Klienci indywidualni BNP Paribas przejdą do GOonline

Klienci indywidualni BNP Paribas przejdą do GOonline

author
Patryk Byczek
19 maja 2020

BNP Paribas w najnowszym komunikacie prasowym poinformował o tym, że do 22 maja 2020 roku wszyscy Użytkownicy bankowości internetowej BNP Paribas będą korzystać z systemu GOonline, natomiast system [email protected] zostanie wyłączony.

GOonline jest nowoczesnym systemem bankowości internetowej, który BNP Paribas uruchomił pod koniec lipca 2019 roku. System zaprojektowano zwracając szczególną uwagę na wygodę Użytkownika i opierając go o najnowsze rozwiązania technologicznych. Dokładnie w piątek 22 maja 2020 roku GOonline będzie jedynym dostępnym w BNP Paribas systemem bankowości internetowej, z którego będą mogli korzystać Klienci detaliczni.

GOonline to bankowość elektroniczna nowej generacji. Budowaliśmy ją w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, stawiając na bezpieczeństwo, intuicyjność, przyjazny design. System jest też w pełni kompatybilny z aplikacją bankowości mobilnej GOmobile. Zależało nam, aby to narzędzie było jak najszybciej dostępne dla wszystkich naszych klientów. Od lipca 2019 r. trwa proces migracji użytkowników poprzedniej wersji bankowości internetowej [email protected], który planujemy zakończyć 22 maja 2020 r.

– mówił cytowany w komunikacie banku Marcin Bodnar, Dyrektor Zarządzający Pionu Bankowości Internetowej w BNP Paribas.

GOonline w BNP Paribas

Klienci indywidualni BNP Paribas, którzy od listopada 2019 roku posiadają dostęp do bankowości internetowej mieli możliwość przekonać się o zaletach GOonline. Aby zalogować się do systemu należy używać tego samego loginu co w przypadku systemu [email protected] Z innowacyjnej i bezpiecznej bankowości internetowej BNP korzystają już również Klienci Wealth Management. W GOonline Użytkownicy w bardzo prosty i intuicyjny sposób znajdą informacje dostępne także w poprzednim systemie:

– historię rachunku,
– stałych odbiorców,
– płatności zdefiniowane w systemie [email protected]

Operacja wyłączenia starego systemu nie będzie miała jakiegokolwiek wpływu na korzystanie z aplikacji GOmobile. Nowo wprowadzony system nie ma połączenia z systemem [email protected], do którego Klienci firmowi logują się za całkowicie odrębnie.

Bezpieczny system

Nowa bankowość internetowa BNP Paribas – GOonline – jest systemem przyjaznym i co najważniejsze bardzo bezpiecznym. System skonstruowany w taki sposób, aby Użytkownik stosując jak najmniejsza liczbę kliknięć mógł wykonać najpotrzebniejsze czynności. Chodzi między innymi o szybki dostęp do najważniejszych produktów bankowych widocznych tuż po zalogowaniu się do systemu. W panelu bocznym widnieje komunikat przypominający o zbliżających się płatności cyklicznych. Sytem dbając o komfort Użytkowników posiada wiele uprawnień, o których sygnalizowali sami Klienci.

Nowa bankowość pozwala na wygodne:

– wykonanie zlecenia przelewu,
– sprawdzenie wysokości i terminu spłaty najbliższej raty kredytu,
– aktywowanie karty,
– zmienienie kodu PIN do karty,
– modyfikowanie limitów płatności kartą,
– zmienienie swoich danych adresowych.

GOonline daje również Użytkownikom możliwość rozłożenia raty spłaty karty kredytowej, czy skontaktowania się z doradcą poprzez czat.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/513099/wszyscy-klienci-indywidualni-banku-bnp-paribas-przejda-do-goonline-do-22-maja-2020-r

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Bank Polska w Hrubieszowie
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
09 października 2020

Santander Bank Polska w Hrubieszowie

Promocja: „Nest Konto z wiosennym bonusem” w Nest Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
17 kwietnia 2019

Promocja: „Nest Konto z wiosennym bonusem” w Nest Banku

Nowa kadencja zarządu PZU
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
29 marca 2019

Nowa kadencja zarządu PZU

Zasiłek tacierzyński – na czym polega?
Świadczenia socjalne
author
Halszka Gronek
20 lutego 2020

Zasiłek tacierzyński – na czym polega?

Pekao nawiązał współpracę z PolChambers
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
13 marca 2019

Pekao nawiązał współpracę z PolChambers

Porównaj