Promocja: „Przedwiośnie z kontem” w BNP Paribas

Promocja: „Przedwiośnie z kontem” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
05 marca 2020

W BNP Paribas trwa promocja, w której za założenie Konta Jakie Chcę i spełnienie prostych warunków można zgarnąć nawet 250 złotych premii. Promocja trwa do 18 marca 2020 roku lub wyczerpania puli wniosków wynoszącej 3000 sztuk.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas kieruje niniejszą promocję wyłącznie do nowych Klientów banków, czyli osób, które nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy, licząc od momentu przystąpienia do promocji. Z oferty nie wyklucza jednak posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli zainteresowani promocją spełniają powyższe warunki muszą do 18 marca 2020 roku zarejestrować się na oficjalnej stronie promocji. Trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Kolejnym zadaniem Uczestnika jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową.

Umowę o konto Klienci powinni podpisać maksymalnie do 31 marca 2020 roku. Warto wiedzieć, że umowę o konto podpisuje się wiadomością SMS za pośrednictwem serwisu Autenti. Kurier dostarcza wyłącznie kartą debetową. Konto jest aktywowane w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie.

Jak zdobyć nagrody?

BNP Paribas podzielił premię na trzy części:

Nagrodę w wysokości 50 złotych otrzymają Klienci w zamian za sam fakt podpisania umowy o konto.

Nagrodę w wysokości 100 złotych otrzymają Klienci w zamian za:

– wykonanie minimum pięciu transakcji bezgotówkowych kartą w kwietniu,
– zapewnienie wpływów na konto w wysokości minimum 1000 złotych w kwietniu.

Nagrodę w wysokości 100 złotych otrzymają Klienci w zamian za:

– wykonanie minimum pięciu przelewów za pomocą bankowości elektronicznej,
– zapewnienie wpływów na konto w wysokości minimum 1000 złotych.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków opisanych w regulaminie promocji Klienci mogą zgarnąć łącznie 250 złotych w gotówce.

Przyznanie nagrody

Bank przyzna Klientom:

– pierwszą premię do końca kwietnia 2020 roku,
– drugą premię do końca maja 2020 roku,
– trzecią premię do końca czerwca 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://przedwiosniezkontem.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


Karty

Karta Otwarta na eŚwiat

Trzecią kartę nazwano „eŚwiat”. Jest to niemalże skopiowana karta „Świat”, lecz „eŚwiat” jest przeznaczona dla Internautów, którzy najczęściej kupują przez Internet. Opłata za ten rodzaj karty wynosi 6 złotych miesięcznie, lecz za wypłaty w bankomatach zagranicznych Klienci zapłacą 10 złotych. Wszystkie inne parametry są takie jak w przypadku karty „Świat”.

Największym atutem karty jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, które w przypadku:

konfliktu ze sprzedającymi,
utraty danych z komputera,
utraty reputacji,
kradzieży tożsamości,

zapewnia pomoc prawną.

Karta Otwarta na Świat

Drugą kartę nazwano „Świat”. Bank przystosował tę kartę do osób podróżujących po świecie. Karta kosztuje 10 złotych miesięcznie i nie ma możliwości spełnienia warunków, które mogłyby zwolnić Klienta z opłat. Bank wynagradza to Klientom darmowymi wypłatami pieniędzy w bankomatach krajowych. Wypłata pieniędzy za granicą jest darmowa wyłącznie z urządzeń grupy BNP Paribas i Global Alliance. W przypadku wypłat z innych bankomatów Klient poniesie koszt wynoszący 5 złotych.

Posiadając kartę „Świat” i opłacając nią wyjazdy Klienci objeci są bezpłatnym ubezpieczeniem „Rezygnacja z podróży”. Dzięki temu Klienci mogą otrzymać zwrot kosztów podróży, które wynikają z niespodziewanego anulowania wyjazdu. Wówczas zwrot na jedną osobę może wynosić nawet 40 000 złotych. Starając się o ubezpieczenie będzie jednak trzeba spełnić warunki zapisane w regulaminie.

Dodatkowym atutem posiadania karty „Świat” jest dostęp do miliona darmowych hotspotów Wi-Fi w ramach programu Boingo.

Karta Otwarta na Dzisiaj

Pierwszą kartę nazwano „Dzisiaj”. Korzystanie z karty może kosztować Klientów 3 złote miesięcznie. Wykonując przynajmniej jedną operację bezgotówkową w poprzednim miesiącu Klienci są zwolnieni z opłaty. Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat będą mogli prowadzić konto z wydaną kartą całkowicie bezpłatnie.

Jednakże wypłaty z bankomatów obcych mogą kosztować 5 złotych. Wypłaty z urządzeń własnych lub Planet Cash będzie za darmo. Za granicą bez ponoszenia kosztów dodatkowych wypłacimy pieniądze z bankomatów grupy BNP Paribas oraz Global Alliance. Wypłaty z innych urządzeń będą kosztować 10 złotych. Młodzi Klienci wypłacają pieniądze za darmo ze wszystkich bankomatów krajowych.źródło grafiki: BNP Paribas

BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Zielone obligacje szansą inwestycyjną dla samorządów
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
12 października 2019

Zielone obligacje szansą inwestycyjną dla samorządów

Credit Agricole w Kętach
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Kętach

Credit Agricole w Lubaniu
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 lipca 2019

Credit Agricole w Lubaniu

Kredyt samochodowy Biłgoraj
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
01 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Biłgoraj

Kim są polscy multidłużnicy?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
06 grudnia 2019

Kim są polscy multidłużnicy?

Alior Bank w Wieluniu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
09 czerwca 2019

Alior Bank w Wieluniu

Porównaj