ING promuje swoją nową kartę kredytową Mastercard Corporate Credit

ING promuje swoją nową kartę kredytową Mastercard Corporate Credit

author
Patryk Byczek
07 października 2021

ING Bank Śląski poinformował w komunikacie prasowym o wystartowaniu promocji „10% wraca do firmy”, w której aż 10% wartości transakcji dokonanych bezgotówkowo za pomocą nowej karty kredytowej Mastercard Credit Corporate powraca na rachunek firmy jako dodatkowe środki do wykorzystania. Sprawdzamy szczegóły.

Partnerem stworzonej przez ING akcji promocyjnej jest jeden ze światowych liderów płatności – Mastercard.

Wiemy, że optymalizacja  kosztów jest bardzo istotnym czynnikiem w biznesie, szczególnie teraz, kiedy wiele firm dotkliwie odczuło finansowo skutki pandemii. Wspólnie z Mastercard chcemy zmienić sposób postrzegania karty kredytowej, która dotychczas kojarzyła się klientom z kosztami i wyższym oprocentowaniem. Nasza nowa karta może być użytkowana praktycznie bezkosztowo przy regularnym korzystaniu, a do tego ma atrakcyjne oprocentowanie 6,1%. Poza podstawowymi korzyściami  takimi, jak krótkoterminowe finansowanie i elastyczny model zarządzania wydatkami -dzięki aktualnej promocji – firma może zyskać dodatkową redukcję kosztów w postaci 10% zwrotu od kwoty zakupionych towarów i usług. Możliwość uzyskania zwrotu na tak wysokim poziomie to oferta unikatowa w skali rynku i wierzymy, że zostanie pozytywnie odebrana przez naszych obecnych i nowych klientów.

– mówiła cytowana w komunikacie Izabela Całusińska, Dyrektor odpowiedzialna za Cash Management w ING Banku Śląskim.
Partnerem akcji jest Mastercard.

„10% wraca do firmy”

Promocja pod tytułem „10% wraca do firmy” będzie trwała do 31 grudnia 2021 roku lub wyczerpania puli nagród. Z oferty skorzystają spółki oraz osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą z pełną księgowością. ING Bank Śląski podaje, że w ciągu miesiąca na konto firmy może wrócić maksymalnie 5000 złotych.
Aby skorzystać z promocji należy zamówić nową kartę kredytową Mastercard Corporate Credit, wypełnić odpowiedni formularz i wysłać swoje zgłoszenie. Aby powalczyć o nagrodę wystarczy jedynie płacić nową kartą w terminalach lub przez Internet w czasie trwania promocji.

Jednym z priorytetów Mastercard jest wspieranie rozwoju polskich przedsiębiorców – zwłaszcza w tak wymagających czasach, bo gdy kryzys dotyka przedsiębiorców, konsekwencje ponosi cała gospodarka i społeczeństwo. Na co dzień wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa ułatwiając im prowadzenie biznesu. Cieszę się, że dzięki tej atrakcyjnej ofercie możemy bezpośrednio przyczynić się do napędzenia ich wzrostu.

mówił cytowany w komunikacie Tomasz Owczarek, dyrektor sprzedaży i strategii w polskim oddziale Mastercard Europe.

Mastercard Corporate Credit

Nowa karta kredytowa wprowadzona do oferty ING Banku Śląskiego cechuje się:
– możliwością automatycznej spłaty ze wskazanego rachunku bieżącego,
– miesięcznym trybem naliczania opłat za korzystanie z karty,
– możliwością całkowitego uniknięcia opłaty za prowadzenie karty poprzez wykonanie przynajmniej 10 transakcji w okresie rozliczeniowym,
– brakiem prowizji za płatności bezgotówkowe,
– oprocentowaniem odsetek na poziomie 6,1%,
– spłatą minimalną 5%.
Nową kartę Klienci mogą podpiąć do portfela Apple Pay oraz Google Pay.


ING Bank Śląski

Pod koniec 2019 roku ING Bank Śląskiego obsługiwał ponad 4 400 000 Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy nieco ponad 4 000 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 71 900 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku wynosił blisko 379 000 000 złotych. Zysk osiągnięty w czwartym kwartale 2019 roku wyniósł około 450 300 000 złotych. Na koniec 2019 roku wynosiły 158 610 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.


źródło: https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/698349/10-wraca-do-firmy-promocja-z-nowa-karta-kredytowa-mastercard-corporate-credit-w-ing

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Zmiany w egzekucji komorniczej
Porady
author
Patryk Byczek
09 września 2016

Zmiany w egzekucji komorniczej

Osoby zamożne bez 500+?
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
22 kwietnia 2020

Osoby zamożne bez 500+?

Pożyczki bez BIK Mrągowo
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
14 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Mrągowo

Zmiany w zarządzie Pekao
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
21 listopada 2018

Zmiany w zarządzie Pekao

Szybkie pożyczki Wyszków
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
22 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Wyszków

E-faktury zmienią polski biznes
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
30 sierpnia 2019

E-faktury zmienią polski biznes