Alior Bank PGA Polska Tour – turniej golfowy

Alior Bank PGA Polska Tour – turniej golfowy

author
Patryk Byczek
25 lipca 2021

Alior Bank poinformował w komunikacie prasowym, że już dziś, tj. 23 lipca 2021 roku odbędzie się turniej golfowy z serii Alior Bank PGA Polska Tour – najważniejszego cyklu zawodowego w Polsce. Zawody odbywają się na polu klasy mistrzowskiej w Naterkach na Mazurach. Sprawdzamy szczegóły.

W wydarzeniu udział wezmą zawodowcy oraz amatorzy. Alior Bank pełni rolę partnera tytularnego tego wydarzenia.

Turniej golfowy

Na zawodników czeka bardzo wyjątkowe miejsce, które zostało zaprojektowane przez najstarszą na świecie firmę architektów pól golfowych z Wielkiej Brytanii. Oryginalne ukształtowanie terenu oraz bardzo malownicza okolica ośrodka Mazury Golf&CC sprawiają, że odnajdują się tutaj gracze na każdym poziomie zaawansowania. W Naterkach golfiści spotykają na swojej drodze wiele sztucznych, oraz naturalnych przeszkód, dzięki czemu pole golfowe nosi miano jednego z najciekawszych w całej Polsce.

Sukcesy osiągane przez naszych klientów zarówno w biznesie, jak i podczas realizowania sportowych pasji, są dla nas szczególną motywacją do skutecznego działania na polu finansowym. To właśnie dla klientów zmieniamy się i wciąż rozwijamy. Chcemy wspierać ich nie tylko w podejmowaniu kluczowych decyzji, ale być z nimi na co dzień zawsze wtedy, gdy nas potrzebują. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że możemy towarzyszyć zawodnikom w zmaganiach podczas najważniejszego cyklu zawodowego golfa w Polsce.

– mówił cytowany w komunikacie Jacek Taraśkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług Inwestycyjnych i RBL_VC w Alior Banku.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Alior Bank przelewy przychodzące

Alior Banku SWIFT kod

Alior Bank infolinia

23 lipca 2021 roku, czyli pierwszego dnia turnieju Inter Parts Open, zawodowi gracze zagrają razem z amatorami. Dopiero w następnych dwóch dniach odbędą się stricte sportowe zawody, podczas których gracze będą grali w oddzielnych kategoriach. Pula nagrody∂ w konkursie wyniesie 20 000 złotych.

Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest Iwona Duda.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2021-07-22-turniej-golfowy-z-serii-Alior-Bank-PGA-Polska-Tour.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Miliard złotych na rachunkach PPK w PKO TFI
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
15 stycznia 2021

Miliard złotych na rachunkach PPK w PKO TFI

Zgoda UOKiKu na przejęcie Eurobanku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
04 stycznia 2019

Zgoda UOKiKu na przejęcie Eurobanku

Mozipo pożyczki
Firmy pożyczkowe
author
Dominika Sobieraj
03 sierpnia 2018

Mozipo pożyczki

Bank Pocztowy rozszerza współpracę z ITCARD
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
30 marca 2021

Bank Pocztowy rozszerza współpracę z ITCARD

T-Mobile Usługi Bankowe w Częstochowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Częstochowie

Porównaj