Promocja: „Bankuj mobilnie” w Alior Banku

Promocja: „Bankuj mobilnie” w Alior Banku

author
Patryk Byczek
02 października 2021

W Alior Banku trwa promocja, w której w zamian za założenie konta oraz spełnienie bardzo prostych warunków oferty, nowi Klienci mogą zgarnąć łącznie 200 złotych premii, po 50 złotych miesięcznie. Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku. Sprawdź warunki promocji

Kto może wziąć udział?

Alior Bank kieruje niniejszą promocję do nowych Klientów, czyli zgodnie z regulaminem do osób, które nie posiadały w przeszłości jakiegokolwiek konta osobistego (oraz walutowego), Karty Kibica Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe w ciagu dwóch ostatnich lat – licząc od momentu złożenia wniosku w promocji. Ponadto w regulaminie jasno podkreśla, że:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Banku nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby przystąpić do promocji należy złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową najpóźniej do 31 grudnia 2021 roku. Wówczas w ciągu trzydziestu dni od zawnioskowania o konto, nowy Klient musi podpisać z Alior Bankiem umowę o konto. Możliwości podpisania umowy są trzy:
– przelew weryfikacyjny,
– kurier,
– wideorozmowa.


Najważniejsze informacje dla Klientów:

 


Księgowanie przelewów Alior Bank
IBAN w Alior Bank
Alior Bank infolinia

Jak zdobyć nagrody

Alior Bank postanowił podzielić nagrodę główną na cztery części – po 50 złotych miesięcznie. W każdym z miesięcy Klienci muszą spełnić następujące warunki:

– zalogowanie się do aplikacji mobilnej Alior Mobile,
– wykonać jedną płatność kartą na dowolną kwotę.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków promocji Klienci mogą zgarnąć nawet 200 złotych premii w gotówce.

Przyznanie nagrody

Bank przyzna Klientowi każdą nagrodę do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniono warunki.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:be7fddca-e1a6-4039-bafd-acd18cea42cd/regulamin_bankuj_mobilnie.pdf.


Konto Jakże Osobiste

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku może kosztować Klientów 10 złotych lub być darmowe. Aby rachunek był bezpłatny Klienci muszą zapewnić wpływ w wysokości minimum 1500 złotych z rachunku założonego w innym banku. Dodatkowy koszt może generować posiadanie karty debetowej. Klienci mogą płacić za kartę 5 złotych miesięcznie lub nie płacić za kartę, lecz w danym miesiącu trzeba wykonać transakcje gotówkowe kartą na kwotę przynajmniej 300 złotych. Kolejny koszt równy 2,5 zł Klienci poniosą za wypłaty z bankomatów obcych. Wypłaty z własnych bankomatów są darmowe. Warto zaznaczyć, że młodzi Klienci (w wieku od 18 do 26 lat) będą prowadzili konto za darmo.
Posiadając Konto Jakże Osobiste Klienci mogą aktywować róże pakiety korzyści. Warto wiedzieć, że pierwsze dwie niżej wypisane korzyści są w pełni darmowe, natomiast każda kolejna korzyść kosztuje 3,50 zł. Klient ma do wyboru:
– zerowa prowizja za przewalutowanie transakcji zagranicznych,
– darmowe wypłaty pieniędzy z bankomatów na terenie Polski,
– darmowe wypłaty pieniędzy za granicą,
– dziesięciodniowy, bezodsetkowy limit na rachunku bez odsetek- ubezpieczenie podróży za granicą,
– pakiet assistance dający pomoc w nagłych przypadkach,
– darmowe przelewy natychmiastowe,
– darmowe powiadomień,
– 3% na koncie oszczędnościowym,
– zwrot 1% za płatności mobilne.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Credit Agricole w Świdniku
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 sierpnia 2019

Credit Agricole w Świdniku

Lokalne gazety w Biedronce
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
18 czerwca 2020

Lokalne gazety w Biedronce

PKO BP w Bychawie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
02 października 2019

PKO BP w Bychawie

Z czego składa się numer dowodu osobistego?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
29 stycznia 2019

Z czego składa się numer dowodu osobistego?

Uber Freight już wkrótce w Polsce
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
28 października 2019

Uber Freight już wkrótce w Polsce

Porównaj