Promocja: „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja IX” w Pekao

Promocja: „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja IX” w Pekao

author
29 stycznia 2020

W Banku Pekao trwa dziewiąta edycja promocji skierowanej do Młodych Klientów Banku. W zamian za otworzenie Konta Przekorzystnego dla Młodych można zgarnąć 50 złotych premii. Promocja trwa do 29 lutego 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Aby skorzystać z promocji trzeba być Klientem banku posiadającym jakiekolwiek osobiste w Banku Pekao. Trzeba mieć również dziecko, ponieważ to właśnie do młodych Klientów w wieku od 9 do 17 lat, którzy są nowymi Klientem banku, czyli nie posiadali konta osobistego Pekao od 2 stycznia 2020 roku, jest skierowana niniejsza promocja.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji i zgarnąć nagrodę gwarantowaną w wysokości 50 złotych należy zawrzeć umowę o Konta Przekorzystne dla Młodych w imieniu swojego dziecka. Dodatkowo należy założyć konto oszczędnościowe Mój Skarb. To już wszystkie warunki, które trzeba spełnić.

Należy jednak wiedzieć, że dziecko może skorzystać z promocji wyłącznie raz. Rodzic może skorzystać więcej razy – w zależności od tego, ile ma dzieci.

Co można wygrać?

W programie poleceń młodym konta w Banku Pekao można zgarnąć 50 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank przekazuje nagrody do dwudziestego czwartego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym Klient przystąpił do promocji. Trzeba wiedzieć, że oferta trwa wyłącznie do końca lutego, a ostatnim dniem wypłaty nagrody jest 23 marca 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajduje się tutaj.


1,5% na koncie Mój Skarb

Konto oszczędnościowe Mój Skarb można założyć swojemu dziecku tuż po narodzinach i konto może być aktywne do momentu ukończenia 18 lat (rachunek automatycznie wyłącza się 30 dni po osiemnastych urodzinach).

Szczegóły konta oszczędnościowego:

oprocentowanie w skali roku – 1,5%,
czas obowiązywania oprocentowania – do ukończenia 18 lat.


Konto Przekorzystne dla Młodych

Konto Przekorzystne dla Młodych jest całkowicie darmowym rachunkiem dla osób, które nie skończyły 26 lat. Podobna sytuacja dotyczy karty debetowej – za korzystanie z niej młody Klient nie poniesie jakichkolwiek kosztów. Jedyny kosz, jaki może ponieść młody Klient to 20 groszy za wysłanie kodu SMS do zaakceptowania zleceń w Pekao24.

Konto przekorzystne:

– od 0 do 6 złotych miesięcznie za prowadzenie konta,
– od 0 do 3 złotych miesięcznie za kartę wydawaną do konta.

Dodatkowo Klienci mogą uniknąć opłat za konto i kartę, jeżeli raz w miesiącu na konto wpłynie 500 złotych oraz zostanie wykonana jedna płatność aplikacją PeoPay lub kartą. Klienci, którzy nie ukończyli jeszcze dwudziestu sześciu lat są zwolnieni z podstawowych opłat.

Autoryzacja za pomocą aplikacji PeoPay jest darmowa.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W pierwszym kwartale 2019 roku spółka odnotowała 160 000 000 złotych skonsolidowanego zysku netto. W drugim kwartale poprzedniego roku osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 582 110 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 656 200 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 50 000 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Pekao w Starachowicach
Oddziały
author
10 lipca 2019

Bank Pekao w Starachowicach

Ilu jest studentów w Polsce?
Bez kategorii
author
24 marca 2020

Ilu jest studentów w Polsce?

70% Polaków pojedzie na wakacje
Blog
author
06 czerwca 2018

70% Polaków pojedzie na wakacje

Kredyt konsolidacyjny Żagań
Wpisy Inne
author
25 maja 2017

Kredyt konsolidacyjny Żagań

BNP Paribas udzielił wsparcia Cyfrowemu Polsatowi
Bez kategorii
author
04 marca 2021

BNP Paribas udzielił wsparcia Cyfrowemu Polsatowi