Pożyczki
Pożyczka 0% – pierwsza za darmo
Pożyczki

Pożyczka 0% – pierwsza za darmo

author
Dominika Sobieraj
19 września 2023

Kategorie:

Wakacje na raty

Wymarzone wakacje na raty? To możliwe. Zobacz, z jakich ofert kredytów i pożyczek możesz skorzystać, by sfinansować wakacyjny wyjazd i zrealizować każde wakacyjne plany.

Pilna pożyczka na dzisiaj

Potrzebujesz gotówki na już, na dzisiaj, na teraz? Dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking pożyczek, w których pieniądze możesz otrzymać nawet w 15 minut od złożenia wniosku. Sprawdź listę najlepszych ofert i wybierz pasujące do Ciebie oferty pożyczki.

Pożyczka na komunię

Uroczystość pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowy moment w życiu dziecka i jego rodziny. To jednak nie tylko wydarzenie religijne, ale również okazja do obchodów, podczas których rodzina zbiera się, aby uczcić tę ważną chwilę. Jednak organizacja komunii może wiązać się z kosztami, które nie zawsze są łatwe do pokrycia z bieżących środków finansowych. Prezenty komunijne również od kilku lat zaskakują cenami. Dlatego wielu rodziców zastanawia się nad opcją pożyczki na komunię.

Pożyczka bez dowodu

Z reguły wszystkie pożyczki pozabankowe to pożyczki na dowód osobisty. Czy bez dowodu osobistego da się uzyskać finansowanie? Czy pożyczkę można uzyskać na paszport lub prawo jazdy? Na te i inne pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Pożyczki dla osób ze złą historią kredytową

Osoby ze złą historią kredytową nie mają większych szans na pożyczkę w banku. Z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe, z których część nie zwraca zbyt dużej uwagi na negatywną historię kredytową. Sprawdzamy najlepsze oferty.

Pożyczki 100% przyznawalności

Osoby, które spotkały się z odrzuceniem wniosku o finansowanie, poszukują zwykle takich ofert, które charakteryzuje 100% przyznawalności. Sprawdzamy, na czym polegają oferty pożyczek z wysoką przyznawalnością oraz gdzie można je otrzymać. Najwyższa kwota takiego finansowania może wynieść aż 200 000 zł ze spłatą do 10 lat.

Karta kredytowa z limitem dla zadłużonych

Z karty kredytowej z limitem dla zadłużonych można korzystać tak samo, jak z tradycyjnej karty. Można wykonywać nią płatności online (płatności internetowe), płacić w terminalu płatniczym oraz korzystać z bankomatu. Sprawdź, która karta kredytowa z limitem dla zadłużonych będzie dla Ciebie najlepsza. Znajdziesz u nas ranking najbardziej korzystnych ofert pozabankowych kart kredytowych.

Kredyty i pożyczki dla emerytów

Emerytura to zasłużony czas odpoczynku. Niestety wysokość świadczenia często nie pozwala na realizację wszystkich planów i marzeń. Sprawdziliśmy, gdzie emeryci mają szansę na uzyskanie pożyczki lub kredytu.

Pożyczki pozabankowe – przez Internet

Z pożyczek pozabankowych korzysta już kilka milionów Polaków. Trudno się dziwić – formalności w firmach pożyczkowych ograniczone są do minimum, a proces odbywa się w całości przez Internet. Sprawdziliśmy, które pożyczki pozabankowe są najkorzystniejsze.

Pożyczki prywatne – jak nie dać się oszukać?

Klienci, który nie mogą pożyczyć w banku lub firmie pożyczkowej, chętnie rozglądają się za innymi metodami na pozyskanie pieniędzy, niż pożyczki oferowane przez instytucje pozabankowe. Jedną z nich są pożyczki prywatne, udzielane przez osoby, które nie mają działalności gospodarczej. Niestety sporo takich ofert to próba oszustwa, wyłudzenia danych lub co gorsza – lichwiarskie praktyki, których celem jest przejęcie naszego majątku. Sprawdzamy bezpieczne propozycje, na co zwrócić uwagę decydując się na pożyczkę prywatną i jak nie dać się oszukać. Sprawdź oferty pożyczek.

