Promocja: “Do 500 zł dla Ciebie – II edycja” w Credit Agricole

Promocja: “Do 500 zł dla Ciebie – II edycja” w Credit Agricole

author
Patryk Byczek
04 sierpnia 2021

W Credit Agricole trwa druga edycja promocji Konta dla Ciebie, w której w zamian za otworzenie rachunku oraz spełnienie warunków promocji, Klienci mogą zgarnąć nawet 500 złotych premii. Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Promocja Credit Agricole skierowana jest do nowych Klientów banku, czyli według regulaminu osób, które nie posiadały jakiegokolwiek konta w Credit Agricole od 31 marca 2018 roku.

Jak wziąć udział w promocji?

Osoby zainteresowane promocją, które spełniają powyższe warunki, powinno do 31 grudnia 2021 roku muszą złożyć promocyjny wniosek o Konto dla Ciebie oraz zawrzeć z Bankiem umowę o to konto.

Klienci muszą ponadto:

– aktywować dostęp do konta przez jeden z serwisów CA24,
– zmienić wyciągi z konta na formę elektroniczną,
– wyrazić zgody na otrzymywanie propozycji marketingowych od Credit Agricole.

Jak zdobyć nagrody

Pierwsza nagroda w wysokości 50 złotych trafi do Klientów w zamian za samo otworzenie konta. Aby faktycznie otrzymać nagrodę, należy do końca miesiąca następującego po miesiącu otworzenia konta zapewnić wypływy na konto w wysokości przynajmniej 300 złotych. Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że Bank nie akceptuje przelew między kontami w Credit Agricole lub kontami, których właściciel jest tą samą, jedną osobą.

Aby zgarnąć kolejne nagrody pieniężne należy płacić za zakupy kartą lub BLIKiem w sklepach internetowych i fizycznych. Wówczas bank zwróci Klientowi 3% wszystkich transakcji. Trzeba mieć na uwadze, że maksymalne zwroty są ograniczone. Stopień trudności tego warunku wybiera sam Klient, natomiast wszelkie kwoty znajdują się w tabeli poniżej


źródło grafiki: Credit Agricole

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków promocji bank przyzna Klientom do 500 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Premia za otwarcie konta wpłynie na rachunek Klienta do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia tego warunku. Premie z drugiej części będą wypłacane na takiej samej zasadzie.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-do-500-zl-dla-ciebie-ii_21634.pdf.


Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie można prowadzić całkowicie za darmo, jeżeli spełnimy bardzo proste warunki. Aby pozbyć się opłaty wynoszącej 7 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową.

Takie same warunki dotyczą prowadzenia karty. Aby pozbyć się opłaty w wysokości 9 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję kartą lub Blikiem. Dodatkowo spełniając te warunki wypłaty z bankomatów również będą darmowe.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Expander w Częstochowie
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
29 stycznia 2015

Expander w Częstochowie

Kredyt konsolidacyjny Siemianowice Śląskie
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
14 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Siemianowice Śląskie

Konkurs Ferratum – spłata całej pożyczki
Promocje pożyczkowe
author
Patryk Byczek
10 października 2018

Konkurs Ferratum – spłata całej pożyczki

Rynek kredytów hipotecznych w 2014 roku
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
21 stycznia 2014

Rynek kredytów hipotecznych w 2014 roku

Brak spłaty kredytu lub pożyczki – jakie konsekwencje?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
09 marca 2020

Brak spłaty kredytu lub pożyczki – jakie konsekwencje?

Centrum Umorzeń Należności z Tytułu Składek
Ekonomia
author
Patryk Byczek
29 czerwca 2018

Centrum Umorzeń Należności z Tytułu Składek

Porównaj