BNP Paribas usprawnia bankowość internetową dla firm

BNP Paribas usprawnia bankowość internetową dla firm

author
Patryk Byczek
13 września 2021

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym, że na bardzo skrupulatnie i sukcesywnie realizuje strategię udoskonalania bankowości internetowej, z której korzystają korporacje i przedsiębiorstwa. 11 września 2021 roku platforma [email protected] zmieniła nazwę an GOonline Biznes. Sprawdzamy szczegóły.

Oprócz nazwy zmieniła się również strona logowania, dzięki czemu Klienci będą mogli korzystać z nowego i ulepszonego modułu “Rachunki”. Sektor ten pozwoli na jeszcze bardziej intuicyjne i wygodne poruszanie się po nowej bankowości internetowej.

Kolejny etap zmian

BNP Paribas podaje, że nowości w bankowości internetowej dla firm to kolejny etap zmian, które instytucja realizuje w ramach nowej odsłony bankowości internetowej Banku BNP Paribas. Do tej pory w systemie [email protected] Klienci mieli możliwość korzystania z części systemu GOonline Biznes, która skupiała w sobie takie moduły, jak:
– Inkasa eksportowe i importowe,
– Kredyty,
– Mass collect,
– Obsługa zleceń,
– Wnioski i dyspozycje.

Stawiamy na funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wszystkie rozwiązania GOonline Biznes, które sukcesywnie dostarczamy przedsiębiorcom i korporacjom, są wypracowane we współpracy z naszymi Klientami, z nastawieniem na maksymalną wygodę i samodzielność użytkownika. Jednocześnie stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, które zwiększają bezpieczeństwo Klientów w kanałach elektronicznych. Prace nad nową bankowością internetową prowadzone są w metodyce Agile, dzięki czemu wszelkie usprawnienia  uwzględniane są na bieżąco, na etapie opracowywania wdrożenia.

– mówił cytowany w komunikacie Maciej Glapa, Dyrektor Zarządzający Pionu Cash Management w Banku BNP Paribas.

Zmiany po 11 września

BNP Paribas informuje, że po zmianach, które nastąpiły 11 września 2021 roku, sposób logowania się do bankowości internetowej dla firm nie zmieni się. Dotychczasowy login oraz hasło pozostaną niezmienione – podobnie jak metody autoryzacji. Zmieni się wyłącznie adres oraz wygląd strony logowania – pojawią się nowe kolory oraz szata graficzna. Bank podkreśla jednak, że najważniejsza są zmiany strukturalne.
Na stronie pojawił się nowy moduł “Rachunki”, który jest jeszcze bardziej intuicyjny oraz posiada dodatkowe funkcjonalności. Klienci firmowi mogą zarządzać widokiem listy rachunków, zmieniać ich kolejność na wyświetlanej liście, czy sortować i filtrować historię transakcji na wielu kontach w jednym momencie w odniesieniu do pojedynczej firmy, czy holdingu. Dodatkowo Klienci zyskali możliwość dodawania rachunków do ulubionych i zmieniania im nazw. Trzeba także zaznaczyć, że nie zmienił się zakres uprawnień Użytkowników oraz schematy akceptacji, a także sposób zlecania przelewów i generowania wyciągów.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/692618/kolejny-etap-wdrazania-nowej-bankowosci-internetowej-dla-firm-banku-bnp-paribas-biznespl-net-zmienia-sie-w-goonline-biznes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak wymienić stare banknoty?
Poradnik
autor wpisu
Marta Janusz
16 grudnia 2022

Jak wymienić stare banknoty?

Ile kosztuje rezonans magnetyczny?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
02 czerwca 2019

Ile kosztuje rezonans magnetyczny?

Kredyt samochodowy Tarnów
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
07 listopada 2017

Kredyt samochodowy Tarnów

Dwie piąte Polaków źle wróży polskiej gospodarce
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
02 lutego 2020

Dwie piąte Polaków źle wróży polskiej gospodarce

Aasa – opinie
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
28 lutego 2019

Aasa – opinie

Dzień Dziecka przez cały czerwiec w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
01 czerwca 2020

Dzień Dziecka przez cały czerwiec w BNP Paribas

Porównaj