

Play oferuje stałe przychody przy umowie na 10 lat, atrakcyjne oferty na telefon i Internet, a także lepszy zasięg w okolicy.

Operator nie sprecyzował jednak jak wysokie byłyby wspomniane przychody (można podejrzewać, że jest to kwestia indywidualna, która zależy od wielu czynników).

Jak zgłosić się do projektu ?

Wystarczy wypełnić specjalny formularz na stronie budujemy.play.pl

Komentarze