IKEA Poznań – kontakt, godziny otwarcia

IKEA Poznań – kontakt, godziny otwarcia

author
Dominika Byczek
23 stycznia 2022
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Sklepy IKEA zlokalizowane są tylko w największych miastach w Polsce. Jeden z nich mieści się na obrzeżach Poznania, przy ulicy – jak przystało na szwedzki sklep – Szwedzkiej. Sprawdź dane kontaktowe, numer infolinii oraz dokładny adres poznańskiego sklepu IKEA.

Ikea Poznań - kontakt

Poznański sklep IKEA jest zlokalizowany na obrzeżach miasta, przy jednej z dróg wyjazdowych. Bezpośrednio przy nim znajdują się także inne sklepy meblowe i z artykułami remontowymi, np.: JYSK, OBI, Jula. Magazyn sklepowy również znajduje się w niedużej odległości od sklepu. Dyrektorem sklepu IKEA Poznań jest Monika Zielińska.

IKEA to sklep, w którym możemy kupić właściwie wszystko, czego potrzeba do urządzenia funkcjonalnego i pięknego mieszkania. W ofercie sklepu znajdują się zarówno meble z niskiej, jak i z wysokiej półki cenowej.

Jeżeli nie stać nas na zakup nowego wyposażenia za gotówkę, możemy skorzystać z ofert kredytów na remont mieszkania lub z oferty kredytowej IKANO Banku, czyli banku zlokalizowanego wewnątrz poznańskiego oddziału IKEA.

Ikea Poznań – kontakt

Adres:

ul. Szwedzka 10
61-285 Poznań

Godziny otwarcia: 

poniedziałek-sobota 9:00 – 21:00
niedziela handlowa 9:00 – 21:00

Kontakt: 

22 275 00 00

Mapa dojazdu:

 

Ludzie spędzają w poznańskim sklepie IKEA zazwyczaj od 45 minut do 2 godzin. Najmniej popularne godziny to oczywiście godziny tuż po otwarciu i przed samym zamknięciem (9:00-11:00 oraz 19:00-21:00). Dużo więcej osób robi zakupy w soboty i niedziele handlowe, więc jeżeli zależy nam na spokojnym wyborze produktów, udajmy się do poznańskiego oddziału IKEA w dowolnym dniu roboczym, najlepiej między poniedziałkiem a czwartkiem.

Spis treści:

  1. Ikea Poznań - kontakt
  2. IKEA Poznań - godziny otwarcia
  3. IKEA Poznań - dojazd
  4. IKEA Poznań - promocje
  5. IKEA Poznań - praca
Zwiń spis treści

IKEA Poznań - godziny otwarcia

Sklep IKEA w Poznaniu jest czynny w godzinach od 9:00 do 21:00 we wszystkie dni tygodnia. W tych samych godzinach możemy korzystać z magazynu wydawania towaru.  Jest czynny zawsze do godziny 21:30.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Kredyt online – wypłata nawet w 1 dzień

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – minimum formalności

W innych godzinach czynna jest restauracja IKEA – zjeść możemy od godziny 9:00. Śniadania serwowane są w restauracji od jej otwarcia do godziny 10:30. Restauracja zamykana jest o godzinie 20:30 w dni od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe.

Kawiarnia FIKA jest czynna od poniedziałku do niedzieli w stałych godzinach 9:00 – 20:30. Småland natomiast, czyli kącik zabaw dla dzieci, czynny jest w godzinach otwarcia sklepu IKEA (obecnie jest jednak wyłączony z użytku).

W tych samych godzinach, co sklep, czynny jest natomiast sklepik szwedzki (sklep, w którym możemy kupić zapakowane produkty spożywcze IKEA, np.: mrożone potrawy z restauracji IKEA, kawy, herbaty i ciastka).

