Kredyt gotówkowy Toruń

Kredyt gotówkowy Toruń

author
Aleksandra Gościnna
23 grudnia 2021

Szukasz najlepszej oferty kredytu gotówkowego ? Poniżej zamieściliśmy ranking ofert dla osób mieszkających w Toruniu. Maksymalna kwota, którą może uzyskać kredytobiorca to 200 000 zł, a spłatę bank może rozłożyć nawet na 10 lat. Dla Klientów kredyt gotówkowy to bardzo wygodne finansowanie, które można uzyskać w całości przez Internet. Ponadto procedura kredytowa jest naprawdę prosta i zajmuje kilka chwil.

Kredyt gotówkowy Toruń – ranking

Oferta przygotowana dla miasta Toruń na rok 2022.

Parametry kredytu gotówkowego w Toruniu:

Kwota kredytu:od 100 do 200 000 zł
Spłata kredytu:od 3 miesięcy do 10 lat
Rodzaj produktu:kredyt gotówkowy
Przeznaczenie:na dowolny cel
Wniosek:przez Internet lub w oddziale
Prowizja:od 0 zł
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Kredyt gotówkowy Toruń – ranking
  2. Dla kogo kredyt gotówkowy w Toruniu?
  3. Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego
  4. Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Toruniu?
  5. Kredyty gotówkowe w Toruniu
  6. Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Toruniu?
  7. Przykłady reprezentatywne
Zwiń spis treści

Dla kogo kredyt gotówkowy w Toruniu?

W Toruniu znajdziemy wiele banków komercyjnych specjalizujących się w udzielaniu kredytów gotówkowych. Część produktów dostępna jest w całości online, bez wychodzenia z domu. Dostępność tego finansowania przez Internet sprawia, że jest to przykład kredytu online.  W pozostałych przypadkach konieczna będzie wizyta w oddziale banku lub placówce w Toruniu.
Oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą.

Warto pamiętać, że wszystkie zapisy w umowie kredytowej, powinny być zgodnie z przepisami ustawy prawo bankowe, która reguluje najważniejsze kwestie w tym zakresie.

Warunki do otrzymania kredytu gotówkowego

Warunkiem do otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej jest:

– ukończenie 18 lat
– posiadania zdolności do czynności prawnych
– zameldowania i zamieszkiwanie w Polsce (np. w Toruniu)
– posiadania stałych dochodów
– pozytywna historia kredytowa w BIK (w sytuacji, kiedy nasza historia jest negatywna, możemy skorzystać z opcji kredytu dla zadłużonych)
– wypełnienie wniosku o kredyt
– dostarczenie wymaganych dokumentów

Wnioskując o kredyt gotówkowy w Toruniu powinniśmy dodatkowo posiadać:

a) ważny dowód osobisty
b) konto w banku
c) telefon komórkowy
d) adres e-mail.

Jeśli posiadamy kilka zobowiązań finansowych, możemy mieć kłopot w uzyskaniu kredytu w banku. Jest to spowodowane tym, że przez dodatkowe zadłużenia  nasz budżet nie jest oceniany najlepiej.

Obecnie na rynku finansowym łatwo dostępne są pożyczki chwilowe, przez co wiele osób ma problem ze spłatą swojego zadłużenia. W takiej sytuacji pomocna może być konsolidacja chwilówek, która pozwala na zmianę kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy w Toruniu?

Procedura kredytowa różni się w zależności od banku i sposobu zawarcia umowy o kredyt. Można jednak przyjąć w uproszczeniu, że proces wygląda następująco:

1. Wybieramy interesujący nas kredyt.
2. Wskazujemy kwotę kredytu oraz okres spłaty.
3. Wypełniamy wniosek o kredyt.
4. Bank weryfikuje nasze dane.
5. Otrzymujemy decyzję kredytową.
6. Zawieramy umowę o kredyt.
7. Wypłata pieniędzy na konto.

Umowę zawieramy przez Internet, przez telefon, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku w Toruniu.

Podobnie, jak w sytuacji wzięcia pożyczki na dowód, podstawowym wymaganym dokumentem do otrzymania finansowania jest dowód osobisty Klienta. Banki wymagają również, aby Klienci uzyskiwali stałe dochody, dlatego może pojawić się również konieczność dostarczenia zaświadczenia od pracodawcy. Dla osób, które mają problem z udokumentowaniem swoich przychodów pozostają natomiast pożyczki bez zaświadczeń.

