IKEA Wrocław – kontakt, godziny otwarcia

IKEA Wrocław – kontakt, godziny otwarcia

author
Dominika Byczek
23 stycznia 2022
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Sklepy IKEA zlokalizowane są tylko w największych miastach w Polsce. Jeden z nich mieści się we Wrocławiu – na obrzeżach miasta, w Bielanach Wrocławskich. Sprawdź dane kontaktowe, numer infolinii oraz dokładny adres wrocławskiego sklepu IKEA.

Ikea Wrocław - kontakt

Sklep IKEA we Wrocławiu jest zlokalizowany w Bielanach Wrocławskich, tuż przy węźle Wrocław Południe. W obrębie całego kompleksu handlowego znajdują się też inne duże sklepy, np.: OBI, TK Maxx, Media Expert. Dyrektorem sklepu IKEA Wrocław jest Maciej Mędlarski.

IKEA to sklep, w możemy kupić praktycznie wszystko, czego potrzeba do urządzenia funkcjonalnego i pięknego mieszkania. W ofercie sklepu są zarówno meble z niskiej, jak i z wyższej półki cenowej. Te tańsze są wykonane najczęściej z płyty typu plaster miodu, a te droższe – nawet z litego drewna.

Jeżeli nie stać nas na zakup nowego wyposażenia za gotówkę, możemy skorzystać z ofert kredytów na remont mieszkania albo z oferty kredytowej IKANO Banku, czyli banku zlokalizowanego wewnątrz wrocławskiego oddziału IKEA. Bank IKANO udziela kredytów tylko na zakupy artykułów i usług w sklepie IKEA, a kredyty z banków i firm pozabankowych możemy przeznaczyć także na inne wydatki związane z remontem.

Ikea Wrocław – kontakt

Adres:

Wrocław – Bielany Wrocławskie
Czekoladowa 5a
55-040 Kobierzyce

Godziny otwarcia: 

poniedziałek-piątek 9:00 – 21:00
sobota 9:00 – 22:00
niedziela handlowa 9:00 – 21:00

Kontakt: 

22 275 00 00

Mapa dojazdu:

Ludzie spędzają we wrocławskim sklepie IKEA zazwyczaj od 45 minut do 2 godzin. Najmniej popularne są godziny tuż po otwarciu i tuż przed zamknięciem sklepu, czyli 9:00-11:00 oraz 19:00-21:00. W tych godzinach w dni robocze zrobimy zakupy w zdecydowanie mniejszym tłoku, a także będziemy mieli większą szansę na skorzystanie z indywidualnej porady doradców z konkretnego działu.

Spis treści:

  1. Ikea Wrocław - kontakt
  2. IKEA Wrocław - godziny otwarcia
  3. IKEA Wrocław - dojazd
  4. IKEA Wrocław - promocje
  5. IKEA Wrocław - praca
Zwiń spis treści

IKEA Wrocław - godziny otwarcia

Sam sklep IKEA we Wrocławiu jest czynny w godzinach od 9:00 do 21:00 we wszystkie dni tygodnia poza sobotą, w którą zakupy robić można godzinę dłużej. Nie oznacza to jednak, że w tych samych godzinach możemy korzystać ze wszystkich usług w sklepie – niektóre jego strefy są czynne nieco krócej lub dłużej. Magazyn wydawania towaru jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 22:00, a w niedziele handlową 9:00-21:00. We Wrocławiu działa również Nocny Punkt Odbioru Towaru, ten czynny jest natomiast od poniedziałku do piątku w godzinach 22:00 – 08:00.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Kredyt online – wypłata nawet w 1 dzień

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – minimum formalności

W innych godzinach czynna jest restauracja IKEA – zjeść możemy od 9:00 do 20:30. Småland natomiast, czyli kącik zabaw dla dzieci, został obecnie wyłączony z użytku.

W tych samych godzinach, co sklep, czynny jest natomiast sklepik szwedzki (sklep, w którym możemy kupić produkty spożywcze IKEA, np.: mrożonki albo kawy, herbaty i ciastka).

