zadluzenia.com
zamknij

Kiedy Polacy najczęściej biorą pożyczki ?

Jak wynika z analizy przygotowanej przez Profi Credit, Polacy zapożyczają się głównie w miesiącach wakacyjnych i świątecznych.

 

Dodatkowe pieniądze przeznaczane są najczęściej na zakupy: świąteczne, oraz uzupełniające domowy budżet: szkolne wyprawki, opał, wyposażenie mieszkań, leki.

 

Największe wydatki związane są ze Świętami Bożego Narodzenia oraz wakacjami. Według raportu firmy pożyczkowej, miesiące, w których Polacy najchętniej się zadłużają to: lipiec, sierpień, listopad i grudzień.

 

Największą popularnością w Profi Credit cieszy się pożyczka gotówkowa na 10 000 zł na okres 36 miesięcy.

 

Wzrost sprzedaży w Profi Credit widoczny jest z roku na rok. W porównaniu do 2011, w 2012 roku sprzedaliśmy ok. 40% pożyczek więcej, a od stycznia do października 2013 – powiększyliśmy wolumen sprzedażowy o 60% pożyczek względem roku ubiegłego – podsumowuje Jarosław Chęciński, Dyrektor Wykonawczy Profi Credit.

 

Profi Credit to firma pożyczkowa należąca do Profireal Credit SE z siedzibą w Holandii. Grupa prowadzi działalność także w Czechach, Bułgarii i na Słowacji. W Polsce spółka udziela pożyczek do 25 000 zł dla osób fizycznych.

 

Wniosek można złożyć w tym miejscu:

 

Złóż wniosek

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY