Promocja: „300 złotych premii za Konto Jakie Chcę” od Santander Bank Polska i eBroker

Promocja: „300 złotych premii za Konto Jakie Chcę” od Santander Bank Polska i eBroker

author
Patryk Byczek
15 stycznia 2020

W Santander Bank Polska trwa promocja, w której za założenie Konta Jakie Chcę i spełnienie warunków promocji można zdobyć nawet 880 złotych premii. Promocja trwa do 29 lutego 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym Klientem banku, czyli osobą, która od 13 stycznia 2020 roku nie posiadała konta osobistego w złotówkach w Santander Bank Polska. Jeżeli Klienci posiadający inne produkty nie są wykluczeni z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki muszą odwiedzić dedykowaną stronę promocji i zarejestrować się akceptując regulamin. Trzeba również wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji. Chodzi o to, aby Santander Bank Polska mógł poinformować eBroker o spełnieniu warunków promocji. Następnie trzeba zawnioskować o Konto Jakie Chcę używając do tego specjalnie wygenerowanego linku. Należy o tym pamiętać, ponieważ wnioski złożone z innych źródeł nie będą brane pod uwagę. Ważną czynnością jest również zawnioskowanie o kartę debetową i wyrażenie zgód na:

– telefoniczne kontaktowanie się w celach marketingowym,
– kontaktowanie się drogą elektroniczną w sprawach marketingowych,
– kontaktowanie się w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
– EKK, czyli elektroniczne kanały kontaktu.

Zainteresowani powinni zawnioskować o konto maksymalnie do 29 lutego 2020 roku. Na podpisanie umowy o konto Klient ma 30 dni od momentu złożenia wniosku, lecz ostatecznym terminem tej czynności jest 15 marca 2020 roku.

Jak zdobyć nagrody

200 złotych premii

Aby zgarnąć 200 złotych Klient powinien w kolejnych dwóch miesiącach (licząc od momentu otworzenia konta) wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w sklepach lub w Internecie  w każdym z dwóch kolejnych miesięcy.

100 złotych premii

Kolejne 100 złotych premii mogą zgarnąć Ci, którzy do 30 kwietnia 2020 roku zapewnią wpływy na konto o łącznej wysokości 1000 złotych.

80 złotych premii

W trakcie wnioskowania o konto można podać kod polecający i już na samym początku wraz z założeniem konta zgarnąć promocyjne 80 złotych. Trzeba jednak wiedzieć, że w tym przypadku bank nagrodzi wyłącznie Klientów, którzy nie mieli konta w Santander Bank Polska (lub BZ WBK) od 1 listopada 2018 roku. Trzeba również spełnić następujące warunki: zalogować się do bankowości mobilnej lub internetowej oraz wykonać płatności karta lub BLIKiem na kwotę łączną wynoszącą 300 złotych.

150 złotych premii za wpływ z wynagrodzenia

Kolejne 150 złotych premii mogą zgarnąć Ci, którzy zapewnią wpływ z wynagrodzenia na konto. Jednakże z tej części promocji mogą skorzystać wyłącznie Klienci, którzy nie posiadali konta osobistego Santander Bank Polska od 1 listopada 2018 roku. Klienci zgarną 50 złotych w każdym z trzech miesięcy za zapewnienie wpływu z wynagrodzenia.

Należy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia w miesiącu następującym po miesiącu otworzenia konta. Regulamin widzi wynagrodzenie jako:

wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Pierwsze wynagrodzenie musi wpłynąć na konto Klienta w miesiącu następującym po miesiącu złożenia dyspozycji.

300 złotych moneybacku

Warto również wiedzieć, że za każdą płatność za prąd, gaz i usługi telekomunikacyjne można zgarnąć 1% moneybacku. Wystarczy opłacać rachunki z Konta Jakie Chcę. Maksymalnie można zgarnąć 300 złotych.


źródło grafiki: Santander Bank Polska

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków Klienci mogą zgarnąć nawet 880 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank przyzna nagrody po spełnieniu warunków promocji.źródło grafiki: Santander Bank Polska


Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez zaświadczeń Łęczyca
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
23 września 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Łęczyca

Provident rezygnuje z wizyt domowych doradców
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
17 marca 2020

Provident rezygnuje z wizyt domowych doradców

Santander Bank Polska w Mławie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
24 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Mławie

BNP Paribas oddziały w Choszcznie
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
17 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Choszcznie

Zamawiając UBERa musisz mieć pieniądze na koncie
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
18 stycznia 2018

Zamawiając UBERa musisz mieć pieniądze na koncie

Porównaj