Pożyczka Przekorzystna na wakacje od Banku Pekao

Pożyczka Przekorzystna na wakacje od Banku Pekao

author
Patryk Byczek
12 lipca 2021

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym o przygotowaniu oferty wakacyjnej pożyczki, dzięki której wiele osób może odmienić swoje urlopy. Pożyczka Przekorzystna to oferta skierowana do osób, którym pandemia pokrzyżowała plany wakacyjne. Sprawdzamy szczegóły.

W przypadku tej oferty, brak budżetu nie jest już przeszkodą do zrealizowania wymarzonych planów. Pekao podaje, że warto rozważyć pożyczkę na bardzo korzystanych warunkach i rozłożyć zakup na dopasowane, miesięczne raty.
Klienci szukają atrakcyjnych ofert wakacyjnych pożyczek. Dbamy o ich komfort, dlatego w Banku Pekao można skorzystać z prostego i szybkiego procesu kredytowego. Pieniądze można otrzymać już podczas jednej wizyty w placówce, a jeśli klient złoży wniosek przez serwis Pekao24 lub w aplikacji PeoPay – pieniądze na konto trafią w 30 sekund  od zaakceptowania umowy. Klienci mogą też skorzystać zdalnie z innych produktów kredytowych przydatnych szczególnie w wakacje – mogą uruchomić limit w koncie z dostępem do dodatkowych środków gdy tylko będą potrzebne, czy kartę kredytową.
– mówił cytowany w komunikacie Piotr Gołąb dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego.

Szybkie skorzystanie z pożyczki

Pekao zaznacza, że Klienci posiadający lub zamierzający otworzyć konto wraz z bankowością Pekao24 lub aplikacją PeoPay, mogą skorzystać z pożyczki w bardzo szybki i wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Oferta jest dostępna całkowicie przez Internet, każdego dnia tygodnia, bez konieczności przedstawiania jakichkolwiek dokumentów o dochodach. Trzeba także zaznaczyć, że pożyczkę można otrzymać podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem Pekao, który pomoże przejść przez proces wnioskowania o pożyczkę i przygotuje dokumenty kredytowe. które Klient będzie musiał zaakceptować poprzez serwis elektroniczny.
Warto wiedzieć, że Pożyczka Przekorzystna nie musi zostać przeznaczona wyłącznie na wakacje. Osoba korzystają z oferty może przeznaczyć pozyskane pieniądze na dowolny cel. Obecni oraz nowi Klienci Pekao mogą starać się o pożyczkę od 1000 do 200 000 złotych na okres od 12 do 120 miesięcy. Dzięki temu rata może być maksymalnie dopasowana do potrzeb danego Klienta.
Nowi Klienci, którzy skorzystają z oferty mogą liczyć na oprocentowanie wynoszące 6% oraz prowizję 3%. Należy jedynie wypełnić formularz dostępny na stronie www.pekao.com.pl/pex. W następnym kroku z Klientem skontaktuje się doradca Pekao, z pomocą kto®ego pożyczkobiorca przejdzie proces wnioskowania o produkt. Oferta dla nowych Klientów jest ważna do 31 grudnia 2021 roku.

 


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów l, Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/680573/bank-pekao-z-pozyczka-na-realizacje-wakacyjnych-planow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Elbląg
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
24 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Elbląg

Bank Spółdzielczy w Oleśnicy sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
25 września 2019

Bank Spółdzielczy w Oleśnicy sesje przychodzące i wychodzące

Kredyt dla lekarzy – do 500 000 zł
Pod Lupą
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
11 maja 2016

Kredyt dla lekarzy – do 500 000 zł

Promocja: „Bonus za aktywność – IX edycja” w Getin Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
02 czerwca 2020

Promocja: „Bonus za aktywność – IX edycja” w Getin Banku

Totalizator Sportowy oddział Rzeszów
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
26 września 2017

Totalizator Sportowy oddział Rzeszów

Santander Consumer Bank Włocławek
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
19 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Włocławek

Porównaj