Santander Bank Polska poleca „Domowe rozgrywki”

Santander Bank Polska poleca „Domowe rozgrywki”

author
Patryk Byczek
15 kwietnia 2020

Santander Bank Polska wspiera i zachęca do udziału w akcji #zostańwdomu. W związku z tym instytucja nawołuje swoich Klientów do pozostawania w miejscach zamieszkania i zaprasza na wspólny seans drugiego sezonu miniserialu „Domowe rozgrywki”. Program rodzinny od 12 kwietni 2020 roku będzie emitowany na antenie telewizji Polsat.

W czasach narodowej izolacji i kwarantanny spowodowanej rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa, Santander Bank Polska zachęca do przyjemnego spędzenia czasu w domu przed telewizorem. Na antenie Polsatu od 12 kwietnia bieżącego można śledzić życie rodziny Czechoskich w drugim już sezonie serialu „Domowe rozgrywki”.

Kilkuminutowe odcinki programu rodzinnego bogate są w błyskotliwe dialogi i zabawne zwroty akcji, które mogą rozbawić całą oglądającą rodzinę. Tak jak i w pierwszym sezonie, motywem drugiego sezonu jest nieprzerwanie piłka nożna.

Santander Bank Polska jest partnerem serialu „Domowe rozgrywki”, dzięki czemu fani programu będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami. Aby móc zdobyć nagrodę trzeba wykazać się niezwykłą spostrzegawczością i sprytem. Należy również obserwować profil Santander Bank Polska w platformie Facebook, bo to właśnie tam będą pojawiać się serialowe wyzwania dla widzów. Pierwszy konkurs będzie dostępny we wtorek 14 kwietnia 2020 roku.


źródło grafiki: Santander Bank Polska


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.


źródło: https://media.santander.pl/pr/497424/santander-bank-polska-zaprasza-na-domowe-rozgrywki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Nowa bankowość internetowa T-Mobile Usługi Bankowe
Wpisy
author
Aneta Jankowska
28 czerwca 2017

Nowa bankowość internetowa T-Mobile Usługi Bankowe

Fałszywe SMS-y o mikrorachunku podatkowym
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
29 marca 2020

Fałszywe SMS-y o mikrorachunku podatkowym

iPKO z nowym udogodnieniem
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
26 maja 2021

iPKO z nowym udogodnieniem

ING Bank Śląski w Poraju
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
02 lipca 2019

ING Bank Śląski w Poraju

Alior Bank w Skarżysku-Kamiennej
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
11 czerwca 2019

Alior Bank w Skarżysku-Kamiennej

Porównaj