LOT kontakt – infolinia

LOT kontakt – infolinia

author
Dominika Byczek
18 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria
author
Dominika Byczek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Rafał W.
Rafał W.

próbuję od 7 lipca dodzwonić się na infolinię, zero reakcji ! nikt nie odbiera pomimo wielokrotnych prób, za każdym razem tracę mnóstwo czasu z automatem ! żenada oczywiście na zgłoszoną reklamację też nikt nie odpowiada

Tomasz Dygasiński
Tomasz Dygasiński

Cuda się zdarzają. Po napisaniu komentarza, wczoraj, 14 lipca 2020, ponownie wybrałem numer do CALL CENTER i…, połączenie zostało odebrane. Vouchery otrzymałem po godzinie.

Tomasz Dygasiński
Tomasz Dygasiński

Nie można się dodzwonić na numery kontaktowe, automat prosi o podanie numeru. Następnie prosi o podanie daty lotu, w następnym kroku prosi o wybór daty lotu ale.., ale wybór zawęża do 3 kolejnych dni, od daty gdy dzwonimy. W moim przypadku LOT odwołał połączenie data i godzina -niedzielne z Podgorica-Warszawa, zaproponował poniedziałek, ale start jest przyśpieszony na tyle, że nie mam możliwości dotarcia do lotniska z miejsca, w którym będę. Wobec tego, 01 lipca wybrałem Voucher. Tymczasem 06 lipca nijaki „Ethan Elliot” bez mojej zgody pobrał z mojej karty przez PayPal 30 GBP. Ponieważ nigdy z żadnym „Ethan Elliot-em” nie miałem do czynienia, zareklamowałem ten fakt w PayPal, prosząc o zwrot nienależnie pobranych pieniędzy i wyjaśnienie, co to za transakcja. Tajemniczym Ethan Elliot-em okazał się LOT, który pobrał pieniądze tytułem kosztów zamiany na połączenie, które mi nie odpowiada i na które nie wyraziłem zgody. Od PayPal dostałem zwrot pieniędzy. Oczywiście LOT do tej pory o niczym mnie nie poinformował, tak jak od 01 lipca nie ma informacji o Voucherze. Na maile LOT też nie odpowiada. Za to status mojej rezerwacji jest taki, że nic w niej nie mogę zmienić. Reasumując nie mam ani lotu ani Vouchera. Ponieważ nie można się połączyć z LOT, a rezerwacja jest nieaktywna, to pewnie okaże się, że nie otrzymam Vouchera i nigdzie nie polecę. Ps. 1. W zeszłym tygodniu można było nabyć u pośredników LOT-u bilety na loty, których nie ma w siatce połączeń. No ale przecież chodzi o to by wpłacić pieniądze. W tej grupie są zapewne dziesiątki tysięcy naiwnych, którymi LOT chwali się, że sprzedał bilety po 1 lipca. 2. Ponoć w Polsce działają organizacje i instytucje broniące praw konsumentów, ponoć…

Agnieszka B
Agnieszka B

To co sie dzieje w LOT!!!!! To jedna wielka ZENADA!!!! WSTYD ZERO DBANIA O KLIENTA TYLKO WYLYDZENIE PIENIEDZY!!!!!@

Karolina
Karolina

Jestem oburzona! W zeszlym tygodniu kupiłam bilet z Aten do Warszawy bo muszę przetransportować psa. Bilet mi przepadł, bo nie bylo możliwości dodzwonienia się na infolinię! Teraz mam drugi bilet wykupiony na 13 lipca i to samo! Życzę wam, żebyscie zbankrutowali!

Podobne artykuły

Alior Bank w Warce

Jednym z największych banków detalicznych w Polsce jest Alior Bank. Sprawdziliśmy placówki i oddziały w Warce – zapoznaj się z godzinami otwarcia, danymi kontaktowymi i opiniami.

author
Aleksandra Gościnna
12 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Kredyt z opóźnieniami w BIK

Biuro Informacji Kredytowej odnotowuje wszystkie nasze spóźnienia ze spłatą zobowiązań finansowych. Z negatywnymi wpisami w BIK może być nam trudno uzyskać zwykły kredyt. Gdzie wnioskować, by otrzymać pieniądze nawet z opóźnieniami wpisanymi w bazie BIK, czyli Biurze Informacji Kredytowej? Sprawdzamy.

author
Dominika Byczek
19 grudnia 2022

Ile kosztuje akademik w Olsztynie?

Pytanie o cenę akademika nurtuje chyba wszystkich przyszłych studentów, a tym bardziej ich rodziców, na których często spada konieczność opłacania lokum swoich dzieci. Sprawdziliśmy, ile kosztuje mieszkanie w olsztyńskich akademikach w trakcie roku akademickiego 2019/2020.

author
Dominika Byczek
05 września 2019

BNP Paribas współpracuje z twórcami aplikacji Booksy

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym, że jest pierwszym bankiem na całym świecie, który zdecydował się na rozpoczęcie współpracy z twórcami aplikacji, która zrewolucjonizowała branżę urodową – Booksy. Ten krok pozwolił Bankowi na wskazanie całkowicie nowego kierunku rozwoju relacji i kontaktu z Klientami, przenosząc komfort umawiania wizyt w placówkach BNP Paribas na zupełnie nowy poziom.

author
Patryk Byczek
28 maja 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Wyniki Banku Pocztowego w II kwartale 2018

Bank Pocztowy zakończył pierwszą połowę bieżącego roku z bardzo dobrym wynikiem. Jak się okazało, instytucja wypracowała ponad 10 600 000 złotych skonsolidowanego zysku netto. Oznacza to wyniki pięciokrotnie wyższy, niż ten przed rokiem.

author
Patryk Byczek
01 października 2018

Promocja: „Przenieś swoje wynagrodzenie – edycja III” w PKO BP

PKO BP przygotował promocję, w której w zamian za zapisanie się do promocji oraz spełnienie prostych warunków Klienci mogą zgarnąć łącznie 200 złotych do Allegro. Promocja trwa do 30 kwietnia 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

author
Patryk Byczek
08 kwietnia 2021
Porównaj