Pożyczki
Pożyczki na dowód
Pożyczki

Pożyczki na dowód

author
Aleksandra Gościnna
11 maja 2022

Kategorie:

Pożyczki bez zaświadczeń

Potrzebujesz pilnie gotówki bez gromadzenia dokumentów? Sprawdź najlepsze pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Dobra wiadomość jest taka, że wiele firm pożyczkowych i banków nie oczekuje od swoich Klientów zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach. Dzięki temu formalności z otrzymaniem gotówki znacznie się zmniejszają. Sprawdź ranking pożyczek bez zaświadczeń – cały proces odbywa się internetowo, a wypłata trafia wprost na nasze konto. Wskazujemy także, w którym banku otrzymamy kredyt gotówkowy bez zaświadczeń.

Pożyczki w weekend

Potrzebujesz pożyczki dostępnej w sobotę lub niedzielę? Sprawdź, które firmy i banki udzielają pożyczek także w weekendy. To dobra oferta dla osób, które potrzebują mieć środki na koncie już soboty czy nawet niedziele. Maksymalnie możemy otrzymać nawet 200 000 zł.

Pożyczki na PESEL

Pożyczka na PESEL czasami jest doskonałą opcją dla osób, które chcą w łatwy sposób otrzymać finansowanie. Sprawdzamy, czy są w Polsce firmy pozabankowe udzielające pożyczek wyłącznie na numer PESEL.

Pożyczki 100% przyznawalności

Osoby, które spotkały się z odrzuceniem wniosku o finansowanie, poszukują zwykle takich ofert, które charakteryzuje 100% przyznawalności. Sprawdzamy, na czym polegają oferty z wysoką przyznawalnością, a także, gdzie można je otrzymać. Najwyższa kwota takiego finansowania może wynieść aż 200 000 zł ze spłatą do 10 lat.

Pożyczki na czek GIRO

Wiele firm pożyczkowych oferuje swoim Klientom możliwość wypłaty pożyczki w ramach czeku GIRO. To bardzo popularna i wygodna metoda wśród osób, które nie mogą otrzymać pieniędzy w tradycyjnej formie. Dzięki czekowi GIRO, pożyczkę możemy wypłacić w gotówce w dowolnej placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego. Sprawdzamy najlepsze pożyczki na czek GIRO – kwota pożyczki to nawet 60 000 zł i spłatą do 72 miesięcy.

Pożyczki z komornikiem

Czy osoby z komornikiem sądowym mogą otrzymać pożyczkę? W banku nie ma takiej możliwości, inaczej wygląda sytuacja w przypadku firm pozabankowych. Sprawdzamy najlepsze oferty online – maksymalna kwota to nawet 60 000 zł. Kto udzieli pożyczki z komornikiem?

Pożyczki prywatne – jak nie dać się oszukać?

Klienci, który nie mogą pożyczyć w banku lub firmie pożyczkowej, chętnie rozglądają się za innymi metodami na pozyskanie pieniędzy. Jedną z nich są pożyczki prywatne, udzielane przez osoby, które nie mają działalności gospodarczej. Niestety sporo takich ofert to próba oszustwa, wyłudzenia danych lub co gorsza – lichwiarskie praktyki, których celem jest przejęcie naszego majątku. Sprawdzamy bezpieczne propozycje, na co zwrócić uwagę decydując się na pożyczkę prywatną i jak nie dać się oszukać.

Pożyczki w 15 minut

Osoby, które potrzebują szybko dodatkowych pieniędzy sięgają najczęściej po oferty, które cechuje szybki czas wypłaty środków. Z myślą o takich Klientach powstały pożyczki w 15 minut, które w optymalnych warunkach dostępne są naprawdę nawet w ciągu kilkunastu minut. Najwyższa dostępna kwota to aż 100 000 zł.

Pożyczki krótkoterminowe

Pożyczki krótkoterminowe, jak nazwa wskazuje, są finansowaniem udzielanym na bardzo krótki czas. W przeciwieństwie do ofert długoterminowych spłacane są jednorazowo – w całości. Na rynku finansowym dostępnych jest sporo takich opcji, pożyczyć można nawet do 60 000 zł.

Pożyczki w domu Klienta

Obecnie coraz więcej usług, również finansowych, dostępnych jest na odległość. Pożyczkodawcy chętnie przenoszą swoje usługi do Internetu. Mimo tego wciąż jest wielu zwolenników tradycyjnego pobierania pożyczki – w bezpośrednim kontakcie z pracownikiem firmy. Aby sprostać oczekiwaniom takich Klientów powstały więc pożyczki z dostawą do domu. Pożyczyć można aż 60 000 zł z okresem spłaty do 8 lat.