Podsumujmy godziny otwarcia punktów w sklepie IKEA w Poznaniu:

restauracja IKEA
poniedziałek-niedziela 9:00 – 20:20

kawiarnia FIKA
poniedziałek-niedziela 9:00 – 20:30

Småland
poniedziałek-sobota 9:00 – 21:00
niedziela handlowa 9:00 – 21:00
(obecnie niedostępny)

sklepik szwedzki
poniedziałek-sobota 9:00 – 21:00
niedziela handlowa 9:00 – 21:00

IKEA Poznań - dojazd

Poznańska IKEA zlokalizowana jest przy ul. Szwedzkiej 10. Do sklepu możemy bez problemu dojechać samochodem – wystarczy kierować się od centrum w stronę Nowego Miasta. Samochód możemy pozostawić na darmowym parkingu przy samym sklepie.

Do poznańskiego sklepu IKEA możemy dojechać również transportem zbiorowym. Przy kompleksie handlowym zatrzymują się tramwaje kilku linii. Aby mieć jak najkrótszą drogę do sklepu, musimy wysiąść na przystanku Szwedzka.

Na przystanku Szwedzka przy sklepie IKEA w Poznaniu zatrzymują się tramwaje linii:

  • 1,
  • 16,
  • 18.

IKEA Poznań - promocje

W sklepie IKEA w Poznaniu zawsze obowiązują dwa typy promocji. Jedne z nich to promocje dostępne dla wszystkich oddziałów IKEA w Polsce, a drugie to promocje indywidualne – dostępne tylko dla klientów IKEA Poznań posiadających kartę IKEA Family.

Promocje dostępne we wszystkich sklepach IKEA znajdziemy zawsze na stronie internetowej sklepu: https://www.ikea.com/pl/pl/. Aby znaleźć aktualne oferty, musimy kliknąć zakładkę produkty, a następnie wybrać dział “Aktualnie w IKEA”. Wszystkie oferty bieżące wskazane są zawsze na liście w tym miejscu. Promocje dla klubowiczów wyświetlają się natomiast po zalogowania do konta członka IKEA Family.

Uwaga! Z promocji wyświetlonych w tym dziale będziemy mogli skorzystać tylko wtedy, kiedy przy zakupie okażemy naszą kartę IKEA Family. Jej założenie jest zupełnie darmowe i możemy dokonać tego zawsze podczas wizyty w sklepie albo przez Internet.

Mieszkasz w Poznaniu? Sprawdź także:

Pożyczki Poznań – szybka wypłata

Kredyt gotówkowy Poznań – minimum formalności

Kredyt konsolidacyjny Poznań – niska rata

Kredyt hipoteczny Poznań – ranking

IKEA Poznań - praca

Aktualne oferty pracy w sklepie IKEA Poznań znajdziemy na stronie https://ikea.avature.net/pl_PL/External. Aby wybrać oferty jedynie z Poznania, musimy odpowiednio dostosować szare pole wyboru, a następnie kliknąć “Wyszukaj”.

IKEA Poznań dostawa

Klienci IKEA mogą robić zakupy stacjonarnie w sklepie w Poznaniu lub online. Co ciekawe, niezależnie od tego, którą formę zakupów wybierzemy, możemy skorzystać z opcji dostawy zakupionych przedmiotów pod wskazany adres. Na chwilę obecną Klienci mają do wyboru cztery sposoby dostawy:

Kurierem

Dostawa kurierem dotyczy przywiezienia małych mebli i akcesoriów raz z wniesieniem. Standardowa cena za tę usługę wynosi od 15 zł dla Klientów na terenie całej Polski. Opcja ta dostępna jest jednak tylko dla paczek o wadze maksymalnej 30. Czas dostawy wyniesie do 4 dni roboczych.

Warto wiedzieć, że koszt tej dostawy dla Klubowiczów IKEA Family wynieść może wyłącznie 1 zł pod warunkiem, że nasze zakupy kosztować będą przynajmniej 149 zł.


Bez wniesienia

Jest to opcja dostawy możliwa dla akcesoriów oraz mebli pierwszej przeszkody architektonicznej. Ostateczny koszt dostawy zależeć będzie od wagi zakupionych produktów, a ceny zaczynają się się od 59 zł. Maksymalna granica wagi wynosi natomiast 200 kg. Czas oczekiwania na dostawę przy tej opcji wskazywany jest podczas składnia zamówienia.


