Alior Bank w Gryficach

Alior Bank w Gryficach

W Gryficach jest jeden oddział Alior Banku. Sprawdzamy wszelkie dane kontaktowe i adresowe.

author
Aleksandra Gościnna
22 maja 2024

Adres placówki partnerskiej Alior Banku w Gryficach

Alior Bank posiada jedną placówkę partnerską w Gryficach:

  • ul. Niepodległości 39/5, 72-300 Gryfice

Sprawdź także opinie Klientów na temat Alior Banku oraz zobacz inne istotne informacje: sesje przelewów w Alior Banku oraz dane kontaktowe do Alior Banku.

Placówka partnerska Alior Banku w Przeźmierowie - szczegółowe informacje

1) Alior Bank Gryfice, ul. Niepodległości

Ta placówka partnerska obsługuje klientów indywidualnych oraz indywidualną działalność gospodarczą.

  • Adres: ul. Niepodległości 39/5, 72-300 Gryfice
  • Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 09:30 – 16:30
  • Mapa dojazdu:

Oferta Alior Banku w Gryficach

Przykłady reprezentatywne oferty Alior Banku

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Internetowej wynosi 12,57%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 31 700 zł; całkowita kwota do zapłaty: 40 906,85 zł; oprocentowanie stałe: 11,9%; całkowity koszt pożyczki: 9206,85 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 9206,85 zł; 53 miesięczne raty, w tym 52 równe raty w wysokości 771,83 zł,ostatnia rata: 771,69 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.03.2024 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) kredytu konsolidacyjnego wynosi 12,57%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 31 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 41 229,01 zł; oprocentowanie stałe: 11,9%; całkowity koszt kredytu: 10 129,01 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 10 129,01 zł; 59 miesięcznych rat, w tym 58 równych rat w wysokości 698,80 zł, ostatnia rata: 698,61 zł. Kalkulacja została dokonana na 2.11.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Źródła:

https://www.aliorbank.pl/placowki-i-bankomaty.html

https://pl.wikipedia.org/wiki/Gryfice

author
Aleksandra Gościnna
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile zarabia murarz?

Murarz jest wykwalifikowanym pracownikiem fizycznym, który zajmuje się wznoszeniem ścian oraz innych elementów z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych.

author
Sandra Tessmer
21 listopada 2019
Jej obszarem zainteresowań w ramach pracy na stronie zadluzenia.com są pytania typu "ile kosztuje" oraz "ile zarabia," a jej teksty dostarczają czytelnikom wglądu w koszty różnych usług i życiowych wydatków, oraz średnie zarobki w różnych zawodach.

Co można sprzedać w lombardzie?

Pożyczki lombardowe wciąż cieszą się sporą popularnością. Dla jednych uchodzą one za wyjątkowo niekorzystne, dla innych natomiast są najlepszym sposobem na szybkie zyskanie gotówki. Sprawdziliśmy więc, na czym polegają pożyczki lombardowe i co tak naprawdę może być przedmiotem zastawu w lombardzie. 

author
Halszka Gronek
09 marca 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

BNP Paribas oddziały w Limanowej

Szukasz danych o oddziałach BNP Paribas w Limanowej? Sprawdź poniższe informacje, w których zawarliśmy adresy, numery kontaktowe oraz szczegóły oferty w placówkach w Twoim mieście.

author
Patryk Byczek
25 kwietnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Ekspres Pożyczka – chwilówka na raty

Ekspres Pożyczka to kolejna firma udzielająca pożyczek przez Internet. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 700 zł.

author
Patryk Byczek
17 października 2016
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dokąd Polacy najchętniej wyjeżdżają na Sylwestra?

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzą go Polacy? Część z nas zdecyduje się na spotkania ze znajomymi, odpoczynek w domu, a inni już szykują się na sylwestrowy wyjazd.  Serwis KAYAK.pl przygotował zestawienie najpopularniejszych miejsc, które odwiedzimy na koniec roku.

author
Aneta Jankowska
28 grudnia 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

UOKiK zachęca do kredytów hipotecznym o stałym oprocentowaniu  

Jak wynika z dziś opublikowanego przez UOKiK apelu, Urząd ten chciałby, aby banki oferowały swym Konsumentom kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu. Takie rozwiązanie miałoby zapewnić szerszą ochronę Klienta na czas spłaty zobowiązania. 

author
Halszka Gronek
18 czerwca 2018
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.
Porównaj