Pożyczki od ręki

Niespodziewane wydatki przydarzyć się mogą każdemu z nas. W takich sytuacjach pomocne mogą być oferty dostępne od ręki, czyli w bardzo krótkim czasie. Pożyczka od ręki pozwoli nam na błyskawiczne podreparowanie naszej sytuacji finansowej. Przygotowaliśmy ranking najlepszych ofert dostępnych w bankach oraz instytucjach pozbankowych. W szybkim tempie otrzymać możemy aż do 200 000 zł.

Pożyczki na raty

Każdy z nas może zetknąć się z nagłą potrzebą finansową. Warto wówczas zastanowić się, czy pożyczki na raty nie będą dobrym sposobem na uzupełnienie budżetu. Prezentujemy ranking pożyczek ratalnych, dostępnych zarówno w banku, jak i najlepszych firmach pożyczkowych. Maksymalna kwota to nawet 200 000 zł, które rozłożymy na 120 rat.

Konsolidacja chwilówek

Z pożyczek chwilówek korzysta już kilka milionów Polaków. Niestety z uwagi na łatwość zaciągania zobowiązań oraz krótki okres spłaty, wiele osób ma problem ze spłatą swojego zadłużenia. W takiej sytuacji pomocna może być konsolidacja chwilówek, czyli zamiana kilku zobowiązań w jedno, z niższą ratą. Maksymalna kwota konsolidacji to nawet 200 000 zł, rozłożona na 10 lat. Sprawdzamy najlepsze oferty.

Pożyczki od 21 lat

Młode osoby często potrzebują dodatkowych środków na start w samodzielnym życiu. Banki rzadko udzielają środków osobom bez odpowiedniej historii kredytowej i zdolności kredytowej. Na rynku znajdują się jednak oferty pożyczek pozabankowych, które dostępne są dla osób od 21 roku życia. Sprawdź najlepsze oferty, dostępne są bez wychodzenia z domu.

Pożyczki od 20 lat – najlepsze oferty

Większość firm udziela pożyczek osobom od 20. roku życia. Sprawdzamy najlepsze oferty pożyczek od 20 lat dostępne w sieci, bez wychodzenia z domu. Maksymalna kwota pożyczki sięga nawet 60 000 złotych.

Pożyczki dla studentów

Jesteś studentem i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy? Sprawdź najlepsze pożyczki dla studentów – dostępne w całości przez Internet. Wypłata nawet tego samego dnia, w większości bez dostarczania dokumentów poświadczających dochody.

Pożyczki bez baz – najlepsze oferty

Pożyczki bez baz – zobacz ranking najlepszych ofert. Sprawdzamy, w których firmach pozabankowych otrzymamy pieniądze bez weryfikacji baz. Najpopularniejsze rejestry to BIK, BIG InfoMonitor, ERIF oraz KRD. Maksymalna kwota pożyczki bez sprawdzania w bazach to aż 150 000 zł, którą spłacimy maksymalnie w 10 lat. Wszystkie produkty dostępne są bez wychodzenia z domu.

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego

Większość firm pożyczkowych weryfikuje swoich Klientów za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Na rynku znajdziemy jednak oferty pożyczek bez przelewu 1 grosza. Sprawdzamy najlepsze oferty, które są dostępne bez przelewu weryfikacyjnego.

Pożyczki na świadczenie 500+

Po tegorocznych zmianach, blisko 7 mln polskich dzieci zostanie objętych Programem Rodzina 500+. Doskonale wiedzą o tym firmy pożyczkowe, które dostosowują się do sytuacji – część z nich akceptuje już dochody z tego świadczenia przy weryfikacji Klienta. Sprawdzamy, w których firmach otrzymamy pożyczki na 500 Plus.

Kredyt dla bezrobotnych – ranking

Bezrobocie w Polsce stoi na rekordowo niskim poziomie. Mimo wszystko aż 920 000 osób posiada status bezrobotnego. Sprawdzamy, czy takie osoby mogą liczyć na kredyt lub pożyczkę oraz jakie warunki trzeba spełniać. Zobacz najlepsze pożyczki dla bezrobotnych – maksymalna kwota to nawet 50 000 zł ze spłatą do 10 lat. Wszystkie formalności załatwimy bez wychodzenia z domu.

Pożyczki na 90 dni

Pożyczki ze spłatą w ratach są bardzo popularnym produktem finansowym. Nic dziwnego, skoro firmy pożyczkowe nie wymagają załatwiania wielu formalności, a dzięki temu bardzo szybko można otrzymać pieniądze. Finansowanie dostępne jest bez konieczności wychodzenia z domu. Sprawdzamy szczegóły ofert pożyczek na 90 dni.