Podsumujmy godziny otwarcia punktów w sklepie IKEA we Wrocławiu:

restauracja
poniedziałek-piątek 9:00 – 20:30
sobota 09:00 – 21:00
niedziela handlowa 9:00 – 20:00

Småland
poniedziałek-piątek 9:00 – 21:00
soboty i niedziela handlowa 9:00 – 20:00
(obecnie wyłączony z użytku)

sklepik szwedzki
poniedziałek-piątek 9:00 – 20:30
sobota 09:00 – 22:00
niedziela handlowa 9:00 – 21:00

IKEA Wrocław - dojazd

Wrocławska IKEA zlokalizowana jest przy ul. Czekoladowej 5a. Do sklepu możemy bez problemu dojechać samochodem – musimy kierować się drogami wyjazdowymi z centrum Wrocławia w stronę Bielan Wrocławskich. Samochód możemy pozostawić na darmowym parkingu przy samym sklepie.

Do wrocławskiego sklepu IKEA możemy także dojechać transportem zbiorowym. Poniżej wskazujemy wszystkie możliwe linie autobusowe dojeżdżające sklepu wraz z zaznaczeniem, na którym przystanku musimy wysiąść.

Na przystanku w pobliżu sklepu IKEA zatrzymują się autobusy linii:

  • 552 (przystanek Park Handlowy Bielany) – dojście do sklepu zajmie około 1 minutę,
  • 892 (przystanek Bielany Wr. Castorama) – dojście do sklepu zajmie około 7 minut,
  • 882 (przystanek Bielany Wr. Castorama) – dojście do sklepu zajmie około 7 minut,
  • 852 (przystanek Bielany Wr. Castorama) – dojście do sklepu zajmie około 7 minut.

IKEA Wrocław - promocje

W sklepie IKEA Wrocław obowiązują zawsze dwa typy promocji. Jedne z nich to promocje dostępne dla wszystkich oddziałów IKEA w Polsce, a drugie to promocje indywidualne – dostępne tylko dla klientów IKEA Wrocław posiadających kartę IKEA Family.

Promocje dostępne we wszystkich sklepach IKEA znajdziemy zawsze na stronie internetowej sklepu: https://www.ikea.com/pl/pl/. Aby znaleźć aktualne oferty, musimy kliknąć zakładkę produkty, a następnie wybrać dział “Aktualnie w IKEA”. Wszystkie oferty bieżące wskazane są zawsze na liście w tym miejscu.

Promocje dla klubowiczów wyświetlają się natomiast po zalogowania do konta członka IKEA Family.

Uwaga! Z promocji wyświetlonych w tym dziale będziemy mogli skorzystać tylko wtedy, kiedy przy zakupie okażemy naszą kartę IKEA Family. Jej założenie jest zupełnie darmowe i możemy dokonać tego zawsze podczas wizyty w sklepie albo przez Internet.

IKEA Wrocław - praca

Aktualne oferty pracy w sklepie IKEA Wrocław znajdziemy na stronie https://ikea.avature.net/pl_PL/External. Aby wybrać oferty jedynie z Wrocławia, musimy odpowiednio dostosować szare pole wyboru, a następnie kliknąć “Wyszukaj”.

IKEA Wrocław dostawa

Klienci IKEA mogą robić zakupy online lub stacjonarnie w sklepie we Wrocławiu. Jednak niezależnie od tego, którą formę zakupów wybierzemy, możemy skorzystać z opcji dostawy zakupionych przedmiotów pod wskazany adres. Na chwilę obecną Klienci mają do wyboru cztery sposoby dostawy:

Kurierem

Dostawa kurierem dotyczy przywiezienia małych mebli i akcesoriów raz z wniesieniem. Standardowa cena za tę usługę wynosi od 15 zł dla Klientów na terenie całej Polski. Opcja ta dostępna jest jednak tylko dla paczek o wadze maksymalnej 30. Czas dostawy wyniesie do 4 dni roboczych.

Warto wiedzieć, że koszt tej dostawy dla Klubowiczów IKEA Family wynieść może wyłącznie 1 zł pod warunkiem, że nasze zakupy kosztować będą przynajmniej 149 zł.


Bez wniesienia

Jest to opcja dostawy możliwa dla akcesoriów oraz mebli pierwszej przeszkody architektonicznej. Ostateczny koszt dostawy zależeć będzie od wagi zakupionych produktów, a ceny zaczynają się się od 59 zł. Maksymalna granica wagi wynosi natomiast 200 kg. Czas oczekiwania na dostawę przy tej opcji wskazywany jest podczas składnia zamówienia.


Z wniesieniem

To opcja dostawy możliwa dla akcesoriów oraz mebli z opcją wniesienia zakupów do wskazanego przez Klienta pomieszczenia. W tym przypadku ostateczny koszt również zależeć może od wagi produktów, a minimalna kwota wynosi 89 zł na terenie całej Polski. Termin dostawy podawany jest podczas składania zamówienia.


