Program stypendialnego Klasa Fundacji BNP Paribas bogatszy o nowych uczniów

Program stypendialnego Klasa Fundacji BNP Paribas bogatszy o nowych uczniów

author
Patryk Byczek
04 września 2020

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym, że Fundacja BNP Paribas stała się bogatsza o dwudziestu pięciu Uczniów, którzy dołączyli do osiemnastej edycji programu stypendialnego Klasa. Bank udzieli finansowego wsparcia, opłacając naukę w pięciu renomowanych liceach w kraju, młodym i uzdolnionym Uczniom pochodzącym ze wsi i małych miast z całej Polski.

Stypendium dla najlepszych

Bank informuje również, że wybrani Uczniowe otrzymają pełne wsparcie finansowe przez całą, czteroletnią, naukę w liceum. Finansowanie pokryje koszty:

– internatu,
– podręczników,
– wyżywienia,

dodatkowo Uczniowie będą dostawali comiesięczne kieszonkowe, wezmą udział w szkolnych wycieczkach, wyjściach kulturalnych i zajęciach dodatkowych. Ostatnim udogodnieniem będzie stypendium finansowe na pierwszym roku studiów.

Dzięki Klasie wyrównujemy szanse młodzieży z różnych części Polski już na starcie. Edukacja na najwyższym poziomie to kapitał, który procentuje przez całe późniejsze życie i powinien być dostępny dla każdego zdolnego ucznia. W tym roku ze względu na pandemię, proces rekrutacji do Klasy był wyjątkowy. Tym bardziej cieszy nas zainteresowanie programem oraz zaufanie ze strony uczniów i rodziców. Aktualnie, w ramach Klasy, nasza Fundacja wspiera 100 stypendystów, a przez całe 18 lat do programu dołączyło blisko 800 uczniów z całej Polski. Wszyscy absolwenci dostają się na studia wyższe.

– mówił cytowany w komunikacie Andrzej Ząbek, członek Zarządu Fundacji BNP Paribas.

Uczniowie wzięli udział w obozie żeglarskim

W sierpniu bieżącego roku stypendyści Programu Klasa mogli wziąć udział w drugiej edycji obozu żeglarskiego. Wyjazd był skierowany do Uczniów chodzących do I i II klas liceum z pięciu szkół należących do Programu. W tym roku z obozu skorzystało czterdziestu stypendystów, którzy na co dzień uczą się w:

– Gdyni,
– Krakowie,
– Szczecinie,
– Warszawie,
– Wrocławiu.

Taki obój jest zarówno szansą na wakacyjny wyjazd, jak i okazją do integracji z innymi Uczniami. Tegoroczna edycja obozu była bardzo dużym wyzwaniem, w związku z sytuacją epidemiczną. Ośrodek wypoczynkowy musiał zostać dostosowany do wymogów bezpieczeństwa, natomiast uczestników i opiekunów podzielono na mniejsze grupy i wyposażono w pakiety ochronne: maseczki i żele antybakteryjne.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/561239/kolejni-uczniowie-dolaczyli-do-programu-stypendialnego-klasa-fundacji-bnp-paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

thumbnail
Kredyty
author
Aneta Jankowska
01 października 2021

Ranking kredytów gotówkowych październik 2021

Credit Agricole w Grudziądzu
Oddziały
author
Patryk Byczek
15 lipca 2019

Credit Agricole w Grudziądzu

Ile kredytów hipotecznych wzięli Polacy w 2016?
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
01 marca 2017

Ile kredytów hipotecznych wzięli Polacy w 2016?

Biuro Terenowe ZUS w Łęczycy
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 sierpnia 2019

Biuro Terenowe ZUS w Łęczycy

Bank Pekao SA – kody SWIFT/BIC oraz IBAN
Banki
author
Dominika Sobieraj
28 listopada 2022

Bank Pekao SA – kody SWIFT/BIC oraz IBAN

Porównaj