Strona główna Promocje bankowe Promocja: „Nowe środki z lepszym oprocentowaniem” w Santander Consumer Bank

Promocja: „Nowe środki z lepszym oprocentowaniem” w Santander Consumer Bank

author
Patryk Byczek
23 października 2021

W Santander Consumer Banku trwa promocja, w której w zamian za przelanie nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 15 września 2021 roku, mogą zyskać oprocentowanie wynoszące 0,7% do kwoty 200 000 złotych. Promocja trwa do 21 stycznia 2022 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Bank od kredytów, czyli po prostu Santander Consumer Bank, kieruje swoją ofertę do wszystkich Klientów.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać promocji, Klienci muszą przelać do Santander Consumer Banku nadwyżkę nad saldo z dnia 15 września 2021 roku. Saldo w tym przypadku oznacza sumę środków zebranych na lokatach oraz kontach oszczędnościowych.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrodę, Klienci banku muszą przelać do banku nadwyżkę nad saldo z dnia 15 września 2021 roku. Regulamin promocji rozumie saldo jako sumę pieniędzy na kontach oszczędnościowych i lokatach. Jeżeli Klient do tej pory nie korzystał z oferty banku od kredytów to warunek spełniony jest automatycznie.
W ten oto sposób wszystkie środki wpłacone jako nadwyżkę nad saldo zostaną objęte oprocentowaniem wynoszącym 0,7% w skali roku do końca trwającej edycji – czyli do 26 stycznia 2022 roku. Maksymalna kwota objęta premiowym oprocentowaniem to 200 000 złotych.

Co można otrzymać?

Klienci otrzymają podwyższone oprocentowanie wynoszące 0,7% dla kwoty do 200 000 złotych.

Przyznanie nagrody

Promocyjne oprocentowanie zacznie obowiązywać od razu, gdy Klient wpłaci na konto pieniądze będące nadwyżką nad saldo z dnia 15 września 2021 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.santanderconsumer.pl/gfx/santander/userfiles/_public/rachunek_oszczednosciowy/regulaminy/20210923_regulamin_promocji_nowe_srodki_z_lepszym_oprocentowaniem.pdf.


Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank jest bankiem należącym do hiszpańskiej Grupy Santander, która na polskim rynku jest obecna od 2001 roku, lecz dopiero w 2006 roku powstała jedna marka Santander Consumer Bank. Głównymi akcjonariuszami grupy są Santander oraz Santander Consumer Finance. Oferta banku to przede wszystkim: kredyty konsumpcyjne, karty kredytowe, depozyty i produkty ubezpieczeniowe (Klienci indywidualni) oraz produkty kredytowej dla dealerów samochodowych i lokaty dla Klientów instytucjonalnych (Klienci biznesowi). Santander Consumer Bank działa w 321 placówkach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Oferta kredytu ratalnego instytucji jest dostępna w 27 000 sklepów, a kredyt samochodowy w ponad 1000 salonów i komisów samochodowych.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Pożyczki dla studentów
Pożyczki
author
Aleksandra Gościnna
04 stycznia 2021

Pożyczki dla studentów

Bank Millennium wspiera przedsiębiorców
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
24 lipca 2020

Bank Millennium wspiera przedsiębiorców

Biuro paszportowe w Puławach
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
18 listopada 2021

Biuro paszportowe w Puławach

PKO BP w Zawierciu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
27 sierpnia 2019

PKO BP w Zawierciu

Złoty Dźwigacz Kultury dla Banku Millennium
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
05 marca 2020

Złoty Dźwigacz Kultury dla Banku Millennium