Kolejna marka polskiego fintechu dołączyła do Bancovo

Kolejna marka polskiego fintechu dołączyła do Bancovo

author
Halszka Gronek
14 listopada 2019

Od niedawna klienci internetowej platformy kredytowej Bancovo mogą korzystać z usług dostarczanych przez markę Finces. Jest to drugi podmiot – po dobrze rozpoznawalnym SuperGroszu – zarządzany przez polski fintech AIQLABS, którego oferta trafiła do katalogu produktów i usług Bancovo. 

O sukcesach platformy Bancovo nie trzeba przekonywać nikogo, kto śledzi najnowsze trendy na rynku kredytowym. Platformę wdrożono na polskim rynku w marcu ubiegłego roku i od tamtego czasu Bancovo determinacją rozszerza zakres usług oferowanych polskim konsumentom. Co warte wypunktowania, od niedawna klienci platformy mogą korzystać z usług dostarczanych przez markę Finces podlegającą pod polski fintech zarządzający zintegrowanymi rozwiązaniami finansowymi dla klienta indywidualnego i biznesowego AIQLABS.

Warto dodać, iż Finces jest drugą marką – po dobrze rozpoznawalnym SuperGroszu – która została przyłączona do popularnej platformy pośredniczącej w udzielaniu kredytów online (Bancovo). Finansowanie SuperGrosz przebiega wedle specjalnie opracowanych algorytmów, które w czasie rzeczywistym dokonują weryfikacji wniosków, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo danych. Dostawcy usługi zapewniają, że cały proces wydawania decyzji kredytowej jest błyskawiczny, a sama oferta – dopasowywana do możliwości budżetowych wnioskującego. 

Produkty SuperGrosza udostępnione polskim klientom na platformie Bancovo to kredyty na miarę XXI wieku. Gwarantują one odpowiednio długi tenor spłaty dla maksymalnej oferowanej kwoty pożyczki, przy czym samo ubieganie się o wsparcie przebiega na wygodnym, komfortowym i szybkim kanale internetowym. Oferta marki Finces – również należącej do fintechu AIQLABS – ma jeszcze bardziej urozmaicić gamę rozwiązań dostępnych Polkom i Polakom w Bancovo. Partnerzy kują żelazo póki gorące i nie wykluczają rozszerzenia współpracy o kolejne produkty.

Atrakcyjna oferta priorytetem Bancovo

Bancovo to pierwsza w Polsce w pełni cyfrowa platforma służąca do porównywania ofert kredytów i pożyczek dostępnych na danym rynku. Inwestorem platformy Bancovo jest Alior Bank – instytucja ciesząca się ugruntowaną pozycję na polskim rynku bankowym. 

W ciągu kilkunastu miesięcy funkcjonowania na polskim rynku platforma Bancovo zdołała wypracować dla siebie dobrą pozycję na lokalnym rynku podmiotów pośredniczących w udzielaniu kredytów i pożyczek przez Internet. Duże grono klientów, którzy zaufali platformie, pozostawiając dobre opinie o podmiocie, najlepiej świadczy o działaniu Bancovo. Jednak osiągnięcia tak dobrych wyników nie byłoby możliwe, gdyby nie odpowiedni dobór współpracujących dostawców usług. 

"

Partnerów dobieramy mając na uwadze komfort naszych klientów. Oznacza to, że obok używanego zaplecza technologicznego, stawiamy także na niezawodność proponowanych rozwiązań finansowych. Aiqlabs wykorzystując oba aspekty w swojej działalności, gwarantuje przyjazność i szybkość usługi pożyczkowej, która z perspektywy użytkowników jest potrzebna dokładnie w momencie wnioskowania. Zarówno w przypadku firm, jak i konsumentów

– komentuje Marcin Mikołajczak, członek zarządu Bancovo. Polski fintech AIQLABS spełnił wysokie wymogi platformy kredytowej online, dzięki czemu już dwie zależne od niego marki nawiązały współpracę z Bancovo, a kolejne – co potwierdzają sami partnerzy – mogą dołączyć do projektu już w niedługim czasie. Agata Lejman, Marketing Manager w AIQLABS, tłumaczy:

"

Zależy nam na zapewnianiu transparentnych i skutecznych usług naszym klientom, którzy potrzebują długo i krótkoterminowego dostępu do funduszy. Koncentrujemy się na ciągłym ulepszaniu funkcjonalności naszych procesów.


Źródła:
https://alebank.pl/polski-fintech-aiqlabs-dolaczyl-do-bancovo/?id=303585&catid=18916

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Olkusz
Oddziały
author
Patryk Byczek
27 października 2020

Kasa Stefczyka Olkusz

KredytOK w Ostrowcu Świętokrzyskim
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
27 stycznia 2017

KredytOK w Ostrowcu Świętokrzyskim

Ile zarabia kierowca autobusu?
Ekonomia
author
Aleksandra Gościnna
03 listopada 2021

Ile zarabia kierowca autobusu?

Jak pożycza współczesna Polka
Blog
author
Aneta Jankowska
07 marca 2017

Jak pożycza współczesna Polka

PKO BP w Pobiedziskach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
14 sierpnia 2019

PKO BP w Pobiedziskach

Provident w Rzeszowie
Oddziały
autor wpisu
Marek_Rutkowski
07 marca 2019

Provident w Rzeszowie

Porównaj