Z wniesieniem

To opcja dostawy możliwa dla akcesoriów oraz mebli z opcją wniesienia zakupów do wskazanego przez Klienta pomieszczenia. W tym przypadku ostateczny koszt również zależeć może od wagi produktów, a minimalna kwota wynosi 89 zł na terenie całej Polski. Termin dostawy podawany jest podczas składania zamówienia.


Z wniesieniem o wybranej porze

Jest to najdroższa opcja dostawy w Ikea. Usługa dotyczy dostawy akcesoriów oraz mebli do wskazanego przez Klienta pomieszczenia. Koszt, podobnie jak w poprzednich opcjach, uzależniony jest od wagi produktów, a zaczyna się od 109 zł. Różnica między opcją z wniesieniem a z wniesieniem o wybranej porze jest taka, że w przypadku tej drugiej to Klient sam może zadecydować, kiedy i o której kurier ma pojawić się pod wskazanym adresem. Do wyboru mamy jeden z czterech trzygodzinny przedziałów czasowych:

– 8:00 – 11:00

– 11:00 – 14:00

– 14:00 – 17:00

– 17:00 – 20:00

Oferty lokalne IKEA Poznań

Sklepy IKEA starają się dopasowywać produkty do potrzeb Klientów. Dlatego dla każdego sklepu przygotowywane są oferty specjalne, czyli tak zwane oferty lokalne. Klienci, którzy chcą dowiedzieć się, jakie ciekawe propozycje zostały obecnie przygotowane dla sklepu w Poznaniu, powinni odwiedzić stronę https://www.ikea.com/pl/pl/stores/poznan/. Znajduje się tam bowiem aktualna oferta dla tego miasta.


Ikea Poznań – informacje o sklepie:

Adres sklepu:ul. Szwedzka 10
61-285 Poznań
Infolinia:22 275 00 00
Godziny otwarcia:9:00 – 21:00

Niedziele handlowe:

9:00 – 21:00

Darmowy parking:
tak
Dyrektor sklepu:

Monika Zielińska

 

Źródła:

https://pl.wikipedia.org/wiki/IKEA

https://www.ikea.com/pl/pl/stores/poznan/

https://www.ikea.com/pl/pl/customer-service/contact-us/

http://www.mpk.poznan.pl/component/transport/

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

leon
leon
2021-11-15 15:43:40

nawet brak adresu emal scowani za podwojna garda

Podobne artykuły

PKO BP w Końskich

PKO BP jest największym bankiem w Polsce. Sprawdziliśmy placówki i oddziały w Końskich – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
05 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Promocja: „Lokata / e-Lokata na Nowe Środki VIII” w Getin Banku

Getin Bank wystartował z kolejną edycją promocji, w której można zgarnąć zwiększone do 3,3% oprocentowanie w skali roku na e-Lokacie. Promocja trwa do 17 marca 2019 roku.

author
Patryk Byczek
06 marca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Pożyczki bez zaświadczeń Słupsk

Jeśli szukasz pożyczek bez zaświadczeń dla osób mieszkających w Słupsku, sprawdź najnowszy ranking firm, które nie wymagają dokumentów potwierdzających dochód.

author
Dominika Byczek
07 marca 2017
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Darmowa pożyczka w Filarum

 

author
Patryk Byczek
12 lutego 2014
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Nowy członek Zarządu Nest Banku – Piotr Kowynia

Nest Bank poinformował, że Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na powołanie nowego Członka Zarządu Nest Banku – Piotra Kowyni. Nowy członek ma być odpowiedzialny za Pion Ryzyka.

author
Dominika Byczek
18 września 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Co to jest zlecenie stałe?

Banki zapewniają – w ramach kont osobistych – wiele funkcjonalności, które mają ułatwiać Klientom życie codzienne. Należą do nich między innymi zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Podpowiadamy, czym jest zlecenie stałe i jak z niego skorzystać.

author
Dorota Grycko
10 grudnia 2022
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.
Porównaj