Alior Bank wprowadza różowe skrzyneczki do oddziałów

Alior Bank wprowadza różowe skrzyneczki do oddziałów

author
Patryk Byczek
21 lipca 2023

W ramach inicjatywy ONA, Alior Bank zakupił różowe skrzyneczki z artykułami higienicznymi dla 164 oddziałów oraz wszystkich central korporacyjnych. Głównym celem tej akcji jest zapewnienie komfortu pracownicom i Klientkom. Jest to znaczące działanie, ponieważ Alior Bank staje się największą organizacją w Polsce, która podjęła współpracę z Fundacją „Różowa Skrzyneczka”.

Alior Bank stawia na rozwój ESG

Alior Bank koncentruje się na ekologicznym, społecznym i korporacyjnym rozwoju, wdrażając rozwiązania z zakresu ESG zarówno wewnętrznie, jak i na zewnątrz organizacji. Ostatnio, bank rozpoczął współpracę z Fundacją “Różowa Skrzyneczka” jako część projektu o nazwie ONA, który został rozwinięty przez same pracownice banku. Ta inicjatywa ma na celu zaangażowanie osób zainteresowanych tematami o znaczeniu społecznym, przełamywanie stereotypów i reagowanie na zmieniające się potrzeby świata. Jednym z aspektów tego projektu jest zapewnienie punktów dostępu do artykułów higienicznych dla kobiet poprzez różowe skrzyneczki.

Chcemy likwidować bariery w społeczeństwie, uwrażliwiać naszych pracowników i klientów na istotne, niekiedy trudne tematy. Cieszymy się, że aż 164 oddziały i wszystkie centrale Alior Banku wzięły udział w tej inicjatywie. Skrzyneczki zostały umieszczone w ogólnodostępnych toaletach damskich. Zależy nam, aby akcja działała zgodnie z zasadą Fundacji „Różowa Skrzyneczka” weź, jeśli potrzebujesz, zostaw, jeśli masz nadmiar.

– mówiła cytowana w komunikacie Kamila Dynarzewska-Pomianowska, dyrektorka Departamentu Zarządu w Alior Banku, liderka projektu ONA.

Warto również wspomnieć, że w ramach inicjatywy, planuje się również organizację zbiórki artykułów higienicznych, które później zostaną przekazane do wybranych szkół.

Najważniejsze informacje dla Klientów Alior Banku:

Alior Bank – sesje przelewów

Alior Bank – kod IBAN

Alior Bank- infolinia

Kolejna akcja społeczna Alior Banku

Alior Bank podejmuje kolejną akcję społeczną w ramach projektu ONA, zakupując różowe skrzyneczki. Celem tej inicjatywy jest tworzenie wyjątkowej organizacji, która stawia dobrostan pracowników na pierwszym miejscu, szczególnie pod hasłami: #JesteśWAŻNA, #JesteśWAŻNY.

Ta inicjatywa jest zgodna z założeniami strategii “Bank na co dzień, Bank na przyszłość”, które koncentrują się na rozwijaniu obszaru ESG, ze szczególnym naciskiem na “S”, czyli odpowiedzialność społeczną. Dzięki temu Alior Bank aktywnie angażuje się w budowanie pozytywnego wpływu na społeczność, w której działa.

Szukasz najlepszych ofert kredytowych? Sprawdź:

Kredyty gotówkowe – do 200 000 zł

Kredyty konsolidacyjne – zamień wiele rat w jedną

Kredyty hipoteczne – na własne mieszkanie

Alior Bank

Alior Bank jest jednym z wiodących polskich banków, który został założony w 2008 roku. Jego siedziba znajduje się w Warszawie. Od momentu powstania bank zdobył znaczącą pozycję na rynku i zyskał zaufanie klientów dzięki szerokiej gamie usług finansowych, innowacyjnym rozwiązaniom oraz zaangażowaniu w obsługę Klienta.

Alior Bank oferuje różnorodne produkty i usługi, w tym rachunki osobiste i oszczędnościowe, kredyty hipoteczne i konsumpcyjne, konta firmowe, karty kredytowe, ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne oraz rozwiązania dla przedsiębiorstw. Bank aktywnie rozwija swoje portfolio produktów, dostosowując się do zmieniających się potrzeb Klientów i nowych trendów na rynku finansowym.

Jednym z głównych atutów Alior Banku jest jego zaawansowana technologicznie platforma, która umożliwia Klientom łatwy i wygodny dostęp do swoich finansów. Dzięki aplikacji mobilnej i internetowej Klienci mogą kontrolować swoje konta, dokonywać płatności, zarządzać swoimi oszczędnościami oraz korzystać z różnorodnych usług bez konieczności odwiedzania placówki banku.

Bank stawia również duży nacisk na innowacje i cyfryzację, wprowadzając nowe rozwiązania, takie jak płatności mobilne, bankowość internetowa, czy usługi dla Klientów korzystających z technologii blockchain. Alior Bank aktywnie współpracuje z fintechami i startupami, aby pozostać na czele zmian w branży finansowej. W obszarze odpowiedzialności społecznej, Alior Bank podejmuje różnorodne inicjatywy, wspierając projekty związane z edukacją, kulturą, sportem, a także działania na rzecz ochrony środowiska. Bank angażuje się w społeczności lokalne i promuje odpowiedzialność ekologiczną w swojej działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt hipoteczny Działdowo
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
22 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Działdowo

Zmiana oferty w Ferratum Bank
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
27 grudnia 2016

Zmiana oferty w Ferratum Bank

T-Mobile Usługi Bankowe w Lublinie
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Lublinie

Dyskryminacja płacowa w pracy – poradnik
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
14 września 2019

Dyskryminacja płacowa w pracy – poradnik

Rozsądnie wydajemy świadczenie 500+
Blog
author
Aneta Jankowska
22 sierpnia 2017

Rozsądnie wydajemy świadczenie 500+

Porównaj