PKO BP przygotował dla Klientów Kartę Ekstraklasy

PKO BP przygotował dla Klientów Kartę Ekstraklasy

author
Patryk Byczek
04 lipca 2019

Największy bank w Polsce przygotował dla swoich Klientów wyjątkowe wizerunki kart. Fani piłki nożnej mogą zamówić karty z herbami grających w lidze drużyn. Karta może być podpięta do zwykłego rachunku, ale może także służyć jako karta wielowalutowa.

Karta Ekstraklasy już dostępna

Fani piłki nożnej będący jednocześnie Klientami PKO BP mogą zamawiać karty z wizerunkiem ulubionego klubu od 22 lutego 2019 roku. Karta można zdobyć w placówkach PKO BP oraz za pośrednictwem internetowego serwisu bankowego.

Karta z logo Ekstraklasy – wzory

Do akcji PKO dołączyły takie kluby, jak Arka Gdynia, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Korona Kielce, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Miedź Legnica, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Wisła Płock, Zagłębie Lubin albo Zagłębie Sosnowiec.

Sprawdź wzory poszczególnych kart: 

1. Arka Gdynia

2. Górnik Zabrze


3. Jagiellonia Białystok


4. Korona Kielce

5. Lech Poznań


6. Lechia Gdańsk

7. Legia Warszawa


8. Miedź Legnica

9. Piast Gliwice

10. Pogoń Szczecin

11. Śląsk Wrocław

12. Wisła Kraków

13. Wisła Płock

14. Zagłębie Lubin


15. Zagłębie Sosnowiec


Jak zamówić kartę z herbem drużyny?

Kartę można zamówić zarówno w oddziale, jak i przez Internet – w serwisie internetowym iPKO oraz aplikacji mobilnej IKO. Najszybciej zamówimy kartę poprzez aplikację z poziomu telefonu.

Wystarczy zalogować się do aplikacji i wybrać zakładkę “Mój Bank”, a następnie “Karty”. Następnie wybieramy kartę, której wizerunek chcemy zmienić, a potem klikamy w menu (znaczek z trzema kropkami).

Nowy wizerunek wybieramy z galerii i potwierdzamy zmianę wizerunku numerem PIN. Jednorazowa opłata za zmianę wizerunku wynosi 14,90 zł.

Marcin Mikucki, Dyrektor Departamentu Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży Ekstraklasy mówił, że: „Wprowadzenie kart płatniczych Oficjalnego Banku Ekstraklasy z herbami naszych klubów to kolejny krok do maksymalnego rozwoju partnerskiej współpracy biznesowej pomiędzy Ekstraklasą a PKO BP.

Karta z herbem daje możliwość nowoczesnej i bardziej powszechnej identyfikacji kibiców z ich ukochanym klubem. To również naturalna i skuteczna promocja rozgrywek, dzięki której klienci PKO Banku Polskiego staną się „ambasadorami” zarówno swojego klubu, Ekstraklasy jak i całej polskiej piłki nożnej”.


źródło grafiki: PKO BP


PKO BP partnerem Ekstraklasy

Bank PKO BP w sezonie 2018/2019 stał się głównym partnerem polskiej Ekstraklasy. Od sezonu 2019/2020 bank jest głównym sponsorem Ekstraklasy. Dzięki współpracy logo największego banku w Polsce widnieje na wszystkich stadionach, podczas transmisji meczów oraz na koszulkach szesnastu drużyn Ekstraklasy. Najważniejszą misją współpracy jest wsparcie i rozwój ligi oraz wszystkich utalentowanych polskich piłkarzy.

W planach na najbliższą przyszłość jest przygotowanie kolejnych udogodnień dla fanów polskiej Ekstraklasy. Aktualnie pomysły są w trakcie opracowywania.

Dyrektor do spraw marketingu sportowego PKO Banku Polskiego, Mariusz Chłopik mówił, że: „Piłka nożna to emocje, zaangażowanie i pasja. Jako PKO Bank Polski rozumiemy, jak istotne jest przywiązanie kibiców do ich drużyn i barw klubowych. Dlatego też będąc oficjalnym partnerem rozgrywek, wprowadzamy rozwiązanie, które sprawi, że nasi klienci będą mogli cieszyć się spersonalizowanymi produktami dostosowanymi do ich potrzeb i oczekiwań.

Dzięki temu karta płatnicza PKO Banku Polskiego stanie się czymś więcej dla kibiców Ekstraklasy i nabierze osobistego charakteru. Jednocześnie chcemy podkreślić, że to jedyny tego rodzaju produkt na rynku. Jako Oficjalny Bank Ekstraklasy chcemy być blisko kibiców na wielu płaszczyznach”.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO pod koniec 2017 roku wyniósł ponad 820 000 000 złotych. Pod koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała zysk na poziomie ponad 1 042 000 000 złotych.

Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.


Źródło:

https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/karty/karty-do-konta/oficjalna-karta-ekstraklasy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Starachowice
Oddziały
author
Patryk Byczek
25 października 2020

Kasa Stefczyka Starachowice

PKO BP w Tuszynie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
17 września 2019

PKO BP w Tuszynie

Setka firm zarządza PPK we współpracy z PKO TFI
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
17 lipca 2019

Setka firm zarządza PPK we współpracy z PKO TFI

Większa pożyczka w Vivus.pl
Wpisy
autor wpisu
Sienkiewicz
04 maja 2017

Większa pożyczka w Vivus.pl

Promocja: „Zimowe przejazdy” w mytaxi
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
10 lutego 2019

Promocja: „Zimowe przejazdy” w mytaxi

Kredyt hipoteczny Krotoszyn
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
08 września 2017

Kredyt hipoteczny Krotoszyn

Porównaj