Promocja: „Aż 360 zł z Kontem 360°” w Banku Millennium

Promocja: „Aż 360 zł z Kontem 360°” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
25 listopada 2021

W Banku Millennium trwa Promocja, w której za założenie Konta 360° i spełnienie bardzo prostych warunków promocji, nowi Klienci mogą zgarnąć aż 360 zł premii. Promocja trwa do 31 stycznia 2022 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Chcąc skorzystać z oferty przygotowanej przez Bank Millennium należy być nowym Klientem instytucji, czyli według regulaminu osobą, która w chwili rozpoczęcia promocji:

– nie jest w trakcie wnioskowania o produkt Banku Millennium,
– nie jest posiadaczem produktu Banku Millennium,
– nie była Uczestnikiem tak zwanej promocji „na start” związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Jak wziąć udział w promocji?

Osoby spełniające powyższe warunki muszą do 31 stycznia 2022 roku złożyć wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową. Ponadto należy również wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Również do 31 stycznia 2022 roku należy zawrzeć z bankiem umowę o Konto.. Klient ma do wybory dwie opcje podpisania umowy: zdalnie lub podczas wizyty kuriera. W przypadku wybrania pierwszej opcji należy wnioskować o konto z poziomu smartfona lub tabletu, ponieważ konieczne będzie zrobienie sobie zdjęcia, które zostanie porównane ze zdjęciem w dowodzie osobistym. Cały proces będzie przedstawiony w trakcie wnioskowania o rachunek.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki bez BIK

Pożyczki bez zaświadczeń

Pożyczki na dowód

Jak zdobyć nagrodę?

Premia główna, czyli 360 złotych, podzielona została na dwie części. Aby zgarnąć pierwsze 180 złotych należy do końca miesiąca następującego po miesiącu otworzenia konta:

  • aktywować aplikację mobilną,
  • wykonać przynajmniej jedną płatność BLIK.

Aby zgarnąć kolejne 180 złotych Klienci należy w każdym z kolejnych trzech miesięcy:

  • wykonać przynajmniej jedną płatność BLIKiem,
  • zapewnić wpływy na konto w wysokości przynajmniej 1000 złotych.

 

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków Klienci otrzymają łącznie 360 złotych premii w gotówce. Każda część zostanie przyznana Klientowi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienie warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1548/latest.


Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez zaświadczeń Prudnik
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
24 lipca 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Prudnik

ING Bank Śląski w Miasteczku Śląskim
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
13 sierpnia 2019

ING Bank Śląski w Miasteczku Śląskim

Niższe opłaty w mBanku
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
13 października 2019

Niższe opłaty w mBanku

Mobilny punkt banku BNP Paribas w PKP Intercity
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
16 czerwca 2019

Mobilny punkt banku BNP Paribas w PKP Intercity

Pożyczka za 0 zł w Provident
Wpisy
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
30 marca 2016

Pożyczka za 0 zł w Provident

PKO BP w Świebodzinie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
06 sierpnia 2019

PKO BP w Świebodzinie

Porównaj