Już w połowie listopada bieżącego roku, a konkretnie 15 dnia tego miesiąca, toczyć się będzie kolejna edycja Konferencji [email protected] Wydarzenie odbędzie się w warszawskim Hotelu Hilton. Podczas konferencji fintechy będą prezentowały swoje rozwiązania, które w przyszłości w znaczy sposób mogą wpłynąć na nasz rodzimy rynek finansowy.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 12.09.2018
Udostępnij:

Konferencji [email protected] jest jest najpopularniejszą i najbardziej prestiżową konferencją w Polsce, na której dotykane są tematy stricte bankowo-technologiczne. To właśnie tego dnia przedstawiciele sektora bankowego będą mogłli dowiedzieć się, jakie rozwiązania warto wprowadzić, aby jeszcze bardziej unowocześnić dotychczasowe osiągnięcia w świecie finansów.


 

Dołączenie do konferencji

Osoby, które chciałyby wziąć udział w konferencji i przedstawić swoje najlepsze pomysły przed największymi firmami w branży finansowej, powinny w 10 zdaniach opisać swoją działalność, a następnie notatkę tę przesłać na adres e-mail podany przez serwis alebank.pl. Rada Programowa wybierze 6 najciekawszych propozycji, które będą miały swoje, dosłownie, 5 minut, na zaprezentowanie swojego rozwiązania na forum konferencji. Spośród 6 działalności zostanie wybrana jedna, najlepsza, której pomysł zostanie opisany w „Miesięczniku Finansowym BANK”. Należy zaznaczyć, że prezentowane usługi lub produkty powinny dotyczyć sektora finansowego.

Adres e-mailowy, który serwis alebank.pl zaleca wysyłać zgłoszeń i kontaktu, to: 
Marta Rakowska
tel. 22 627 59 64
e-mail: [email protected]

Konferencja miejscem spotkań
 

Jak pisze sam serwis alebank.pl, konferencja jest wydarzeniem, które łączy relacje firm technologicznych z instytucjami bankowymi. Podczas poprzednich edycji frekwencja była naprawdę wysoka, ponieważ w konferencji uczestniczyło około 600 osób.

Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Prawa Bankowego i Informacji, przy wsparciu Forum Technologii Bankowych, Związku Banków Polskich, Rady Bankowości Elektronicznej oraz redakcji „Miesięcznika Finansowego BANK.

źródło:
„https://alebank.pl/itbank-2018-juz-w-listopadzie-czekamy-na-zgloszenia-fintechow/?id=261718&catid=25928"

Komentarze