Strona główna Bez kategorii Ryanair kontakt – infolinia

Ryanair kontakt – infolinia

dominika
Dominika Sobieraj
02 lipca 2019

Najszybszym sposobem na skontaktowanie się z przewoźnikiem Ryanair jest połączenie się z telecentrum. Infolinia jest dostępna w języku polskim. Sprawdzamy numery infolinii i inne formy kontaktu.

Na większość pytań można znaleźć odpowiedź na stronie internetowej linii lotniczych Ryanair. Można je znaleźć w sekcji często zadawanych pytań: https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania.

Zmiany w biletach i rezerwacjach mogą być także dokonane przez stronę internetową. Wszystkie zmiany w lotach i rezerwacje dokonane za pomocą call center podlegają wysokim opłatom.

Ryanair infolinia

Poniżej wskazujemy numer do infolinii w języku polskim dla połączeń realizowanych z Polski.

Ryanair kontakt – infolinia

numer: 703 303 033

język: infolinia polskojęzyczna

koszt: 2.08 PLN/min z VAT

godziny otwarcia infolinii:

poniedziałek – piątek: 7:00-19:00

sobota: 9:00-18:00

niedziela: 10:00-18:00


Numer do pomocy w nagłych wypadkach:

numer telefonu: 703 403 363

koszt: 2,58 PLN/min z VAT

Jak informuje Ryanair: “Dostawcą usługi jest Ryanair. Koszt połączenia z telefonu komórkowego lub innych sieci może być wyższy”.


Połączenie z infolinią Ryanair

Bezpośrednio po skontaktowaniu się z infolinią Ryanair, usłyszymy komunikat informujący o cenie brutto za minutę połączenia. Następnie musimy wysłuchać kilkudziestosekundową informację handlową.

Automatyczna sekretarka zachęci nas także do oceny rozmowy po jej zakończeniu. Usłyszymy również informację o tym, że nasza rozmowa może być nagrywana. Następnie zostaniemy przekierowani już bezpośrednio do połączenia z konsultantem.


Czas oczekiwania na połączenie z infolinią Ryanair

Jak długo trzeba czekać na kontakt z infolinią Ryanair? Po wysłuchaniu komunikatów (około 25 sekund) oczekiwanie może trwać od kilku sekund do nawet kilku minut. Za każdą sekundę oczekiwania na zgłoszenie się konsultanta niestety musimy zapłacić. W naszym oczekiwanie na zgłoszenie się konsultanta zajęło prawie 2 minuty.


Opłaty za połączenie i transakcję Ryanair

Opłatę za połączenie ponosi każdy, kto zadzwoni na numer telecentrum Ryanair, bez względu na to, z jaką sprawą dzwoni. Zapłacimy również za każdą usługę zleconą konsultantom z telecentrum.


Ryanair kontakt – czat internetowy

Czat online dostępny jest pod adresem: https://prod-chatbot.ryanair.com/index.html?locale=%22pl_PL%22&env=%22prod%22.

Wystarczy, że wpiszemy swoją wiadomość w okienko na samym dole czatu. Odpowiedź na nasze pytanie uzyskamy niezwłocznie po przesłaniu wiadomości.


Ryanair kontakt pocztowy

Ryanair udostępnia także adres pocztowy. Musimy jednak liczyć się z wysokimi kosztami wysyłki listu, ponieważ nie ma polskiego biura obsługującego korespondencję linii lotniczych. Skargi i wnioski wysyłamy na adres:

Customer Service Department

PO Box 11451

Swords

Co Dublin

Ireland


Ryanair – kontakt e-mail

Do obsługi Ryanaira możemy również napisać w formie wiadomości elektronicznej. E-mail przesyłamy na adres: [email protected].


Źródło:

https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/Kontakt

Udostępnij

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

2020-08-07 08:33:06
Witam , na początku kwietnia tego roku wnioskowałam o zwrot pieniędzy za nieodbyty z powodu pandemii lot , do tej pory nie otrzymałam tego zwrotu. Nr lotów to : Q4RBHC , Kraków-Gdańsk i powrotny Gdańs -Kraków. Prosze o niezwłoczny zwrot pieniędzy. Pozdrawiam Anna F
M.J. P
M.J. P
2020-08-04 20:57:59
Pieniadze nie zostały zwrócone po uprzedniej zapewnieniu że do końca lipca zostanie wszystko zwrócone. I co??? I nic jak nie było tak nie ma. Lot.nr N2WIUI. Pieniadze się dobrze bierze ale oddać już ciężko. Ale jak już coś zmienić trzeba to z góry dodatkowo trzeba placic niestworzone kwoty.
2020-08-04 11:59:33
Witam, Kiedy otrzymam zwrot za odwołane loty do Malagi (23 maja lot 4060 ) i z powrotem (02 czerwca lot 4059 ) nr rezerwacji : I54H2M. [email protected]
Krzysztof Wasilewski
Krzysztof Wasilewski
2020-08-01 10:58:09
Jutro mam lot do Londynu BCVJ7R I nie work czy mam bagarz do nadania.Przed wylotem do Polski wykupilem bagarz w Obie strong .Prosze o informacje Krzysztof Wasilewski
ewa5211@wp.pl
2020-07-31 16:00:48
Kiedy otrzymam zwrot za odwołany lot z Gdańska do Edynburga i z powrotem, który miał się odbyć 15 i 18 maja. Doczytałam się, że nastąpi to do 31.07. Dzisiaj mija ten dzień a kasy nie widać.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Głubczyce
Wpisy Inne
aleksandra
Aleksandra Gościnna
26 czerwca 2020

Kredyt gotówkowy Głubczyce

Alimenty – najważniejsze informacje
Wpisy Inne
halszka
Halszka Gronek
02 sierpnia 2018

Alimenty – najważniejsze informacje

PKO BP w Człuchowie
Oddziały
aleksandra
Aleksandra Gościnna
12 września 2019

PKO BP w Człuchowie

Deutsche Bank zwolni 18 tysięcy pracowników
Bez kategorii
alicja
Alicja Uzarowicz
09 lipca 2019

Deutsche Bank zwolni 18 tysięcy pracowników

Kasa Stefczyka Międzyrzecz
Oddziały
patryk
Patryk Byczek
16 października 2020

Kasa Stefczyka Międzyrzecz

Czym zajmuje się Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju?
Bez kategorii
halszka
Halszka Gronek
05 grudnia 2018

Czym zajmuje się Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju?