Promocja: „50zł dla uczniów ze średnią min. 4,0” od Santander Bank Polska

Promocja: „50zł dla uczniów ze średnią min. 4,0” od Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
13 lipca 2020

W Santander Bank Polska trwa promocja skierowana do Uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy zakończyli rok szkolny ze średnią ocen 4.0. Biorąc udział w promocji Uczniowe mogą zgarnąć 50 złotych premii. Promocja trwa do 30 września 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Santander Bank Polska kieruje niniejszą promocję do Uczniów uczęszczających do szkół podstawowych lub ponadpodstawowych, którzy mają ukończone trzynaście lat lecz nieukończone dwadzieścia lat, którzy na koniec roku szkolnego mają średnią ocen minimum 4.0. Ponadto Uczestnik promocji musi być całkowicie nowych Klientom Santander Bank Polska. Oznacza to, że taka osoba nie mogła w przeszłości posiadać jakichkolwiek produktów Banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki muszą otworzyć Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Ponadto instytucja wymaga od Uczestnika:

– otworzenia dostępu do bankowości elektronicznej Santander online,
– zaakceptowania zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
– telefoniczne kontaktowanie się w celach marketingowym,
– kontaktowanie się drogą elektroniczną w sprawach marketingowych,
– EKK, czyli elektronicznych kanałów kontaktu.

Warto również zwrócić uwagę, że jeżeli Uczestnik nie jest pełnoletni to opiekun prawny musi wyrazić zgodę na otwarcie konta i udział w promocji.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrodę w wysokości 50 złotych należy:

– zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji (podając swoje dane osobowe, nazwę szkoły, numer świadectwa, średnią ocen) do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta,

– wykonać minimum jedną płatność BLIKiem za zakupy w sklepach stacjonarnych lub Internecie do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.


źródło grafiki: Santander Bank Polska

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków Klienci mogą zgarnąć 50 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank przyzna Klientom główną nagrodę do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajduje się na stronie: https://static3.santander.pl/asset/R/e/g/Regulamin-promocji_50zl-_99247.pdf.Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile kosztuje coworking?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
20 maja 2019

Ile kosztuje coworking?

Kredyt przez Internet – najlepsze oferty
Wpisy
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
03 października 2014

Kredyt przez Internet – najlepsze oferty

Vivus
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
12 stycznia 2020

Vivus

Zbiórka „Na cztery łapy” z Santander Bank Polska
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
04 listopada 2019

Zbiórka „Na cztery łapy” z Santander Bank Polska

Ile zarabia górnik ?
Blog
author
Aneta Jankowska
18 grudnia 2017

Ile zarabia górnik ?

Alior Bank w Trzebini
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
25 czerwca 2019

Alior Bank w Trzebini

Porównaj