Alior Bank promuje Konto Jakże Osobiste

Alior Bank promuje Konto Jakże Osobiste

author
Patryk Byczek
16 lipca 2021

Alior Bank poinformował w komunikacie prasowym o rozpoczęciu kampanii promującej Konto Jakże Osobiste oraz aplikację mobilną Alior Mobile. Instytucję w działaniach wspierają youtuberzy Grupy Filmowej Darwin oraz blogerki: Mamagerka, Agata Berry, Blond Pani Domu oraz W kawiarence. Sprawdzamy szczegóły.

Dzięki pomocy influenserów kampania trafi to większej grupy Internautów, którzy będą mogli zobaczyć, w jaki sposóļ ułatwić sobie codzienne bankowanie, ale nie tylko. Za pomysł i jego realizację odpowiadają Agencja PZL oraz Buzzgrow.

Cel kampanii

Kampania ma na celu przedstawienie Alior Banku jako marki, która posiadając szeroką ofertę usług i rozwiązań może w prosty sposób zaspokajać codzienne potrzeby swoich Klientów, także te nie związane z bankowaniem. Influencerzy w ramach kampanii przygotowują artykuły poradnikowe, w których pokażą między innymi jak:

– oduczać się starych nawyków,
– optymalizować codzienne zadania,
– zarządzać swoim czasem.

Alior Bank wystąpi jako partner tych publikacji. W trwającej kampanii promowane są korzyści wynikające z posiadania Konta Jakże Osobistego, które Klienci mogą dostosowywać do własnych potrzeb. Podobnie jest również z funkcjami oferowanymi przez aplikację Alior Mobile oraz bankowości internetowej Alior Online. Dzięki tym systemom załatwianie większości spraw powiązanych z finansami jest możliwe bez wychodzenia z domu.

Zależało nam, aby społecznościom influencerów zaprezentować Alior Bank jako markę zdolną do zaspokajania codziennych potrzeb odbiorców poprzez nowoczesne rozwiązania technologiczne. Alior Bank pomoże szybko i wygodnie kupić ubezpieczenie, bilety komunikacji miejskiej, opłacić parking lub przejazd autostradą, czy uzyskać niezbędne zaświadczenia.

– mówiła cytowana w komunikacie Magdalena Lewicka, Menedżer ds. Marketingu w Alior Banku

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Alior Bank przelewy przychodzące

Alior Banku SWIFT kod

Alior Bank infolinia

Kampania z influencerami

W ramach kampanii utworzone zostaną:

– akcja-wyzwanie na Instagramie,
– posty w social mediach,
– wideo na YouTube,
– wpisy blogowe.

Działania wystartowały 15 lipca 2021 roku i będą trwały miesiąc. Kampania przygotowała na stałe współpracująca z Alior Bankiem Agencja PZL oraz odpowiadająca za komunikację digtal i influencer marketing agencja Buzzgrow.

Do kampanii zaprosiliśmy sześciu twórców o różnych zasięgach i społecznościach, którzy codziennie inspirują swoich odbiorówPunktem wyjścia dla idei naszej kampanii była umiejętność przyszłości „unlearn”, czyli oduczanie się starych nawyków. Zależało nam, by zachęcić odbiorców do innego spojrzenia na swoją codzienność i zachęcić ich do małych zmian, które mogą mieć dużą siłę. Pozornie błahe zadania, które wykonujemy każdego dnia bez zastanowienia, zrobione inaczej, zgodnie z ideą „smart”, pozwolą odzyskać więcej wolnego czasu. A ten możemy przeznaczyć na przyjemności i to, co jakościowe, a nie konieczne do zrobienia.

– mówił cytowany w komunikacie Michał Nadgrodkiewicz, dyrektor zarządzający PZL & Buzzgrow.

Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest Iwona Duda.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2021-07-15-alior-bank-kjo-influencerzy.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Wypłata gotówki w obcej walucie w oddziale banku
Poradnik
author
Patryk Byczek
28 grudnia 2022

Wypłata gotówki w obcej walucie w oddziale banku

Kredyt samochodowy Bartoszyce
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
04 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Bartoszyce

Rodzina i dom w centrum życia
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
17 maja 2021

Rodzina i dom w centrum życia

Credit Agricole w Stargardzie
Oddziały
author
Patryk Byczek
04 sierpnia 2019

Credit Agricole w Stargardzie

Santander Bank Polska w czołówce rankingu Złoty Bankier
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
25 czerwca 2020

Santander Bank Polska w czołówce rankingu Złoty Bankier

Seniorzy chętnie korzystają z bankowości internetowej
Bez kategorii
autor wpisu
Natalia Narloch
28 listopada 2018

Seniorzy chętnie korzystają z bankowości internetowej

Porównaj