zadluzenia.com
zamknij

Nowa aplikacja T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe ma w planach nowy serwis bankowości internetowej. Ma on zostać udostępniony klientom już w kwietniu razem z aktualizacją bankowości mobilnej.
 


Tysiące użytkowników

 

W ubiegłym roku klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogli cieszyć się nową aplikacją mobilną. Dziś korzysta z niej ponad 55 tys. aktywnych użytkowników. Dzięki takiej aplikacji klienci mogą wykonać wszystkie najpotrzebniejsze operacje bez logowania się do bankowości internetowej. 
 
W trakcie konferencji prasowej została zapowiedziana nowa bankowość internetowa T-Mobile Usługi Bankowe. Serwis ma zostać udostępniony w kwietniu tego roku. Został on zaprojektowany zgodnie z aktualnymi trendami w technice RWD, dlatego też będzie się między innymi automatycznie dopasowywał do rozmiaru monitora. Użytkownicy nie poczują różnicy w wyświetlaniu go na dużych ekranach komputerów czy na tych mniejszych komórkowych wyświetlaczach.  

 

 

Ponad standardy rynkowe  

 

Pierwsi klienci testują już nowy serwis. Jak informuje bank, wszystkie procesy zostały dopasowane i zaprojektowane specjalnie dla urządzeń mobilnych i pod ich kątem zoptymalizowane (mowa tu o koncepcjach Mobile First i User Centered Design). Julian Krzyżanowski, rzecznik prasowy TMUB, dodaje:

 

- W rozwiązaniu został uwzględniony nowoczesny design, funkcjonalność oraz usługi daleko wykraczające poza standardy rynkowe. Wdrożenie połączone będzie z aktualizacją bankowości mobilnej, która ma spełniać dodatkowe funkcje. 

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY