Promocja: „Skorzystaj z kontem” w BNP Paribas

Promocja: „Skorzystaj z kontem” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
08 września 2019

W BNP Paribas trwa promocja, w której za założenie konta i spełnienie prostych warunków można zgarnąć nawet 251 złotych premii. Promocja trwa do 30 września lub osiągnięcia liczby 3000 rejestracji.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas Bank Polska kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów banków, czyli osób, które nie posiadają jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy (licząc od momentu przystąpienia do promocji). Dobrą wiadomością jest również to, że byli Klienci Raiffeisen Polbank, którzy posiadali w tym banku rachunek osobisty również mogą wziąć udział w promocji

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli zainteresowani promocją spełniają powyższe warunki muszą jedynie do 30 września 2019 roku zarejestrować się na oficjalnej stronie promocji. Należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową. Wszystkiego należy dokonać ze specjalnie wygenerowanego linku. Umowę o konto Klienci muszą podpisać do 7 października 2019 roku. Warto wspomnieć, że obecnie umowę podpisuje się wiadomością SMS, a kurier dostarcza wyłącznie kartą debetową. Aktywację konta należy poprzedzić nadaniem karcie kodu PIN.

Jak zdobyć nagrody

Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 100 złotych Klienci muszą:

podpisać umowę o konto,
wykonać dwa przelewy elektroniczne.

Aby zdobyć nagrodę w wysokości 151 złotych Klienci muszą (w listopadzie i grudniu):

– wykonać transakcje kartą na kwotę minimum 300 złotych,
– zapewnić wpływ na konto w wysokości minimum 1000 złotych.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków opisanych w regulaminie promocji Klienci mogą zgarnąć łącznie 251 złotych.

Przyznanie nagrody

Aby zdobyć pierwszą nagrodę należy spełnić warunki do końca października. Aby zdobyć drugą nagrodę należy spełnić warunki w listopadzie i grudniu. Klienci otrzymają pierwszą nagrodę do 30 listopada 2019 roku, natomiast drugą nagrodę do 31 stycznia 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://skorzystajzkontem.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BGŻ BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


Karty

Karta Otwarta na Dzisiaj

Pierwszą kartę nazwano „Dzisiaj”. Korzystanie z karty może kosztować Klientów 3 złote miesięcznie. Wykonując przynajmniej jedną operację bezgotówkową w poprzednim miesiącu Klienci są zwolnieni z opłaty. Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat będą mogli prowadzić konto z wydaną kartą całkowicie bezpłatnie.

Jednakże wypłaty z bankomatów obcych mogą kosztować 5 złotych. Wypłaty z urządzeń własnych lub Planet Cash będzie za darmo. Za granicą bez ponoszenia kosztów dodatkowych wypłacimy pieniądze z bankomatów grupy BNP Paribas oraz Global Alliance. Wypłaty z innych urządzeń będą kosztować 10 złotych. Młodzi Klienci wypłacają pieniądze za darmo ze wszystkich bankomatów krajowych.

Karta Otwarta na Świat

Drugą kartę nazwano „Świat”. Bank przystosował tę kartę do osób podróżujących po świecie. Karta kosztuje 10 złotych miesięcznie i nie ma możliwości spełnienia warunków, które mogłyby zwolnić Klienta z opłat. Bank wynagradza to Klientom darmowymi wypłatami pieniędzy w bankomatach krajowych. Wypłata pieniędzy za granicą jest darmowa wyłącznie z urządzeń grupy BNP Paribas i Global Alliance. W przypadku wypłat z innych bankomatów Klient poniesie koszt wynoszący 5 złotych.

Posiadając kartę „Świat” i opłacając nią wyjazdy Klienci objeci są bezpłatnym ubezpieczeniem „Rezygnacja z podróży”. Dzięki temu Klienci mogą otrzymać zwrot kosztów podróży, które wynikają z niespodziewanego anulowania wyjazdu. Wówczas zwrot na jedną osobę może wynosić nawet 40 000 złotych. Starając się o ubezpieczenie będzie jednak trzeba spełnić warunki zapisane w regulaminie.

Dodatkowym atutem posiadania karty „Świat” jest dostęp do miliona darmowych hotspotów Wi-Fi w ramach programu Boingo.

Karta Otwarta na eŚwiat

Trzecią kartę nazwano „eŚwiat”. Jest to niemalże skopiowana karta „Świat”, lecz „eŚwiat” jest przeznaczona dla Internautów, którzy najczęściej kupują przez Internet. Opłata za ten rodzaj karty wynosi 6 złotych miesięcznie, lecz za wypłaty w bankomatach zagranicznych Klienci zapłacą 10 złotych. Wszystkie inne parametry są takie jak w przypadku karty „Świat”.

Największym atutem karty jest ubezpieczenie „CYBER Pomoc”, które w przypadku:

konfliktu ze sprzedającymi,
utraty danych z komputera,
utraty reputacji,
kradzieży tożsamości,

zapewnia pomoc prawną.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt Prostoliczony za 10 zł
Wpisy
autor wpisu
Katarzyna_Meyer
21 sierpnia 2014

Kredyt Prostoliczony za 10 zł

BNP Paribas oddziały w Chorzowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
23 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Chorzowie

Promocja: „Premia dla Ciebie – bonus” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
20 czerwca 2020

Promocja: „Premia dla Ciebie – bonus” w BNP Paribas

Bank Pekao w Jaśle
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 lipca 2019

Bank Pekao w Jaśle

Z Allegro Pay kupimy na kredyt
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
04 sierpnia 2020

Z Allegro Pay kupimy na kredyt

Porównaj