Promocja: „Konto Mega Oszczędnościowe – XXI edycja” w Alior Banku

Promocja: „Konto Mega Oszczędnościowe – XXI edycja” w Alior Banku

author
Patryk Byczek
27 lutego 2021

W Alior Banku trwa kolejna edycja promocji Konta Mega Oszczędnościowego, w której Klienci w zamian za wpłacenie nadwyżki nad saldo z dnia 11 lutego 2022 roku mogą zyskać podwyższone oprocentowanie do 1,7% dla kwoty do 100 000 złotych. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

W ofercie Alior Banku mogą wziąć udział wszyscy Klienci instytucji, zarówno obecni, jak i nowi. Dodatkowo Klienci muszą posiadać lub otworzyć promocyjne Konto Mega Oszczędnościowe oraz wpłacić na rachunek nowe środki.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji oraz zyskać podwyższone do 1,7% oprocentowanie na Koncie Mega Oszczędnościowym Klienci muszą wpłacić na posiadany rachunek nowe środki, będące nadwyżką nad saldo z dnia 11 lutego 2022 roku. Nowe środki należy wpłacić do 17 marca 2022 roku.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – do 200 000 złotych

Pożyczki bez zaświadczeń – wniosek online

Kredyty oddłużeniowe – pieniądze w kilkanaście minut

Jak zdobyć nagrodę?

Dodatkowo, aby przypieczętować podwyższone oprocentowanie Klienci muszą w każdym z trzech kolejnych miesiącach trwania zapewnić regularne wpływy na swój rachunek osobisty w wysokości przynajmniej 2000 złotych.

Co można otrzymać?

Nagrodą w promocji jest oprocentowanie wynoszące 1,7% na Koncie Mega Oszczędnościowym dla kwoty do 100 000 złotych na okres trzech miesięcy (oprocentowanie jest liczone od daty zaksięgowania pierwszego wpływu nowych środków).

Przyznanie nagrody

Podwyższone oprocentowanie na Koncie Mega Oszczędnościowym będzie obowiązywało do chwili zaksiegowania pierwszej wpłaty na konto, która będzie nadwyżką nad saldo z dnia 11 lutego 2022 roku.

Regulamin promocji

Regulamin promocji jest dostępny tutaj.

Konto Mega Oszczędnościowe

Konto Mocno Oszczędnościowe to bardzo dobra propozycja Alior Banku skierowana do osób, które chciałyby wpłacić wolne środki i na nich zarobić. Promocyjne oprocentowanie w skali roku dla nowych środków wynosi 2,6%. Zaletą konta są całkowicie darmowe przelewy online na kotno konto osobiste w Alior Banku oraz wypłaty najmniejszych kwot z konta w każdej chwili. Prowadzenie rachunku, pierwszy przelew Elixir w miesiącu oraz pierwsza wypłata środków w miesiącu w placówce Aliora są darmowe. Następnie należy liczyć się z opłatami:

– 10 złotych za każdy kolejne przelew krajowy w placówce Alior Banku,
– 8 złotych za każdy kolejne przelew krajowy poprzez bankowość internetową,
– 10 złotych za każdą kolejną wypłatę w placówce instytucji.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Promocja „Podwójny prezent na święta” w Banku Millennium
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
19 grudnia 2019

Promocja „Podwójny prezent na święta” w Banku Millennium

Od października 2020 zapłacimy za niemieckie autostrady
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
03 stycznia 2019

Od października 2020 zapłacimy za niemieckie autostrady

PKN ORLEN produkuje płyn do dezynfekcji rąk
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
16 marca 2020

PKN ORLEN produkuje płyn do dezynfekcji rąk

Santander Bank Polska w Tarnobrzegu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
20 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Tarnobrzegu

Alior Bank w Knurowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
27 czerwca 2019

Alior Bank w Knurowie

Porównaj