Mieszkasz w Toruniu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Toruń – darmowe pożyczki

Pożyczki Toruń – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Toruń – niska rata

Kredyt hipoteczny Toruń – ranking

Kredyty gotówkowe w Toruniu

Warto pamiętać, że kredyt gotówkowy może zostać przeznaczony na dowolny cel. Do otrzymania pieniędzy będziemy potrzebowali dowodu osobistego oraz potwierdzenia naszego dochodu. W zależności od oferty, może to być zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach lub zwykły wyciąg z rachunku bankowego z 3 ostatnich miesięcy, na który wpływa nasz dochód. Kredyt dostępny jest również dla emerytów i rencistów. Klienci, którzy z różnych przyczyn nie mogą uzyskać kredytu w banku, mogą wybrać alternatywną opcję finansowania udzielanego w instytucjach pozabankowych. Jedną z takich opcji jest np. pożyczka na raty.

Kredyt Toruń – o czym należy pamiętać?

Przy ubieganiu się o kredyt w Toruniu należy zadbać o dobrą historię kredytową i zdolność kredytową. W praktyce oznacza to, że wszystkie zobowiązania musimy spłacać terminowo, a nasze miesięczne przychody powinny wynosić średnio około 1500-2000 zł (co zależy też od ich źródła).

W innym wypadku może nastąpić odmowa udzielenia kredytu. Całe szczęście powstała alternatywa w postaci pożyczki bez baz – takie, przy której w procesie pożyczkowym nie ma sprawdzania Klientów w BIK, ERIF, KRD i innych bazach. Wnioskować w Toruniu można przez Internet i stacjonarnych placówkach bankowych.

Na co można przeznaczyć kredyt gotówkowy w Toruniu?

Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel. Popularna inwestycja to: remont lub zakup samochodu. Klienci często finansują również remont mieszkania lub zakup sprzętu AGD czy RTV. To sprawdzone rozwiązania dla osób z Torunia i okolic szukających dodatkowego finansowania. Bankowe kredyty oferują najniższe oprocentowania, dzięki czemu co miesiąc płacimy niską ratę. Sprawdzajmy przede wszystkim RRSO, czyli rzeczywistą stopę rocznego oprocentowania. Jest to zatem dobra alternatywa dla pożyczek prywatnych, których ogłoszenia znaleźć można w serwisach internetowych.

Jak szybko kredyt trafi na konto?

Czas wypłaty kredytu zależy od kilku czynników:
– rodzaju wnioskowania (przez Internet lub w oddziale banku)
– kwoty kredytu, o którą wnioskujemy
– naszej zdolności oraz historii kredytowej
– wymaganej liczby dokumentów.

Składając wniosek o kredyt przez Internet, pieniądze możemy otrzymać nawet w ciągu 24 godzin. Wybierając wizytę w tradycyjnej bankowej placówce, ten czas może się wydłużyć do 1-2 dni roboczych. Niezależnie od metody wnioskowania, pieniądze są przelewane na nasz rachunek bankowy. Pamiętajmy o tym, aby finansowaniem nie spłacać poprzednich zadłużeń, gdyż w ten sposób łatwo wpaść w spiralę zadłużenia. Sposobem na uniknięcie długów może być kredyt oddłużeniowy albo kredyt konsolidacyjny online – dostępny w pełni bez wychodzenia z domu.

Ile trzeba zarabiać, aby otrzymać kredyt gotówkowy w Toruniu?

Trudno jednoznacznie wskazać, ile trzeba zarabiać, aby uzyskać kredyt gotówkowy. Znaczenie ma bowiem to, ile chcemy pożyczyć i na jaki okres. Bez wątpienia dla banków ważne będzie, abyśmy otrzymywali stałe dochody z udokumentowanego źródła. Wysokość dochodów oceniania jest indywidualnie w każdym wypadku, znaczenie będzie mieć także to, ile osób przebywa na naszym utrzymaniu, a także fakt, czy mamy inne zobowiązania finansowe.

Warunki udzielanego finansowania będą zatem od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat i czas spłaty. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Gdzie dostaniemy kredyt gotówkowy w Toruniu?

Poniżej znajdziecie adresy oddziałów i placówek bankowych w Toruniu:

