Studenckie praktyki w Provident – „One Level Up”

Studenckie praktyki w Provident – „One Level Up”

author
Halszka Gronek
27 lipca 2019

Ruszyła kolejna, trzynasta już, edycja programu „One Level Up” organizowanego przez Provident Polska. W tym roku do uczestnictwa w praktykach Providenta zgłosiło się blisko 1700 studentów z całego kraju. Wybrana grupa 21 uczestników rozpoczęła dwumiesięczną przygodę zawodową pod okiem ekspertów. 

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu czołowej firmy pożyczkowej na polskim rynku, Provident Polska S.A., do tegorocznej edycji programu stażowego „One Level Up” zgłosiła się rekordowa liczba studentów. Spośród 1700 nadesłanych zgłoszeń Provident Polska wybrał grupę 21 kandydatów, którzy pod okiem ekspertów rozpoczęli dwumiesięczną praktykę zawodową. 

Jakie zadania czekają na młodzież? Cóż, to zależy od tego, do jakiego obszaru biznesowego zaaplikowali. Najwięcej zgłoszeń odnotowano w przypadku departamentu Biura Bankowego – aż 274 polskich studentów i studentów zgłosiło się na praktyki w tej dziedzinie. Na drugim miejscu pod względem zainteresowania znalazł się Dział Księgowości (224 zgłoszenia), na trzecim – Dział Controllingu (173 zgłoszenia), a na czwartym – PR (141 zgłoszeń).

"

Tegoroczna edycja programu „One Level Up” okazała się rekordowa. W porównaniu z ubiegłorocznymi edycjami wpłynęło najwięcej aplikacji od studentów chcących zdobywać pierwsze zawodowe doświadczenia w naszej firmie. To pokazuje, że nasza oferta jest dla nich bardzo atrakcyjna.

– przyznaje Katarzyna Lomas, Kierowniczka Biura Personalnego w Provident Polska.


Sprawdź ofertę tegorocznego Stażu z Lwem ING Banku Śląskiego.

Oferta praktyk pod okiem ekspertów

Letnie praktyki studenckie w Provident Polska odbywają się w stołecznej siedzibie spółki, a także w trzech oddziałach regionalnych: Warszawa-Praga, Płocki i Toruń. Dla każdego z uczestników przygotowany został zestaw startowy: służbowy telefon, laptop oraz pakiet prywatnej opieki medycznej. „Welcome Box” zawierał także dziesiątki materiałów, narzędzi i gadżetów, dzięki którym praktykanci mogli łatwiej zasymilować się z zespołem pracowniczym.

"

Dwumiesięczny program praktyk to dla studentów doskonała okazja do poszerzania swoich umiejętności pod okiem ekspertów pracujących w Provident Polska. Dbamy o to, aby nasi praktykanci wykonywali kreatywne zadania i zdobywali praktyczną wiedzę z zakresu, który sami wybrali.

– wyjaśnia Katarzyna Lomas stojąca na czele Biura Personalnego Provident Polska S.A.

Jak dowiadujemy się od Provident Polska, w trakcie odbywania praktyk na uczestników czeka szereg ciekawych i inspirujących zadań. Studenci będą mieli także szansę, by poznać członków zarządu i dyrektorów spółki Provident Polska S.A. Okazją do tego okażą się specjalnie zorganizowane śniadania służbowe. Poza zdrowymi posiłkami na młodych praktykantów czeka także aktywność fizyczna. Dzięki platformie społecznościowej Fitqbe będą oni mogli stawiać sobie wzajemnie wyzwania sportowe i integrować się z pozostałymi pracownikami firmy.

Praktykanci „One Level Up” – fot. Provident Polska

 

Cenne doświadczenie i szansa na rozwój 

Oczywiście nie samymi zabawami, grami i integracją człowiek żyje! Praktyki studenckie w Provident Polska to przede wszystkim szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i postawienie pierwszych kroków w nowych obszarach branżowych. Ciekawa oferta rozwojowa, spotkania z ekspertami branżowymi, a to wszystko pod okiem indywidualnych opiekunów i mentorów. 

Studenci, którym udało się zakwalifikować do prestiżowego grona tegorocznych praktykantów „One Level UP”, mają szansę uczestniczenia w wybranych przez siebie szkoleniach. Nauka dotyczyć może takich obszarów, jak profesjonalna obsługa klienta, budowanie wizerunku w biznesie, rozwój osobisty czy tworzenie prezentacji i reportów. Ponadto mogą oni poszerzać swoją wiedzę i korzystać z różnorodnych inspiracji dzięki nieograniczonemu dostępowi największych platform rozwojowych.

"

Do podjęcia decyzji o aplikowaniu na praktyki w Provident Polska zachęciła mnie bogata oferta szkoleń dodatkowych oraz elastyczny czas pracy[…]. Udział w dwumiesięcznym programie „One Level Up” to świetnia okazja do poznania specyfiki pracy w dużej międzynarodowej firmie i spotkania z branżowymi ekspertami.

– wyznaje mówi Aneta Woszczyk, tegoroczna praktykantka w Działu PR (Public Relations). 


Szukasz nowych szans rozwojowych? Sprawdź najważniejsze informacje o stażu unijnym.


Źródła:
https://media-provident.pl/pr/453043/blisko-1700-zgloszen-na-praktyki-w-provident-polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Marek Woźnicki
Marek Woźnicki
2019-07-29 15:09:02

TO dobrze, że Provident podobnym się zajmuje! Brawo! Choć ofertę pożyczki mają tak sobie, ja ostatnio brałem w Szybkiej Gotówce to oni oferują lepsze warunki.

Podobne artykuły

Loty WizzAir nadal zawieszone
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
28 kwietnia 2020

Loty WizzAir nadal zawieszone

Obowiązkowa mediacja dla frankowiczów?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
21 lutego 2020

Obowiązkowa mediacja dla frankowiczów?

Plan finansowy 2020 – biedni sfinansują emerytury najbogatszym?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
01 września 2019

Plan finansowy 2020 – biedni sfinansują emerytury najbogatszym?

Santander Consumer Bank Środa Wielkopolska
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
25 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Środa Wielkopolska

Patrick Roesink odchodzi z Zarządu ING Banku Śląskiego
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
24 września 2019

Patrick Roesink odchodzi z Zarządu ING Banku Śląskiego

Jak płacić BLIKiem w Santander Bank Polska?
Poradnik
author
Dominika Sobieraj
23 marca 2023

Jak płacić BLIKiem w Santander Bank Polska?

Porównaj