IKEA Gdańsk – kontakt, godziny otwarcia

IKEA Gdańsk – kontakt, godziny otwarcia

author
Dominika Byczek
25 stycznia 2022
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Sklepy IKEA zlokalizowane są tylko w największych miastach w Polsce. Jeden z nich mieści się w Gdańsku – w dzielnicy Matarnia, tuż przy obwodnicy Trójmiasta. Sprawdź dane kontaktowe, numer infolinii oraz dokładny adres gdańskiego sklepu IKEA.

Ikea Gdańsk - kontakt

Sklep IKEA w Gdańsku zlokalizowany jest tuż przy obwodnicy Trójmiasta. Wchodzi w skład kompleksu handlowego Matarnia i mieści się w dzielnicy o tej samej nazwie. Dyrektorem sklepu IKEA Gdańsk jest Jose Antonio Traverso.

IKEA to sklep, w którym znajdziemy wszystko, czego potrzeba do urządzenia funkcjonalnego i pięknego mieszkania. W ofercie sklepu są zarówno meble z niskiej, jak i z wysokiej półki cenowej.

Jeżeli nie stać nas na zakup nowego wyposażenia za gotówkę, możemy skorzystać z ofert kredytów na remont mieszkania lub z oferty kredytowej IKANO Banku, czyli banku zlokalizowanego wewnątrz gdańskiego oddziału IKEA.

Ikea Gdańsk – kontakt

Adres:

ul. Złota Karczma 26
80-298 Gdańsk

Godziny otwarcia: 

poniedziałek-sobota 9:00 – 22:00
niedziela handlowa 9:00 – 21:00

Kontakt: 

22 275 00 00

Mapa dojazdu:

Ludzie spędzają w gdańskim sklepie IKEA zazwyczaj od 45 minut do 2 godzin. Najmniej popularne godziny to godziny tuż po otwarciu oraz tuż przed zamknięciem (9:00-11:00 oraz 19:00-21:00). Zdecydowanie więcej ludzi jest w sklepie w soboty oraz w piątki od południa – jeżeli więc chcemy wybrać się na spokojne zakupy, lepiej udać się na nie między poniedziałkiem a czwartkiem.

Spis treści:

  1. Ikea Gdańsk - kontakt
  2. IKEA Gdańsk - godziny otwarcia
  3. IKEA Gdańsk - dojazd
  4. IKEA Gdańsk - promocje
  5. IKEA Gdańsk - praca
Zwiń spis treści

IKEA Gdańsk - godziny otwarcia

To, że sklep IKEA w Gdańsku jest czynny w godzinach od 9:00 do 22:00 we wszystkie dni tygodnia poza niedzielą, nie oznacza, że w tych samych godzinach możemy korzystać ze wszystkich jego usług. Choć w tych samych godzinach czynny jest na przykład magazyn wydawania towaru.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Kredyt online – wypłata nawet w 1 dzień

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – minimum formalności

W innych godzinach czynna jest restauracja IKEA – zjeść możemy już pół godziny przed rozpoczęciem zakupów (od godziny 8:30). Restauracja, podobnie jak Småland (kącik zabaw dla dzieci), zamykana jest godzinę wcześniej niż sklepowe kasy.

W tych samych godzinach, co sklep, czynny jest natomiast sklepik szwedzki (sklep, w którym możemy kupić produkty spożywcze IKEA, np.: mrożonki albo kawy, herbaty i ciastka).

Podsumujmy godziny otwarcia punktów w sklepie IKEA w Gdańsku:

restauracja
poniedziałek-sobota 8:30 – 21:00
niedziela handlowa 8:30 – 20:00

Småland
poniedziałek-sobota 9:00 – 21:00
niedziela handlowa 9:00 – 20:00
(obecnie nieczynny)

sklepik szwedzki
poniedziałek-sobota 9:00 – 22:00
niedziela handlowa 9:00 – 21:00

IKEA Gdańsk - dojazd

Gdańska IKEA zlokalizowana jest przy ul. Złota Karczma 26. Do sklepu możemy bez problemu dojechać samochodem – zarówno zjeżdżając z obwodnicy na węźle Matarnia w stronę centrum miasta, jak i jadąc od centrum drogą nr 427 (ul. Słowackiego).

Samochód możemy pozostawić na darmowym parkingu pod samym sklepem albo na parkingu podziemnym całego kompleksu handlowego Matarnia (również bez żadnej opłaty).

Do gdańskiego sklepu IKEA możemy dojechać również bezpośrednim autobusem z centrum Gdańska, a nawet z Sopotu. Wysiadamy na przystanku Harfowa – dojście do drzwi sklepu z tego przystanku zajmie nam około 7 minut (nie potrzebujemy GPS-a, ponieważ sklep od razu rzuca się w oczy).

