Promocja: „Dobry start” w BNP Paribas

Promocja: „Dobry start” w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa promocja, w której za założenie konta i spełnienie prostych warunków, nowi Klienci mogą zgarnąć 350 złotych w gotówce. Promocja trwa do 23 stycznia 2022 roku. Sprawdź warunki.

author
Patryk Byczek
06 stycznia 2022

Kto może wziąć udział?

W promocji przygotowanej przez BNP Paribas mogą wziąć udział nowi Klienci, którzy w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nie posiadali jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z oferty należy do 23 stycznia 2022 roku zarejestrować się na stronie promocji, pamiętając o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. W następnym kroku trzeba zawnioskować o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości elektronicznej. Wszystkiego trzeba dokonać z wygenerowanego dla Klienta linku, zaznaczając tym razem jedynie te checkboxy, których wymaga wniosek.

Kolejną sprawą jest podpisanie z BNP Paribas umowy o konto. Tego należy dokonać do 6 lutego 2022 roku. Należy również aktywować kartę płatniczą, a jest to nic innego, jak nadanie jej kodu PIN. Narzędzie płatnicze dostarczy kurier.

Warto podkreślić, że pula wniosków promocyjnych dostępna w promocji wynosi 3000 sztuk!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrody?

Główną nagrodę, czyli 350 złotych, podzielono na trzy części. Aby zgarnąć pierwszą część, czyli 100 złotych, Klienci muszą:

– założyć konto w promocji,
– wykonać minimum trzy transakcje BLIKiem w lutym 2022 roku,
– wykonać minimum jeden przelew z poziomu bankowości elektronicznej w lutym 2022 roku.

Druga nagroda, czyli 125 złotych trafi do Klientów, którzy w marcu 2022 roku:

– otrzymają na konto wpływy na minimum 1000 złotych łącznie,
– wykonają przynajmniej 1 przelew z poziomu bankowości elektronicznej,
– wykonają minimum 10 płatności bezgotówkowe kartą.

Ostatnia nagroda w wysokości 125 złotych wpadnie na konto tych Klientów, którzy spełnią marcowe warunki w kwietniu 2022 roku.

Co można otrzymać?

Klienci, którzy w terminie spełnią wszystkie warunki promocji otrzymają nagrodę w postaci premii w wysokości 350 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank informuje, że wiadomość o pierwszej nagrodzie trafi do Klientów do 22 marca 2022 roku, o drugiej do 26 kwietnia 2022 roku a o trzeciej do 27 marca 2022 roku. Wówczas Klienci otrzymają:

  • pierwszą nagrodę do końca marca 2022 roku,
  • drugą nagrodę do końca kwietnia 2022 roku,
  • trzecią nagrodę do końca maja 2022 roku.

Aby otrzymać nagrody należy pamiętać o uzupełnieniu danych do odbioru nagrody! Instrukcja wyjaśniająca jak tego dokonać będzie znajdowała się w wiadomości e-mail informującej o przyznaniu nagrody.

Regulamin promocji

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty przygotowanej przez BNP Paribas znajdują się w regulaminie promocji dostępnym na stronie: https://dobrystart.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych.  Za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska. Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt hipoteczny Starachowice

Znalazłeś wymarzone mieszkanie, lecz nie posiadasz całkowitej kwoty na jego zakup? Poniższe zestawienie przybliży Ci banki w Starachowicach, które w swojej ofercie posiadają kredyty hipoteczne. Maksymalny czas spłaty kredytu mieszkaniowego to aż 35 lat.

author
Patryk Byczek
21 sierpnia 2017
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

7 mln Polaków bez konta w banku

Chociaż coraz chętniej korzystamy z innowacji technologicznych, to konta bankowego nie ma nadal 7 milionów Polaków. To tylko jedna z wielu ciekawych informacji, wynikających z badań przeprowadzaonych dla Mastercard.

author
Aneta Jankowska
19 grudnia 2016
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Czym jest biuro informacji gospodarczej (BIG)?

Biura informacji gospodarczej (popularne BIGi) wzbudzają wiele negatywnych emocji. Czy rzeczywiście mogą być dolegliwością dla nierzetelnego Klienta ?

author
Dominika Byczek
18 maja 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

PKO BP w Brzegu Dolnym

PKO BP to największy bank w Polsce. Zobacz placówki i oddziały w Brzegu Dolnym – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
13 września 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Tańsza pożyczka w Provident – promocja

Do 31 stycznia trwa promocja Pożyczki Samoobsługowej w Providencie. Firma zmniejsza oprocentowanie pożyczki dla wszystkich Klientów, którzy w tym czasie podpiszą umowę. Dzięki temu zapłacimy ratę niższą nawet o kilkadziesiąt złotych.

author
Patryk Byczek
29 grudnia 2016
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Pożyczki bez BIK Czerwionka-Leszczyny

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Czerwionki-Leszczyn i okolic.

author
Aleksandra Gościnna
05 lipca 2022
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.
Porównaj