Kolejna multifukncjonalna placówka Santander Bank Polska

Kolejna multifukncjonalna placówka Santander Bank Polska

author
Dominika Sobieraj
15 września 2020

Santander Bank Polska poinformował w komunikacie prasowym o otworzeniu kolejnej multifukncjonalnej placówki, w której Klienci instytucji będą mogli skorzystać z kawiarni oraz specjalnej przestrzeni przygotowanej do pracy. Sprawdzamy szczegóły.

Placówkę typu Work/Café Santander Bank Polska otworzył w Gdańsku. Pierwszą tego rodzaju placówkę instytucja otworzyła w Warszawie.

Obserwujemy, jak zmienia się nasze otoczenie i potrzeby klientów. Wielu ludzi pracuje projektowo, zdalnie lub jako freelancerzy. Badania globalnej firmy doradczej Gartner wskazują, że nawet 30% pracowników będzie pracowało zdalnie już na stałe, zaś wielu zacznie, aktywniej niż dotychczas, dzielić swój czas pomiędzy pracę w biurze i poza nim. Wiemy, że obok profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości produktów konsumenci oczekują od nas także zrozumienia i dopasowania do ich trybu życia, szczególnie po zmianach, które wywołała pandemia COVID-19. Stworzyliśmy dla nich wygodną przestrzeń, w której mogą łączyć obowiązki ze spędzaniem czasu w przyjemnym otoczeniu, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich zasad sanitarnych, obowiązujących podczas pandemii.

– mówił cytowany w komunikacie Krzysztof Piskorski, dyrektor 1 Regionu Santander Bank Polska w Gdańsku.

Pierwsza placówka Work/Café

W roku ubiegłym Santander Bank Polska otworzył swoją pierwszą placówkę Work/Café w Warszawie przy ulicy Złotej 44. Lokalizacja wyróżnia się bardzo dobrą dostępnością do komunikacji miejskiej, a także najważniejszych punktów zlokalizowanych na mapie Warszawy. Z danych zebranych przez firmę Cushman & Wakefield wynika, że łącznie 60% zasobów powierzchni coworkingowych znajduje się blisko centrum stolicy.

Klienci Santander Bank Polska bardzo pozytywnie zareagowali na nory format placówki. Klienci doceniają przede wszystkim doskonałą lokalizację oraz dostępność doradców w placówce w soboty. Z bardzo dobrym przyjęciem spotkała się także możliwość rezerwacji dalej na spotkania biznesowe. Jeszcze przed wprowadzeniem obostrzeń wywołanych epidemią koronawirusa, w Work/Café miały miejsce wydarzenia i spotkania: od innowacji w IT, HR, po wydarzenia life-style i kulturalne.

Work/Café w Trójmieście

Placówka Santander Bank Polska typu Work/Café jest zlokalizowana przy ulicy Grunwaldzkiej 472 w Gdańsku, w kompleksie biurowym OLIVIA Business Centre (Olivia Gate). Pomysł na taki format placówki skupia w sobie oddział banku, przestrzeń to pracy i kawiarnię, powstał w chilijskim Banco Santander, który prowadzi 55 takich placówek. Polska wchodzi w skład ośmiu państw na świecie, które posiadają oddziały tego typu.

Klienci Banku mogą skorzystać z bardzo bogatej oferty kawiarni. Instytucja zadbała o najwyższą jakość serwowanej kawy, która jest dostarczana przez rodzinną firmę Cophi Solutions. Ziarna kawy pochodzą z upraw w:

– Brazylii, 
– Etiopii,
– Indii,
– Kolumbii,

natomiast wypalane są w Polsce. Klienci, którzy płacą kartą mogą liczyć na 30% zniżki na wszystkie produkty w kawiarni.

Wiele osób pracuje nadal zdalnie, a otoczenie domowe często nie pozwala im na komfortowe warunki pracy. Dlatego do dyspozycji klientów oddajemy przestrzeń, w której będą mogli pracować w przyjemnym otoczeniu, zorganizują swoje spotkania biznesowe czy telekonferencje, skorzystają z zaplecza multimedialnego, sprzętu biurowego, a także uzyskają wsparcie naszych opiekunów. Mamy również nadzieję, że w niedalekiej przyszłości uda nam się powrócić do organizacji ciekawych wydarzeń.

– mówiła cytowana w komunikacie Roksana Malesa-Danieluk, odpowiedzialna za efektywną dystrybucję.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.


źródło: https://media.santander.pl/pr/567030/santander-bank-polska-z-kolejna-work-cafe

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Pożyczki bez zaświadczeń Tarnów
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
07 listopada 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Tarnów

W niedziele nie zrobimy zakupów na raty
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
07 lutego 2018

W niedziele nie zrobimy zakupów na raty

NOTUS Finanse – oddział w Koszalinie
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
17 września 2018

NOTUS Finanse – oddział w Koszalinie

Promocja: „Mam Inteligo” w Inteligo
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
04 lutego 2019

Promocja: „Mam Inteligo” w Inteligo

SKOK Chmielewskiego Krasnystaw
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
21 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Krasnystaw

Kredyt gotówkowy Lublin
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
20 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Lublin