Na przystanku Harfowa zatrzymują się autobusy linii:

  • 110 (rusza z przystanku Wrzeszcz PKP),
  • 122 (rusza z przystanku Sopot Kamienny Potok),
  • 126 (rusza z przystanku Wrzeszcz PKP),
  • 157 (rusza z przystanku Wrzeszcz PKP),
  • 210 (rusza z przystanku Osowa PKP).

IKEA Gdańsk - promocje

W sklepie IKEA Gdańsk obowiązują zawsze dwa typy promocji. Jedne z nich to promocje dostępne dla wszystkich oddziałów IKEA w Polsce, a drugie to promocje indywidualne – dostępne tylko dla klientów IKEA Gdańsk posiadających kartę IKEA Family.

Promocje dostępne we wszystkich sklepach IKEA znajdziemy zawsze na stronie internetowej sklepu: https://www.ikea.com/pl/pl/. Aby znaleźć aktualne oferty, musimy kliknąć zakładkę produkty, a następnie wybrać dział “Oferty”. Wszystkie oferty bieżące wskazane są zawsze na liście w tym miejscu.

Promocje dostępne wyłącznie w sklepie IKEA Gdańsk znajdziemy natomiast na stronie IKEA Family: https://www.ikeafamily.eu. Aby wyświetlić aktualne promocje dla gdańskiego oddziału, musimy na górze strony wybrać miasto GDAŃSK, a następnie kliknąć “Oferty”.

Uwaga! Z promocji wyświetlonych w tym dziale będziemy mogli skorzystać tylko wtedy, kiedy przy zakupie okażemy naszą kartę IKEA Family. Jej założenie jest zupełnie darmowe i możemy dokonać tego zawsze podczas wizyty w sklepie albo przez Internet.

Mieszkasz w Gdańsku? Sprawdź także:

Pożyczki Gdańsk – szybka wypłata

Kredyt gotówkowy Gdańsk – minimum formalności

Kredyt konsolidacyjny Gdańsk – niska rata

Kredyt hipoteczny Gdańsk – ranking

IKEA Gdańsk - praca

Aktualne oferty pracy w sklepie IKEA Gdańsk znajdziemy na stronie https://ikea.avature.net/pl_PL/External. Aby wybrać oferty jedynie z Gdańska, musimy odpowiednio dostosować szare pole wyboru, a następnie kliknąć “Wyszukaj”.

IKEA Gdańsk dostawa

Klienci IKEA mogą robić zakupy w pełni online lub stacjonarnie w Gdańsku. Niezależnie od tego, którą formę zakupów wybierzemy, możemy skorzystać z opcji dostawy zakupionych przedmiotów pod wskazany adres. Obecnie Klienci mają do wyboru cztery sposoby dostawy:

Kurierem

Dostawa kurierem dotyczy przywiezienia małych mebli i akcesoriów raz z wniesieniem. Standardowa cena za tę usługę wynosi od 15 zł dla Klientów na terenie całej Polski. Co ważne, opcja ta dostępna jest wyłącznie dla paczek o wadze maksymalnej 30. Czas dostawy wyniesie do 4 dni roboczych.

Co ciekawe, koszt tej dostawy dla Klubowiczów IKEA Family wynieść może wyłącznie 1 zł pod warunkiem, że nasze zakupy kosztować będą przynajmniej 149 zł.


Bez wniesienia

Jest to opcja dostawy przeznaczona dla akcesoriów oraz mebli pierwszej przeszkody architektonicznej. Ostateczna wysokość dostawy zależeć będzie od wagi zakupionych produktów, a zaczyna się od 59 zł. Maksymalna granica wagi wynosi natomiast 200 kg. Czas oczekiwania na dostawę przy tej opcji wskazywany jest podczas składnia zamówienia.


Z wniesieniem

Jest to dostawa akcesoriów oraz mebli z opcją wniesienia zakupów do wskazanego przez Klienta pomieszczenia. W tym przypadku ostateczny koszt również zależeć może od wagi produktów, a minimalna kwota wynosi 89 zł na terenie całej Polski. Termin dostawy podawany jest podczas składania zamówienia.


Z wniesieniem o wybranej porze

Jest to najdroższa opcja dostawy w Ikea. Usługa dotyczy dostawy akcesoriów oraz mebli do wskazanego przez Klienta pomieszczenia. Koszt, podobnie jak w poprzednich opcjach, uzależniony jest od wagi produktów, a zaczyna się od 109 zł. Różnica między opcją z wniesieniem a z wniesieniem o wybranej porze jest taka, że w przypadku tej drugiej to Klient sam może zadecydować, kiedy i o której kurier ma pojawić się pod wskazanym adresem. Dostępne są cztery trzygodzinny przedziały czasowe:

– 8:00 – 11:00

– 11:00 – 14:00

– 14:00 – 17:00

– 17:00 – 20:00

Oferty lokalne IKEA Gdańsk

Sklepy IKEA dokładają wszelkich starań, aby docierać do potrzeb Klientów. Dlatego dla każdego sklepu przygotowywane zostają oferty specjalne, czyli tak zwane oferty lokalne. Klienci, którzy chcą dowiedzieć się, jakie ciekawe propozycje zostały obecnie przygotowane dla sklepu w Gdańsku, powinni odwiedzić stronę https://www.ikea.com/pl/pl/stores/gdansk/. Znajduje się tam bowiem aktualna oferta dla tego miasta.

