Lombardy w Pruszkowie
lombardy-pruszkow

Lombardy w Pruszkowie

autor wpisu
Marta Janusz
07 grudnia 2022

W Pruszkowie działają aktualnie trzy lombardy. Przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje z najważniejszymi danymi kontaktowymi, adresami oraz godzinami otwarcia.

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Sprawdź:

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki bez baz

Pożyczki z komornikiem

Z przykrością informujemy, że w Pruszkowie nie funkcjonuje żaden lombard, który pracuje 24 godziny na dobę. Listę pozostałych placówek lombardowych znajdziesz poniżej.

Lombardy w Pruszkowie – mapa

Jeżeli potrzebujesz szybkiej gotówki, skorzystaj z pożyczki lombardowej. Wiąże się to oczywiście z zastawieniem jakiejś wartościowej rzeczy, lecz gotówkę dostaniesz od razu do ręki. Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z pożyczek bez zdolności kredytowej – wypłata nawet w 15 minut.

Lombardy Pruszków – lista

1. Loombard.pl

Adres: Bolesława Prusa 60A, 05-800 Pruszków

Telefon: 519 470 613

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 08:15-20:45, sobota 08:15-20:45, niedziela 09:00-18:00

2. Lombard

Adres: Tadeusza Kościuszki 44, 05-800 Pruszków

Telefon: 604 790 277

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 08:00-18:00, sobota 08:00-14:00

3. Lombard

Adres: Tadeusza Kościuszki 52, 05-800 Pruszków

Telefon: 888 410 420

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10:00-18:00, sobota 10:00-14:00

Lombardy Pruszków 24h na dobę

W Pruszkowie niestety żaden lombard nie jest otwarty całą dobę. Jedna placówka działa jednak we wszystkie dni tygodnia, również w niedzielę.

Lombard Pruszków online

Osoby mieszkające w Pruszkowie mogą skorzystać z usług trzech lombardów w swoim mieście. Dodatkowo całą procedurę można przeprowadzić online – bez wychodzenia z domu. Dzięki czemu jest to możliwe? Lombardy działają podobnie do pożyczek pozabankowych. To oznacza, że wszelkie niezbędne formalności możemy załatwić bez wychodzenia z domu. Ruchomość, którą chcemy zastawić, możemy wysłać pocztą lub przez kuriera. Otrzymane pieniądze zostaną przelane na nasze konto bankowe. W lombardzie przez Internet można zarówno skupować przedmioty, jak i skupować z opcją odkupienia najczęściej po okresie miesiąca lub trzech.

Aby skorzystać z usług lombardu zdalnie, należy:

  1. Wypełnić formularz dotyczący przedmiotu zastawu lub sprzedaży.
  2. Oczekiwać na wycenę ruchomości i przygotowaną dla nas ofertę.
  3. Zaakceptować warunki usługi.
  4. Przygotować przedmiot zastawu do wysyłki.
  5. Oczekiwać na przelew środków.

Kto może skorzystać z lombardu w Pruszkowie?

Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług lombardów. Ich duża popularność wynika przede wszystkim z faktu, iż są one wygodną opcją zastępczą dla pożyczek prywatnych. Klient w ich przypadku nie musi przechodzić oceny zdolności kredytowej i spełniać rygorystycznych wymogów. To sprawia, że o wiele łatwiej jest otrzymać gotówkę, niż w przypadku finansowań udzielanych przez banki.

Warto jednak pamiętać o tym, że obowiązują pewne zasady, według których w lombardzie udzielane są pożyczki pod zastaw. Usługi lombardów dostępne są dla osób, które:

– są pełnoletnie,

– nie są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających,

– posiadają przedmiot pod zastaw.

Jak działają lombardy?

W lombardach możemy otrzymać pożyczkę, w zamian za pozostawienie w zastaw cennych ruchomości. Najczęściej są to rzeczy typu biżuteria oraz elektronika. Finansowanie, które otrzymamy, jest krótkoterminowe, a okres wykupu to około miesiąc. W trakcie trwania okresu wykupu, przedmiot podlega ochronie przed sprzedażą. Oznacza to, że nasza ruchomość nie może zostać w tym czasie sprzedana.

Jeśli Klient spłaci pożyczone pieniądze w określonym terminie, może odzyskać zastawiony przedmiot. Oczywiście  jest możliwe, że nie zdążymy zwrócić pożyczki. W takim przypadku, kiedy czas spłaty jest za krótki, możemy wnioskować o przedłużenie terminu. Warto jednak pamiętać, że jeśli lombard odmówi nam wydłużenia czasu na spłatę, to w przypadku braku terminowej spłaty pełne prawo do dysponowania przedmiotem przechodzi na lombard. A takiej sytuacji nasza ruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż.

Lombardy Pruszków skup złota i srebra

W lombardach w Pruszkowie istnieje możliwość skupu złota i srebra. Skup dotyczy najczęściej biżuterii orazcenych dodatków. Taka oferta jest dostępna np. na ul. Tadeusza Kościuszki 44.

Sprawdź aktualne ceny:

Ile kosztuje złoto?

Ile kosztuje srebro?

Lombardy Pruszków oferty

W Pruszkowie działają jedynie trzy placówki lombardowe. Jednak wszystkie otwarte są od wczesnych godzin porannych, do późnego wieczoru. Dodatkowo część z nich działa również w soboty oraz niedziele. Tot oznacza, że Klienci w Pruszkowie nie powinni mieć problemów w skorzystaniu z ich usług.

W lombardach w Pruszkowie  znaleźć można wiele produktów. Najczęściej jest to biżuteria i sprzęty elektroniczne. Zdarzają się również cenne narzędzia, gadżety i akcesoria użytku codziennego.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

T-Mobile Usługi Bankowe w Wodzisławiu Śląskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
14 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Wodzisławiu Śląskim

Paszport tymczasowy – najważniejsze informacje
Blog
author
Halszka Gronek
28 lutego 2020

Paszport tymczasowy – najważniejsze informacje

ZUS oddział w Ostrowie Wielkopolskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
08 września 2019

ZUS oddział w Ostrowie Wielkopolskim

Provident rezygnuje z wizyt domowych doradców
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
17 marca 2020

Provident rezygnuje z wizyt domowych doradców

PKO BP Dobrodzieniu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
18 września 2019

PKO BP Dobrodzieniu

Bank Pekao w Elblągu
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 sierpnia 2019

Bank Pekao w Elblągu

Porównaj