Pożyczki na czek GIRO

Wiele firm pożyczkowych oferuje swoim Klientom możliwość wypłaty pożyczki w ramach czeku GIRO. To bardzo popularna i wygodna metoda wśród osób, które nie mogą otrzymać pieniędzy w tradycyjnej formie. Dzięki czekowi GIRO pożyczkę możemy wypłacić w gotówce w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. Sprawdzamy najlepsze pożyczki na czek GIRO – z kwotą pożyczki do nawet 60 000 zł i spłatą do 72 miesięcy. zdolność kredytowa, zaciągnięcie kolejnego zobowiązania, terminową spłatę

Pożyczki bez odmowy

Chcesz mieć pewność, że dostaniesz pożyczkę, o którą zawnioskujesz? Sprawdź pożyczki z najmniejszą szansą na odmowę. Wybieraj wśród najpewniejszych pożyczek pozabankowych.

Pożyczki dla Ukraińców i obcokrajowców

Pożyczki w Polsce mogą uzyskać nie tylko Polacy. Jest wiele ofert pożyczek dla obcokrajowców, np.: obywateli Ukrainy czy innych osób przebywających w Polsce na podstawie karty pobytu. Z tego artykułu dowiesz się, które pożyczki są dostępne dla obcokrajowców.

Konsolidacja chwilówek

Z pożyczek chwilówek korzysta już kilka milionów Polaków. Niestety z uwagi na łatwość zaciągania zobowiązań oraz krótki okres spłaty, wiele osób ma problem ze spłatą swojego zadłużenia. W takiej sytuacji pomocna może być konsolidacja chwilówek, czyli zamiana kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą. Maksymalna kwota konsolidacji to nawet 200 000 zł, rozłożona na 10 lat. Wybierz najlepszą ofertę konsolidacji chwilówek.

Pożyczki online bez weryfikacji

Nie masz czasu ani siły na zbędne rozmowy z konsultantem? Chcesz mieć po prostu gotówkę jak najszybciej na koncie? Skorzystaj z pożyczek, w których gwarantowany jest brak weryfikacji telefonicznej ze strony firmy. Sprawdź nasz aktualny ranking pożyczek i poznaj pożyczki bez weryfikacji telefonicznej i bez zbędnych formalności.

Pożyczki bez baz – najlepsze oferty

Sprawdź ranking najlepszych ofert pożyczek bez sprawdzania wybranych baz. 18 maja 2023 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące pożyczek bez baz. Zgodnie z nowymi regulacjami, każdy pożyczkodawca ma obowiązek weryfikacji Klienta w bazie Biura Informacji Kredytowej lub biurze informacji gospodarczej (np.: BIG InfoMonitor, ERIF oraz KRD). Każda firma pożyczkowa musi zatem weryfikować przynajmniej dwie bazy – od weryfikacji pozostałych może odstąpić. Zobacz, które firmy pozabankowe oferują pożyczki bez sprawdzania wybranych baz.

Pożyczki na raty – pożyczki online

Prezentujemy ranking pożyczek ratalnych, dostępnych zarówno w banku, jak i najlepszych firmach pożyczkowych. Maksymalna kwota pożyczki online na raty to nawet 200 000 zł, które rozłożymy na 120 miesięcy spłaty.

Pożyczki bez zaświadczeń

Pożyczki bez zaświadczeń z dnia na dzień zyskują na popularności. Przedstawiamy najlepsze oferty, w których rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest niska, a całkowita kwota pożyczki z naszego rankingu może sięgać nawet 200 000 zł. Sprawdź nasze propozycje oraz warunki wzięcia pożyczki bez zaświadczeń!

Ranking chwilówek

Ranking chwilówek zawiera najbardziej atrakcyjne chwilówki online. W rankingu chwilówek porównasz, jakie kwoty pożyczki możesz uzyskać i jakie oprocentowanie oferuje dana firma pożyczkowa. Nasz ranking chwilówek jest aktualny na wrzesień 2023 roku i został opracowany przez ekspertów.

Pożyczki bez zdolności kredytowej

Czy można w ogóle otrzymać pożyczkę, jeżeli nie ma się zdolności kredytowej? Okazuje się, że tak – jest to możliwe. Jest wiele firm, które udzielają pożyczek osobom bez zdolności kredytowej. Pożyczki z naszego rankingu są dostępne przez Internet – sprawdź najlepsze oferty.

Pożyczki z komornikiem

Czy osoby z komornikiem sądowym mogą otrzymać pożyczkę? W banku nie ma takiej możliwości, inaczej wygląda sytuacja w przypadku firm pozabankowych. Sprawdzamy najlepsze oferty online – maksymalna kwota to nawet 60 000 zł. Kto udzieli pożyczki z komornikiem?

Porównaj