Ikea Gdańsk – informacje o sklepie:

Adres sklepu:ul. Złota Karczma 26, 80-298 Gdańsk
Infolinia:22 275 00 00
Godziny otwarcia:9:00 - 22:00
Niedziele handlowe:9:00 - 21:00
Darmowy parking:tak
Dyrektor sklepu:Jose Antonio Traverso

Źródła:

https://pl.wikipedia.org/wiki/IKEA

https://www.ikea.com/pl/pl/stores/gdansk/

https://www.ikea.com/pl/pl/customer-service/contact-us/

https://www.matarnia.parkhandlowy.pl/pl-pl/ikea

https://ztm.gda.pl/rozklady/przystanki.html

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Kasia
Kasia
2022-07-05 11:11:04

Zamowilam towar za prawie 8 tysiecy z dostawa do domu, termin dostawy wyznaczyla ikea. Terminu nie dotrzymali, nawet nie skontaktowli sie by poinformowac ze towar nie dojechal. Ikea sama nie wie dlaczego zamowienie nie zostalo przywiezione a pieniadze oczywiscie zostaly przelane. Teraz musze wszystko telefonicznie zalatwiac i czekac w nieskonczonosc na infolini. To jest jakosc uslug tego sklepu i firm z ktorymi wspolpracuja. Nie polecam i zaluje tego zakupu.

Kasia
Kasia
2022-07-05 11:11:03

Zamowilam towar za prawie 8 tysiecy z dostawa do domu, termin dostawy wyznaczyla ikea. Terminu nie dotrzymali, nawet nie skontaktowli sie by poinformowac ze towar nie dojechal. Ikea sama nie wie dlaczego zamowienie nie zostalo przywiezione a pieniadze oczywiscie zostaly przelane. Teraz musze wszystko telefonicznie zalatwiac i czekac w nieskonczonosc na infolini. To jest jakosc uslug tego sklepu i firm z ktorymi wspolpracuja. Nie polecam i zaluje tego zakupu.

maria
maria
2022-04-07 17:45:58

zplaciłam za towar i transport. Zamówiłam przez internet. Towat przyszedł nie opakowany i uszkodzony. nie ma kontaktu z skpepem Gdansk Matarnia. teraz muszę jechać sklepu i dochodzić swego. nie popełniajcie mojego błędu i nie kupujcie w IKEA. OSTRZEGAM

ANNA SKULIMOWSKA mama-papa@wp.pl
ANNA SKULIMOWSKA [email protected]
2020-07-16 13:16:19

kupiłam krzesło FLINTAN bez podłokietników czy już sa podłokietniki w sprzedaży proszę o wiadomość

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Nysie

Santander Bank Polska to drugi w Polsce największy bank detaliczny pod względem wielkości aktywów. Sprawdzamy oddziały w Nysie – zobacz godzinę otwarcia, dane kontaktowe i ofertę.

author
Patryk Byczek
21 maja 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Pożyczki bez zaświadczeń Kępno

Potrzebujesz pieniędzy? Poniższy ranking przedstawia najlepsze oferty pożyczek bez zaświadczeń dla osób mieszkających w Kępnie.

author
Patryk Byczek
26 września 2017
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Deutsche Bank w Krakowie

Deutsche Bank Polska to jeden z głównych banków w Polsce, które siedziba ulokowana jest w Warszawie. Instytucja swoją ofertę kieruje głównie do osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Jednym z miast, gdzie Deutsche Bank ma swoje placówki, jest Kraków.

author
Dominika Byczek
07 grudnia 2017
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Credit Agricole w Ostrołęce

Credit Agricole jest jednym z największych banków uniwersalnych w Polsce. Jedna z placówek banku mieści się w Ostrołęce – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę oddziału.

author
Patryk Byczek
23 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Zamek krzyżacki sprzedany na licytacji komorniczej

Zamek krzyżacki w Szymbarku od 7 marca bieżącego roku ma nowego właściciela. Ruiny występujące w filmie „Król Olch” zostały wylicytowane przez Grzegorza Sławczyka za sumę 1 830 000 złotych.

author
Patryk Byczek
09 marca 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Promocja: „I możesz więcej – edycja II” w mBanku

w mBanku trwa druga edycja promocji „I możesz więcej”, skierowana do Klientów między osiemnastym a dwudziestym czwartym rokiem życia, w której w zamian za założenie konta i spełnienie bardzo prostych warunków można otrzymać 140 złotych premii. Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

author
Patryk Byczek
03 lipca 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj