BNP Paribas z nową ofertą dla sektora Agro

BNP Paribas z nową ofertą dla sektora Agro

author
27 września 2021

Bank BNP Paribas poinformował, że 20 września wystartowała kampania promocyjna skierowana do zarówno nowych, jak i obecnych Klientów prowadzących działalność rolniczą. Nowa oferta promuje szereg usług finansowych, w tym usługi bez prowizji oraz z niższą marżą. Sprawdzamy szczegóły.

Finansowanie uzyskane w ramach oferty promocyjnej można przeznaczyć na dowolny cel związany z rozwojem swojego gospodarstwa. Kampania potrwa do końca listopada bieżącego roku.

Rolnicy i przedsiębiorcy z sektora agro już przyzwyczaili się, że mogą liczyć na naszą ofertę w tym okresie roku, kiedy planują swoje inwestycje lub potrzebują środków na bieżącą działalność związana z dokończeniem zbiorów  i pracami związanymi z oziminami. Jako lider finansowania tego sektora w Polsce, odpowiadamy na zapotrzebowanie ze strony naszych Klientów i wracamy do nich ze sprawdzoną ofertą. Chcemy zapewnić im poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

mówił cytowany w komunikacie Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BNP Paribas.

Nowa oferta – Agro Ofensywa

W ramach przygotowanej przez mBank oferty o nazwie Agro Ofensywa, Klienci mogą skorzystać, między innymi, z takich kredytów jak:
– Agro Ekspres,
– Agro Progres,
– Agro Rzeczówka Light.
Ponadto BNP Paribas nie pobierze prowizji za udzielenie kredytu, natomiast w przypadku, gdy Klient zdecyduje się na ubezpieczenie w wymaganym przez bank wariancie, bank dodatkowo może obniżyć marżę.
Kredyt:
Agro Ekspres jest kredytem odnawialnym i zabezpieczonym hipoteką, który jest udzielany do rachunku bieżącego. Pieniądze w kwocie do nawet 2 000 000 złotych mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z gospodarstwem rolnym;
Agro Progres to rozwiązanie, które finansuje inwestycje w gospodarstwie oraz refinansuje poniesione już nakłady inwestycyjne. Maksymalny okres kredytu to nawet 30 lat, a spłata kapitału może zostać w prosty sposób dostosowana do sezonowości przychodów;
Agro Rzeczówka Light to kredyt przeznaczony na sfinansowanie instalacji fotowoltaicznej lub na zakup rzeczowych środków do produkcji rolnej.
Klienci, którzy chcą skorzystać z promocji mogą wnioskować o przyznanie kilku kredytów jednocześnie. Aby skorzystać promocji, Klitne musi posiadać zdolność kredytową oraz spełniać inne warunku przyznania danego produktu.

Warto wiedzieć, że w trakcie trwania promocji, nowi Klienci będą mogli korzystać z rachunku bieżącego w ramach Konta Otwartego na Agrobiznes – zupełnie za darmo przez 6 miesięcy. Tę promocję Klienci mogą połączyć z kolejną przygotowaną przez Bank ofertą, czyli moneybackiem wynoszącym 2% od każdej transakcji bezgotowkowej za płatności wykonane kartą debetową Debit Mastercard Business w PLN wydaną do nowo założonego rachunku. Dzięki temu w ciągu 6 miesięcy na konto Klientów może wrócić maksymalnie 600 złotych premii.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/695086/kredyty-bez-prowizji-i-z-obnizona-marza-bank-bnp-paribas-ma-nowa-oferte-dla-klientow-z-sektora-agro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Wyniki Raiffeisen Bank Polska za I półrocze
Wpisy
author
30 sierpnia 2013

Wyniki Raiffeisen Bank Polska za I półrocze

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ
Bez kategorii
author
17 września 2019

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ

Od czerwca 2018 punkty karne nie będą się sumować
Wpisy
author
22 stycznia 2018

Od czerwca 2018 punkty karne nie będą się sumować

Życie ponad stan – jak sobie z tym poradzić?
Poradnik
author
17 listopada 2018

Życie ponad stan – jak sobie z tym poradzić?

Santander Bank Polska w Ząbkowicach Śląskich
Oddziały
author
21 maja 2019

Santander Bank Polska w Ząbkowicach Śląskich

Kredyt konsolidacyjny Ostrołęka
Kredyty miasta
author
24 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Ostrołęka