Bank Pekao z pakietem NA PLUS dla małych i średnich firm

Bank Pekao z pakietem NA PLUS dla małych i średnich firm

author
Dominika Sobieraj
07 września 2020

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym o ofercie specjalnej dla nowych Klientów prowadzących małe i średnie firmy. Pakiet NA PLUS jest szeroką ofertą usług finansowych opartych o preferencyjne warunki, które są połączone z wysokiej jakości doradztwem oraz ekspercką obsługą w obszarze rozliczeń bezgotówkowych i gotówkowych. Sprawdzamy szczegóły.

Pakiet NA PLUS dla MŚP

Pakiet NA PLUS dla małych i średnich przedsiębiorstw jest odpowiedzią na potrzeby firmy, które w obliczu pandemii koronawirusa stały się bardziej zauważalne. Dzięki ofercie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw mogą liczyć na:

profesjonalną opiekę zdalnego doradcy,
dwa darmowe rachunki: jeden w złotówkach i drugi w jednej z dwudziestu walut obcych dostępnych w Pekao.

Dodatkowo pakiet zawiera w sobie również dostęp do najbardziej rozbudowanej najbezpieczniejszej wersji bankowości internetowej PekaoBiznes24 Platinum. Ponadto w ramach pakietu Klienci otrzymują :

– bezpłatne przelewy do ZUS i US,
– bezpłatne przelewy wewnętrzne w PLN,
– karty debetowe,
– preferencyjne opłaty za przelewy zewnętrzne w złotówkach,
– przekazy SEPA.

Mając na uwadze oczekiwania i potrzeby klientów z sektora MŚP zbudowaliśmy prosty, odpowiednio dobrany pakiet, umożliwiający firmom swobodny rozwój w obecnej sytuacji makroekonomicznej. Dzięki niemu jesteśmy w stanie budować z klientami trwałe relacje i wspierać ich biznes.

– mówiła cytowana w komunikacie Magdalena Zmitrowicz, wiceprezes Banku Pekao odpowiedzialna za Pion Małych i Średnich Firm.

Pakiet NA PLUS – jak powstał

Pakiet NA PLUS opracowano w oparciu o wieloletnie doświadczenia Banku Pekao w obszarze obsługi małych i średnich przedsiębiorstw. Właśnie dlatego można znaleźć w nim najczęściej wykorzystywane przez te firmy usługi, które są udostępniane na bardzo prostych i przejrzystych zasadach.

Klienci ceniąc sobie wygodę i oszczędność czasu, coraz chętniej korzystają ze zdalnych form kontaktu z bankiem. W Pekao łączymy możliwość zdalnego korzystania z usług na preferencyjnych warunkach z pełnym wsparciem dedykowanego opiekuna, dostępnego również zdalnie, w dogodnej dla klienta formie i czasie.

– mówił cytowany w komunikacie Andrzej Furstenberg, dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej.

Bank Pekao kieruje swoją ofertę do firm, które prowadzą działalność z zastosowaniem pełnej księgowości, których roczne przychody oscylują w granicach do 50 000 000 złotych. Z oferty skorzystają zarówno firmy rozpoczynające działalność, jak i firmy bardziej wymagające, działające na skalę kraju. Należy jednak wiedzieć, że z oferty nie skorzystają przedsiębiorcy, którzy w momencie zawierania umowy posiadają jakikolwiek aktywny produkt Banku Pekao.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/563711/pakiet-na-plus-nowa-oferta-pekao-dla-malych-i-srednich-firm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Od listopada w SKOK-ach gwarancja depozytów
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
30 września 2013

Od listopada w SKOK-ach gwarancja depozytów

Promocja: „Słoneczna promocja” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
21 lipca 2021

Promocja: „Słoneczna promocja” w BNP Paribas

Paliwo najdroższe od 5 lat
Wpisy
author
Aneta Jankowska
27 października 2018

Paliwo najdroższe od 5 lat

Pożyczki bez BIK Rawicz
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
13 czerwca 2022

Pożyczki bez BIK Rawicz

ING Bank Śląski zmienia cennik przez koronawirusa
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
26 marca 2020

ING Bank Śląski zmienia cennik przez koronawirusa

Grupa Open Finance S.A. ze stratą po I kw. 2019
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
23 maja 2019

Grupa Open Finance S.A. ze stratą po I kw. 2019

Porównaj