Marcin Dorociński współpracuje z Santander Bank Polska

Marcin Dorociński współpracuje z Santander Bank Polska

author
31 marca 2020

W swoim najnowszym komunikacie Santander Bank Polska poinformował o tym, iż jego marka nawiązała współpracę z nowym ambasadorem. Bank będzie reprezentować jeden z najpopularniejszych i najlepszych polskich aktorów – Marcin Dorociński. Jak zapowiada się tego rodzaju współpraca i jakie jej szczegóły zdradził bank?

Swój najnowszy komunikat Santander Bank Polska poświęcił kluczowym szczegółom współpracy ze swoim nowym ambasadorem. W tej roli znalazł się ceniony i niezwykle popularny w Polsce aktor Marcin Dorociński. Sama współpraca rozpoczęła się nietypowo, czyli na miarę czasów, w jakich się obecnie znaleźliśmy.

Albowiem aktor postanowił z poziomu swojego konta w mediach społecznościowych nagrać filmik, w którym osobiście i ze swojego własnego domu nakłania odbiorców do działania przeciwko koronawirusowi. Jako inicjatywę, którą warto wesprzeć, Marcin Dorociński wskazał zbiórkę charytatywną zainicjowaną właśnie przez Santander Bank Polska i Fundację Santander.

W tej kwestii spółka ma niezwykle konkretne plany, które mogą realnie wpłynąć na walkę z pandemią. Już wcześniej bank przekazał 2 miliony złotych w formie darowizny wspierającej polską służbę zdrowia. Spółka następnie rozpoczęła zbiórkę, w której efekcie podwoi kwoty darczyńców, by jeszcze bardziej wesprzeć szpitale i inne placówki.

Marcin Dorociński nowym ambasadorem Santander Bank Polska

Celem zbiórki będzie przede wszystkim zakup niezbędnego obecnie lekarzom i innym pracownikom służby zdrowia sprzętu oraz wyposażenia. Wszystko po to, by jeszcze lepiej uzbroić osoby walczące na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Aktor postanowił promować tę dobrą i potrzebną Polsce inicjatywę.

"

Decyzję o współpracy z Marcinem podjęliśmy w grudniu zeszłego roku. Zarówno nam, jak i Marcinowi bardzo zależało, żeby naszą współpracę opierać na wartościach i ideach, które dla banku i dla Marcina są niezwykle ważne, w tym między innymi działanie na rzecz środowiska i szeroko rozumiane zaangażowanie społeczne

– powiedział Artur Sikora z Santander Bank Polska, cytowany w komunikacie.

Z tego właśnie powodu swoista przerwa, jaką robi sobie obecnie nasza planeta, aktor i bank postanowili wykorzystać jako impuls do działania. Dlatego też filmik opatrzono hasłem: „chcemy jak najszybciej wrócić do świata, który kochamy”. Zaś osoba Marcina Dorocińskiego, który znany jest ze wspierania moralności i dobra, okazała się być doskonałym partnerem.

Marcin Dorociński o byciu ambasadorem banku?

"

Zostałem ambasadorem Santander Bank Polska dlatego, że ten bank jest taki jak ja – jest zaangażowany społecznie. Doceniam również, że dziś, w tych trudnych czasach, jego pracownicy działają charytatywnie i pomagają potrzebującym. To bank skoncentrowany na człowieku. Dlatego do niego dołączam, na razie z domu, ale już wkrótce w wielu kampaniach

– powiedział Marcin Dorociński, cytowany w komunikacie banku.

A zatem współpraca aktora z bankiem opierać się będzie na wskazywaniu naczelnych wartości oraz stawaniu w ich obronie. Niewątpliwie aktor wybrany na nowego ambasadora banku to przykład wykorzystywania swojej popularności w bardzo dobry sposób.


Źródła:
https://media.santander.pl/pr/494736/marcin-dorocinski-ambasadorem-santander-bank-polska?fbclid=IwAR2vnIeX4j-5sVr5D3-InxdY9OCvG9xAvR-h1G9NuCbQOt2KJUu7wn-V5S8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Profi Credit w Siedlcach
Oddziały
author
01 czerwca 2019

Profi Credit w Siedlcach

BGK z przedstawicielstwem w Brukseli
Wpisy
author
11 września 2018

BGK z przedstawicielstwem w Brukseli

Dopłaty do aut elektrycznych w Polsce
Bez kategorii
author
15 lutego 2019

Dopłaty do aut elektrycznych w Polsce

Środki z OFE zostaną przelane na konta podatników
Bez kategorii
author
20 kwietnia 2019

Środki z OFE zostaną przelane na konta podatników

Solcredit – pożyczki online do 5000 zł
Firmy pożyczkowe
author
16 marca 2018

Solcredit – pożyczki online do 5000 zł

Kredyt na 70 tysięcy zł – najlepsze oferty
Kredyty
author
23 lutego 2022

Kredyt na 70 tysięcy zł – najlepsze oferty