Kasa Stefczyka Toruń

– ul. Jamontta 10A, 87-100 Toruń

– ul. Wybickiego 24/26, 86-300 Toruń


Alior Bank Toruń

ul. Chełmińska 6, 87-100 Toruń

ul. Rydygiera 26, 87-100 Toruń

ul. Jamontta 10A, 87-100 Toruń

ul. Małe Garbary 2, 81-100 Toruń

ul. Wodociągowa 3, 87-108 Toruń


BNP Paribas Toruń

ul. Wały Gen. Sikorskiego 15, 87-100 Toruń

ul. Szeroka 7, 87-100 Toruń

ul. Mickiewicza 85A, 87-100 Toruń

ul. Kar. S. Wyszyńskiego 6, 87-100 Toruń


PKO BP Toruń

87-100 Toruń, ul. Grudziądzka 4

87-100 Toruń, ul. Szeroka 14/16

87-100 Toruń, ul. Mickiewicza 104

87-100 Toruń, ul. Lelewela 33

87-100 Toruń, ul. Kościuszki 51 B

87-100 Toruń, ul. Gagarina 11

87-100 Toruń, ul. Legionów 216Fo 5

87-100 Toruń, ul. Poznańska 59

87-100 Toruń, ul. Łyskowskiego 29/35

87-100 Toruń, ul. Dziewulskiego 12

87-100 Toruń, ul. Wyszyńskiego 6


Provident Toruń

– ul. Witosa 18 20-315 Toruń


Getin Bank Toruń

– ul. Szosa Chełmińska 80, 87-100 Toruń

– Pl. Teatralny 5, 87-100 Toruń

Przykłady reprezentatywne

1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Smartney

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,19%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14 160,81 zł, całkowita kwota do zapłaty 21 802,06 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 7 641,25 zł (w tym: prowizja 2 769,86 zł, odsetki 4 871,39 zł), 65 miesięcznych równych rat po 330,34 zł, ostatnia rata wyrównująca 329,96 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Korzystna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 34,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8 922,05 zł, całkowita kwota do zapłaty 13 999,88 zł, oprocentowanie zmienne 9,5%, całkowity koszt kredytu 5 077,83 zł (w tym: prowizja 3 083,41 zł, odsetki 1 994,42 zł), 38 miesięcznych równych rat po 359,00 zł, ostatnia rata wyrównująca 357,88 zł. Kalkulacja na dzień 04.11.2021 r.


3) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 13.10.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 8%, całkowity koszt kredytu: 1 773,38zł obejmuje: prowizję: 1 023,37zł, odsetki: 750,01zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 23,75%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5 000,00 zł; czas obowiązywania umowy: 35 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 6 773,38 zł; wysokość 34 miesięcznych równych rat 193,52zł, ostatnia rata w wysokości 193,70zł.


4) Alior Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


5) PKO BP

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,45%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 7 100,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 7 645,32 zł, oprocentowanie zmienne 7,20%, całkowity koszt kredytu 545,32 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 545,32 zł), 23 miesięczne raty równe po 318,55 zł i ostatnia rata: 318,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.03.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


6) SuperGrosz

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 74.76% dla całkowitej kwoty pożyczki 10000 PLN, czas obowiązywania umowy 40 miesięcy, spłata w 40 ratach miesięcznych po 563.89 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 7.2% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 12555.54 zł, w tym: prowizja 10000 zł, odsetki 2555.54 zł. Całkowita kwota do zapłaty 22555.54 zł (stan na dzień 04.10.2021).


7) BNP Paribas

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego na 15.11.2021 r. wynosi 12,73 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32000 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 100,47 zł oprocentowanie stałe 9,49 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 100,47 zł (prowizja 2560,00 zł; odsetki 12 540,47 zł ) 82 miesięczne raty (81 po 574,39 zł i jedna 574,88 zł).


8) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.


9) Getin Bank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 31 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 60 876 zł, oprocentowanie zmienne 9,49%, całkowity koszt kredytu 29 576 zł (w tym: prowizja 5 226,11 zł, odsetki  17 288,76 zł, koszt ubezpieczenia 7 061,13 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 684 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.11.2021r. na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

69
69
2014-06-12 13:24:24

Ja brałem w deutsche banku, wszystko super poza jedną rzeczą: czas na decyzję kredytową. Mógłby zajmować mniej...

goog
goog
2014-06-04 14:43:02

Z czystym sercem polecam Bank millennium. Pożyczkę dostałem bardzo szybko

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Nowym Dworze Gdańskim
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
24 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Nowym Dworze Gdańskim

Pożyczki bez zaświadczeń Ostróda
Pożyczki miasta
author
Dominika Sobieraj
27 lutego 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Ostróda

Ile studenci zapłacą za wynajem mieszkania ?
Blog
author
Aneta Jankowska
22 września 2017

Ile studenci zapłacą za wynajem mieszkania ?

Millenialsi z pożyczką
Blog
author
Patryk Byczek
26 stycznia 2018

Millenialsi z pożyczką

Bank Spółdzielczy w Suwałkach sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
20 września 2019

Bank Spółdzielczy w Suwałkach sesje przychodzące i wychodzące

Z kartą VISA kino tańsze o połowę
Wpisy
author
Aneta Jankowska
09 marca 2017

Z kartą VISA kino tańsze o połowę

Porównaj