Promocja: „Z nami najlepiej – II edycja” w Alior Banku

Promocja: „Z nami najlepiej – II edycja” w Alior Banku

author
18 października 2019

W Alior Banku trwa druga edycja super promocji, w której nowi Klienci za spełnienie bardzo prostych warunków mogą zgarnąć 200 złotych premii. Promocja trwa do 15 listopada 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji Alior Banku mogą skorzystać wyłącznie nowi Klienci instytucji, którzy od 1 września 2018 roku nie posiadali jakiegokolwiek konta osobistego i walutowego oraz Karty Kibica w Alior Banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy przede wszystkim zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji. Kolejnym krokiem jest spełnienie zadania, którego treść Alior Bank załączy w przesłanej do Klientów wiadomości. Bank informuje jednak, że “Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej”. Dodatkowo Alior Bank informuje, że Uczestnik promocji nie może mieć złożonego jakiegokolwiek wniosku internetowego o KJO w okresie od 01 kwietnia 2019 roku do 16 października 2019 roku.

Jak zdobyć nagrody

Jeżeli spełniamy wyżej wypisane warunki trzeba złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową za pomocą specjalnie przygotowanej strony promocyjnej. Zawnioskować należy do 15 listopada 2019 roku. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku. Umowę można podpisać na stronie internetowej, poprzez kuriera lub w trakcie rozmowy telefonicznej z bankiem.

Jak zdobyć nagrody

Aby otrzymać premię w wysokości 200 złotych należy w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych:

– zalogować się do aplikacji Alior Banku,
– wykonać przynajmniej przynajmniej trzech transakcji bezgotówkowych kartą,
– zapewnić wpływ na Konto Jakże Osobiste o wartości minimum 1000 złotych

sekcja-szara]

Najważniejsze informacje dla Klientów:

 

Księgowanie przelewów Alior Bank

 

IBAN w Alior Bank

 

Alior Bank infolinia

[/sekcja-szara]

źródło grafiki: Alior Bank

Co można otrzymać?

Premia pieniężna o wartości 200 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank przyzna Klientowi nagrodę do końca czwartego miesiąca licząc od momentu podpisania umowy o konto.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy tutaj.


Konto Jakże Osobiste

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku może kosztować Klientów 10 złotych lub być darmowe. Aby rachunek był bezpłatny Klienci muszą zapewnić wpływ w wysokości minimum 1500 złotych z rachunku założonego w innym banku. Dodatkowy koszt może generować posiadanie karty debetowej. Klienci mogą płacić za kartę 5 złotych miesięcznie lub nie płacić za kartę, lecz w danym miesiącu trzeba wykonać transakcje gotówkowe kartą na kwotę przynajmniej 300 złotych. Kolejny koszt równy 2,5 zł Klienci poniosą za wypłaty z bankomatów obcych. Wypłaty z własnych bankomatów są darmowe. Warto zaznaczyć, że młodzi Klienci (w wieku od 18 do 26 lat) będą prowadzili konto za darmo.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczka online Provident – teraz 15 000 zł
Wpisy
author
08 czerwca 2016

Pożyczka online Provident – teraz 15 000 zł

Pożyczki bez BIK Słupsk
Bez kategorii
author
22 listopada 2021

Pożyczki bez BIK Słupsk

Drogie prowadzenie rachunków bankowych
Wpisy
author
27 maja 2013

Drogie prowadzenie rachunków bankowych

Pożyczki bez BIK Czerwionka-Leszczyny
Pożyczki miasta
author
05 lipca 2022

Pożyczki bez BIK Czerwionka-Leszczyny

Kto najbardziej podwyższył składkę OC ?
Wpisy
author
16 maja 2017

Kto najbardziej podwyższył składkę OC ?

Credit Agricole w Chełmie
Oddziały
author
10 lipca 2019

Credit Agricole w Chełmie