Z wniesieniem o wybranej porze

Jest to najdroższa opcja dostawy w Ikea. Usługa dotyczy dostawy akcesoriów oraz mebli do wskazanego przez Klienta pomieszczenia. Koszt, podobnie jak w poprzednich opcjach, uzależniony jest od wagi produktów, a zaczyna się od 109 zł. Różnica między opcją z wniesieniem a z wniesieniem o wybranej porze jest taka, że w przypadku tej drugiej to Klient sam może zadecydować, kiedy i o której kurier ma pojawić się pod wskazanym adresem. Do wyboru mamy jeden z czterech trzygodzinny przedziałów czasowych:

– 8:00 – 11:00

– 11:00 – 14:00

– 14:00 – 17:00

– 17:00 – 20:00

Oferty lokalne IKEA Wrocław

Sklepy IKEA dokładają wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania Klientów. Dlatego dla każdego sklepu przygotowywane są oferty specjalne, czyli tak zwane oferty lokalne. Klienci, którzy chcą dowiedzieć się, jakie ciekawe propozycje zostały obecnie przygotowane dla sklepu w Poznaniu, powinni odwiedzić stronę https://www.ikea.com/pl/pl/stores/wroclaw/. Znajduje się tam bowiem aktualna oferta dla tego miasta.


Ikea Wrocław – informacje o sklepie:

Adres sklepu:
Wrocław - Bielany Wrocławskie
Czekoladowa 5a
55-040 Kobierzyce
Infolinia:22 275 00 00
Godziny otwarcia:pn-pt: 9:00-21:00
sb: 9:00-22:00
Niedziele handlowe:9:00-21:00
Darmowy parking:tak
Dyrektor sklepu:Maciej Mędlarski

Źródła:

https://pl.wikipedia.org/wiki/IKEA

https://www.ikea.com/pl/pl/stores/wroclaw/

https://www.ikea.com/pl/pl/customer-service/contact-us/

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

2020-07-22 14:29:24

Witam w dniu 21.07.2020 g. 18 29 dokonałem zwrotu posiłku na kwotę 37, 97 nr 573375 kasa 103 kasjer 300129 kwota nie została mi przelana na konto bankowe. proszę o ustosunkowanie się do mojego pytania pozdrawiam cezary Popko

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Strzelcach Opolskich sesje przychodzące i wychodzące

Chcesz sprawdzić, o której godzinie pieniądze dotrą na konto w Banku Spółdzielczym w Strzelcach Opolskich? A może chcesz wiedzieć, o jakiej porze przelew zostanie realnie wysłany z konta w tym banku? Sprawdź sesje przychodzące i wychodzące Elixir w Bank Spółdzielczym Strzelce Opolskie.

author
Patryk Byczek
21 września 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kolejne podmioty na liście ostrzeżeń KNF

Lista ostrzeżeń KNF jest „miejscem”, do którego trafiają firmy podejrzane o nieuczciwe działania. Nowe wpisy na publicznej liście ostrzeżeń Nowe wpisy dotyczą trzech firm. Są to: –...

author
Patryk Byczek
07 stycznia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Bank Spółdzielczy w Ostrowcu Świętokrzyskim sesje przychodzące i wychodzące

Chcesz sprawdzić, o której godzinie pieniądze dotrą na konto w Banku Spółdzielczym w Ostrowcu Świętokrzyskim? A może chcesz wiedzieć, o jakiej porze przelew zostanie realnie wysłany z konta w tym banku? Sprawdź sesje przychodzące i wychodzące Elixir w Bank Spółdzielczym Ostrowiec Świętokrzyskim.

author
Patryk Byczek
24 września 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

BZ WBK sesje wchodzące i wychodzące

Uwaga! Bank Zachodni WBK został przejęty przez Santander Bank Polska. Sprawdź Santander Bank Polska sesje przychodzące i wychodzące. 

author
Dominika Byczek
20 czerwca 2022
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Kolejna marka polskiego fintechu dołączyła do Bancovo

Od niedawna klienci internetowej platformy kredytowej Bancovo mogą korzystać z usług dostarczanych przez markę Finces. Jest to drugi podmiot – po dobrze rozpoznawalnym SuperGroszu – zarządzany przez polski fintech AIQLABS, którego oferta trafiła do katalogu produktów i usług Bancovo. 

author
Halszka Gronek
14 listopada 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Provident w Elblągu

 

author
Patryk Byczek
06 sierpnia 2016
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj