Obsługa faktur od Nest Banku

Obsługa faktur od Nest Banku

author
Dominika Byczek
16 maja 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Nest Bank ruszył z nowym portalem kierowanym do klientów firmowych.  narzędzie ma służyć do porządkowania faktur i doręczania ich księgowym bez konieczności wychodzenia z domu. Nowe rozwiązanie ma ułatwiać klientom firmowym Nest Banku prowadzenie swoich działalności.

Obsługa faktur od Nest Banku

Nest Bank informuje w najnowszym komunikacie, że najnowsze narzędzie zostało utworzone we współpracy z CashDirector, czyli właścicielem marki superksiegowa.pl. Grupą docelową portalu są oczywiście mikroprzedsiębiorcy i małe firmy, na których bank od lat skupia swoją ofertę.

W aktualnym czasie Nest Bank stara się również wyciągać rękę do przedsiębiorców udostępniając im dodatkowe usługi mające ułatwić prowadzenie biznesu online zarówno teraz, w trakcie trwania stanu epidemicznego, jak i w przyszłości. 

Platforma obsługa faktur ma służyć do przechowywania i porządkowania wszystkich faktur, zarówno kosztowych, jak i sprzedażowych.  Bank w komunikacie podkreśla, że faktury te będą widoczne zarówno dla właściciela firmy, jak i jego księgowości. Korzystanie z Platformy będzie bardzo proste: do wgrania faktury nie trzeba ani skanera, ani drukarki, można to zrobić chociażby ze smartfona, dysku lub wirtualnej skrzynki pocztowej. 

W skład oferowanego przez Nest Bank portalu „Obsługa faktur” wchodzą dwa elementy:

  1. aplikacja mobilna służące do wykonywania zdjęć faktur kosztowych,
  2. program działający przeglądarce internetowej na każdym komputerze.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki dostępne w czasie pandemii – aktualne oferty firm

Co więcej, platforma umożliwia także korzystanie z rozwiązania wspierającego przedsiębiorcę w odzyskiwaniu pieniędzy za zaległe faktury.

Funkcjonalności w ramach nowej platformy Nest Banku

Wydatki – ta funkcjonalność umożliwia zgrywanie faktur kosztowych albo innych dokumentów księgowych a także umów z firmami oraz ich pełni wirtualne przekazywanie do księgowości. W tym miejscu przedsiębiorca może również sprawdzić, jaki jest status dokumentu – czy księgowy lub biuro rachunkowe już go pobrało, czy jeszcze nie.

Fakturowanie – ta Opcja udostępnia bardzo łatwe wystawianie faktur sprzedażowych z własnym Logo i bez żadnych limitów oraz bez opłat.  Na platformie dostępne są różne szablony faktur zwykłych, faktur pro forma, faktur korygujących i duplikatów. 

Monitoring płatności – ta funkcjonalność pozwala przedsiębiorcy sprawdzić, kto już fakturę opłacił, a kto zalega z płatnością. Przedsiębiorca może bardzo łatwo zobaczyć całe zestawienie niezapłaconych faktur i automatycznie wysłać przypomnienia o płatności (przez e-mail lub SMS).

Jak skorzystać z Platformy obsługa faktur Nest Banku?

  1. Wchodzimy na stronę internetową www.portal.obslugafaktur.pl.
  2. Rejestrujemy się w portalu poprzez podanie swojego adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego.
  3. Do uczestniczenia w Platformie zapraszamy swoją księgową, dzięki czemu uzyska ona dostęp do faktur online.
  4. Pobieramy aplikację mobilną, która pozwoli nam szybko wgrywać faktury bezpośrednio z telefonu.

„Korzystanie z funkcjonalności fakturowania jest całkowicie bezpłatne, moduł Wydatki jest bezpłatny przez cały 2020 r., natomiast  monitoring płatności jest bezpłatny przez 90 dni. Po upływie tego okresu korzystanie z portalu będzie płatne wg. cennika zawartego w Regulaminie serwisu OBSŁUGA FAKTUR” – informuje Nest Bank. 

Obsługa Faktur Nest Bank – cennik 

Szczegółowy cennik usług wskazujemy poniżej (za regulaminem dostępnym pod adresem: https://nestbank.pl/wspolne/dokumenty-aktualne/regulaminy/regulamin-serwisu-obsluga-faktur). 


Źródła:

https://nestbank.prowly.com/96354-kolejne-ulatwienia-dla-klientow-firmowych-nest-banku-ruszyl-portal-obsluga-faktur-nbsp 

https://nestbank.pl/wspolne/dokumenty-aktualne/regulaminy/regulamin-serwisu-obsluga-faktur 

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Spore podwyżki pensji w 2019 roku?

Wzrost płac w Polsce w przyszłym roku będzie najwyższy w całej Unii Europejskiej? Bardzo możliwe. Z szacunków Komisji Europejskiej wynika, że Polska, obok Czech, Litwy i Bułgarii, będzie miała najwyższy wzrost wynagrodzeń w ujęciu nominalnym.

author
Aneta Jankowska
03 grudnia 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Biuro paszportowe w Giżycku

Gdzie można wyrobić paszport w Giżycku? Biuro paszportowe w Giżycku znajduje się przy ulicy Aleja 1 Maja 14. W naszym poradniku wskazujemy godziny urzędowania biura, dane kontaktowe oraz informacje o wniosku. Sprawdź najważniejsze informacje, jak wyrobić paszport w Giżycku.

author
Patryk Byczek
11 lipca 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

BNP Paribas wprowadził innowacyjny system komunikacji KIR

Klienci banku BNP Paribas mogą korzystać z nowo uruchomionego systemu elektronicznej komunikacji z systemem bankowym. Mechanizm daje możliwość szybkiego zweryfikowania informacji zawartych w dokumentach publicznych, takich jak aktualne tabele opłat i prowizji czy regulaminy korzystania z usługi. 

author
Halszka Gronek
20 września 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Przedawnienie kredytu

Wszystkie kredyty mają wyznaczony konkretny termin spłaty. Ze względu na długość trwania kredytów i wysokość rat, nie zawsze udaje nam się uregulować na czas nasze zobowiązanie. Z reguły w takim wypadku zastanawiamy się, jak przedłużyć czas spłaty, jak pozyskać środki na pokrycie zadłużenia lub… jak uniknąć oddawania pieniędzy. Biorąc pod uwagę obowiązujące przepisy prawne, pożyczonych pieniędzy nie będziemy musieli oddawać tylko wtedy, kiedy termin spłaty kredytu ulegnie przedawnieniu. Kiedy to nastąpi?

author
Dominika Byczek
10 lipca 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Skarga na firmę windykacyjną – wzór

Zobowiązania finansowe niespłacane w terminach powodują, że do drzwi dłużnika zapukać może pracownik firmy windykacyjnej. Wierzyciele mają bowiem prawo przekazać długi do specjalnych firm, które zajmą się wyegzekwowaniem należności od osoby zadłużonej. Zdarza się jednak, że windykatorzy przekraczają swoje uprawnienia, wówczas można złożyć odpowiednią skargę. Sprawdzamy, jak to zrobić.

author
Aleksandra Gościnna
04 maja 2022
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Milion Polaków bez dostępu do toalety

Mimo szybko postępującego rozwoju gospodarczego w całej Europie okazuje się, że nadal istnieją obszary z domostwami, w których nie ma łazienek. Oficjalne dane Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju pokazują, że ponad 900 000 mieszkań w całej Polsce nadal pozostaje bez dostępu do toalety.

author
Dominika Byczek
09 kwietnia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj