Zerowa prowizja i niższy wkład własny przy kredycie mieszkaniowym w Pekao

Zerowa prowizja i niższy wkład własny przy kredycie mieszkaniowym w Pekao

author
Patryk Byczek
28 stycznia 2021

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym o wprowadzeniu do swojej oferty korzystnych warunków dotyczących kredytu hipotecznego Bank proponuje swoim Klientom, którzy chcą wziąć kredyt hipoteczny, marżę od 1,95% oraz prowizję od 0%. Instytucja informuje również, że sfinansuje nawet 90% wartości nieruchomości. Sprawdzamy szczegóły.

Pekao twierdzi, że początek roku to bardzo dobry czas na zakup nieruchomości z kredytową pomocą instytucji. Osoby, które planują wziąć kredyt hipoteczny i spełnić marzenia o własnym lokum, mają możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków kredytowych, a wniosek złożą przez Internet.

Atrakcyjne warunki

Osoby, które mają w planach kupienie mieszkania mogą teraz skorzystać ze specjalnie przygotowanych przez Bank Pekao warunków kredytu hipotecznego. Jedną z ważniejszych rzeczy jet to, że cały proces można przejść przez Internet. Wybierając ofertę z ubezpieczeniem spłaty kredytu, Klienci nie zapłacą prowizji. Ponadto w ofercie Pekao mowa o:

– marży w wysokości od 1,95%,
– obniżeniu wymogów dotyczących wskaźnika LtV, którego poziom maksymalny wynosi 90%.

Oznacza to, że minimalny wkład własny, jaki w kredycie mogą wnieść Klienci, wynosi nawet 10%. Ta oferta jest ważna do końca marca 2021 roku. Aby z niej skorzystać, Klienci powinni wypełnić formularz na stronie https://www.pekao.com.pl/klient-indywidualny/wlasne-mieszkanie-lub-dom/kredyt-hipoteczny.html, przygotowanej przez Bank Pekao.

Jak wziąć kredyt hipoteczny w Pekao

Wnioskowanie o kredyt hipoteczny w Banku Pekao jest bardzo wygodne i proste. Klient może dopasować kredyt do własnych potrzeb i możliwości. Korzystanie z kalkulatora online „Szybka rata” jest równie wygodne. Narzędzie znajduje się na stronie promocji i w razie potrzeby pomoże ustalić Klientowi wysokość raty. Dodatkowym wsparciem jest doradca hipoteczny, który pomoże w załatwieniu formalności online oraz przedstawi uproszczoną wycenę nieruchomości dla kredytu do 300 000 złotych. Prawidłowy już wniosek Klient może złożyć całkowicie zdalnie, a skan wszelkich potrzebnych dokumentów należy przesłać w wiadomości e-mail lub za pośrednictwem bankowości Pekao24. Ostatnim etapem przy kredycie hipotecznym jest podpisanie umowy w oddziale Banku Pekao, do którego Klient dostaje zaproszenie po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

Staranie się o kredyt hipoteczny kojarzy się wielu klientom z szeregiem  formalności i licznymi wizytami w oddziale banku. Dlatego uprościliśmy proces wnioskowania o kredyt mieszkaniowy, w całości opierając się na zdalnym kontakcie klienta z doradcą. Wiemy jak ważne jest szczególnie teraz, w czasie pandemii, gdy eliminowanie dodatkowego ryzyka jest tak ważne dla nas wszystkich. Chcemy też dotrzeć z ofertą do jeszcze szerszej grupy klientów, uatrakcyjniając warunki kredytu, a także promując ją szeroko w internecie.

– mówił cytowany w komunikacie Artur Smolarczyk, Dyrektor Biura Kredytów Mieszkaniowych w Banku Pekao S.A.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/636829/kredyt-mieszkaniowy-w-banku-pekao-z-zerowa-prowizja-i-akceptowanym-nizszym-wkladem-wlasnym

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

SGB Bank kontakt infolinia
Banki
author
Patryk Byczek
06 maja 2019

SGB Bank kontakt infolinia

PKO BP w Głubczycach
Oddziały
author
Patryk Byczek
12 sierpnia 2019

PKO BP w Głubczycach

Santander Bank Polska w Nysie
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 maja 2019

Santander Bank Polska w Nysie

Promocja: „Szansa na bonus” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
02 maja 2019

Promocja: „Szansa na bonus” w BNP Paribas

Pekao24 – nowy system transakcyjny banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
25 listopada 2019

Pekao24 – nowy system transakcyjny banku